Kepa: Kwota mojego transferu nie wywiera na mnie presji

Autor: Dariusz Maruszczak | 05.09.2018 11:51 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Bramkarz Chelsea Kepa Arrizabalaga podkreślił, że kwota jego transferu z Athleticu za 80 milionów euro nie ma na niego żadnego wpływu.

Kepa trafił do Chelsea w letnim okienku transferowym za 80 milionów euro, co sprawiło, żzdystansował Alissona i stał się najdroższym bramkarzem w historii futbolu.

– Cena nie ma na mnie żadnego wpływu, to efekt tego, jak wygląda rynek transferowy. Kwoty transferów rosną i nadal będą to robić. Dlatego nie przejmuję się ceną i oczekiwaniami z nią związanymi, ponieważ to normalne – wyznał Kepa.

– Życie w Chelsea zaczęło się bardzo dobrze, zawsze jest lepiej, gdy wygrywa się mecze, a dla mnie ważne jest również utrzymywanie czystego konta. To dobry klub dla mnie, ponieważ było w nim wielu Hiszpanów, którzy odnosili sukcesy i było im tu dobrze. Kilku z nich wciąż tu gra – powiedział 23-latek.

– Ten klub wygrał wszystko w ostatnich latach: Premier League, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, FA Cup. Zgadzam się, że każdy transfer to do pewnego stopnia hazard, ale wierzę, że to będzie ważny krok w mojej karierze – podsumował  baskijski bramkarz.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Transfery, Athletic Bilbao, Kepa Arrizabalaga

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze