PSV łatwo ograło Ajax, 3:0 do przerwy!

Autor: Michał Nowacki | 23.09.2018 18:33 | komentarzy: 1 | kategoria: Recenzja meczu |

PSV Eindhoven nie dało żadnych szans Ajaksowi i pokazało, gdzie jego miejsce.

W 21. minucie wynik spotkania otworzył Gastón Pereiro, który dopadł do odbitej piłki i pokonał Andreę Onanę. Trzy minuty później Luuk de Jong znalazł sposób na to, jak pokonać gości. Tym razem zmylił on bramkarza i uderzył po ziemi w lewy róg i było 2:0. W 35. minucie Hirving Lozano dostał piłkę i bez namysłu umieścił ją w siatce.

Druga połowa przebiegła bezpłciowo i żadna z drużyn nie stworzyła sobie jakiś konkretnych okazji, aby zagrozić bramce rywala. PSV broniło wyniku, zaś Ajax nie chciał atakować, aby nie narazić się na kolejne kontry.

PSV Eindhoven – AFC Ajax 3:0 (3:0) Pereiro 21', De Jong 24', Lozano 35'