Komplet wyników środowych meczów 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

Autor: Karol Brandt | 03.10.2018 23:35 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Podobnie jak wczoraj, tak i dzisiaj działo się sporo. Dość powiedzieć, że w każdym meczu padł przynajmniej jeden gol.

Recenzja meczu FK Lokomotiw Moskwa – FC Schalke 04

Recenzja meczu Paris Saint-Germain – FK Crvena Zvezda

Recenzja meczu PSV Eindhoven – Inter Mediolan

Recenzja meczu SSC Napoli – Liverpool FC

Recenzja meczu Tottenham Hotspur – FC Barcelona

Recenzja meczu Borussia Dortmund – AS Monaco

O 21:00 Atlético Madryt mierzyło się z Club Brugge. Zdecydowanym faworytem pojedynku byli „Los Colchoneros”, którzy w 28. minucie objęli prowadzenie. Autorem gola niedoszły piłkarz Barcelony, Antoine Griezmann. Przewaga gospodarzy nie trwała jednak długo, nim sędzia zaprosił zawodników na przerwę, do wyrównania doprowadził Arnaut Danjuma.

Po zmianie stron kolejne trafienie zanotował Antoine Griezmann, a wynik rywalizacji w doliczonym czasie gry ustalił Koke. Trzy punkty na koncie „Los Rojiblancos”.

Atlético Madryt – Club Brugge 3:1 (1:1) Griezmann 28’, 67’, Koke 90+4’ – Danjuma 39’

FC Porto przed dwoma tygodniami tylko zremisowało z FC Schalke 04 1:1. Tym razem „Smoki” celowały w komplet punktów, jednak gra od początku spotkania nie do końca się układała po myśli mistrzów Portugalii. Było to spowodowane tym, że goście się dobrze bronili, a do tego wyprowadzali groźne kontry, lecz Iker Casillas bronił bez zarzutu.

Ostatecznie chwilę po gwizdku arbitra oznaczającym rozpoczęcie drugiej połowy, bramkę dla gospodarzy zdobył Moussa Marega. Asystował Alex Telles. Wynik mógł być bardziej okazały, lecz Fernando Muslera bronił znakomicie. W związku z tym próby Corony czy Maregi skończyły się niepowodzeniem. Po dwóch kolejkach FC Porto ma na swoim koncie cztery punkty.

FC Porto – Galatasaray SK 1:0 (0:0) M. Marega 49’

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Porto, Hiszpania, Belgia, Portugalia, Turcja, Galatasaray Stambuł, Iker Casillas, Antoine Griezmann, Club Brugge, Koke, Moussa Marega, Porto - Galatasaray 2018-10-03, Atl. Madryt - Brugge 2018-10-03