Komplet wyników środowych meczów 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

Filip Sitek | 24.10.2018 23:15 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Tym razem w ramach wieczoru z Champions League otrzymaliśmy dwa hity wagi ciężkiej, w tym jeden z udziałem polskich piłkarzy.

Recenzja meczu Liverpool FC – FK Crvena Zvezda

Recenzja meczu Borussia Dortmund – Atlético Madryt

Recenzja meczu FC Barcelona – Inter Mediolan

Recenzja meczu FK Lokomotiw Moskwa – FC Porto

Recenzja meczu Paris Saint-Germain – SSC Napoli

Będący pod ścianą Tottenahm chcąc jeszcze myśleć o wyjściu z grupy koniecznie musiał wywieźć z Eindhoven komplet punktów. Początek był jednak dla „Kogutów” fatalny, gdyż już w 30. minucie Lozano wyprowadził gości na prowadzenie. Gracze PSV nie cieszyli się długo z prowadzenia, gdyż już w 39. minucie Lucas doprowadził do wyrównania. Decydujący cios zadał z kolei Harry Kane, który w 55. minucie wyprowadził gości na prowadzenie.

Kiedy wydawało się, że już wszystko jest rozstrzygnięte stała się rzecz nieprawdopodobna, Czerwoną kartkę otrzymał Lloris. W wyniku tego Pochettino musiał ściągnąć z boiska Sona i wpuścić Vorma. To nie był jednak koniec problemów ekipy z Londynu. Prawdziwe trzęsienie ziemi nastąpiło w 87. minucie meczu, kiedy to Rosario zdobył gola wyrównującego. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

PSV Eindhoven – Tottenham Hotspur 2:2 (1:1) Lozano 30', Rosario 87' – Lucas 39', Kane 55'

Grające dotychczas skutecznie w Lidze Mistrzów Schalke czekało tego wieczora nie lada wyzwanie, gdyż podejmowali oni na wyjeździe Galatasaray. Przez większość meczu nic się większego jednak nie działo. Co prawda goście tworzyli sobie wiele ciekawych akcji podbramkowych, ale nic nie chciało zakotwiczyć w siatce. Szczególnie aktywni w tym elemencie byli Konoplanka i Embolo. Ostatecznie w meczu nie padła żadna bramka i starcie zakończyło się podziałem punktów.

Galatasaray SK – FC Schalke 04 0:0

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Anglia, Holandia, Niemcy, Schalke 04, Tottenham Hotspur, Turcja, PSV Eindhoven, Galatasaray Stambuł, Galatasaray - Schalke 04 2018-10-24, PSV - Tottenham 2018-10-24