Inter nadal w gazie; kolejny rywal rozbity!

Filip Sitek | 29.10.2018 22:25 | źródło zdjęcia: Twitter.com/SerieA | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Chyba nikt się nie spodziewał, że „Biancocelesti” aż tak fatalnie zaprezentują się na własnym terenie w starciu z ekipą „Nerazzurrich”.

W poniedziałkowy wieczór o godzinie 20:30 rozpoczęło się kolejne hitowe starcie kończącej się już 10. kolejki Serie A. Na Stadio Olimpico Lazio podejmowało Inter.

Przez większość meczu praktycznie nic nie działo się na boisku. Ataki obu zespołów były bardzo niemrawe i rzadkie. Wszystko dopiero zmieniła sytuacja z 28. minuty, kiedy to niezawodny Icardi dał Interowi prowadzenie.

W wyniku takiego obrotu spraw goście postanowili jeszcze bardziej podkręcić tempo i pójść za ciosem. To przełożyło się drugiego gola. Padł on w 41. minucie, a jego strzelcem był Brozović. Ostatecznie takim też wynikiem zakończyła się I połowa.

Już od samego początku II części spotkania do boju ruszyli gospodarze. Raz po raz oni tworzyli groźne akcje podbramkowe. Na nic się to jednak nie zdawało i jeśli już padały gole to pod przeciwną bramką. W 70. minucie swoje drugie dziś trafienie zanotował Icardi. Drużyna Simone Inzaghiego była w tym momencie już praktycznie na deskach.

Ostatecznie żadna bramka nie padła już w tym spotkaniu i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Interu.

SS Lazio – Inter Mediolan 0:3 (0:2) Icardi 28', 70', Brozović 41'