Lyon zremisował z Bordeaux

Autor: Michał Nowacki | 03.11.2018 18:51 | źródło zdjęcia: Twitter.com/OL | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Olympique Lyon podejmował u siebie Girondins Bordeaux. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami. W meczu udziału wziąć nie mógł Igor Lewczuk, który zmagał się z urazem.

W 10. minucie goście cieszyli się z prowadzenia. Yann Karamoh otworzył wynik spotkania, ale sędzia postanowił sprawdzić system VAR i gola nie uznał.

W 32. minucie Otávio znalazł sporo przestrzeni, uderzył na bramkę Lyonu, lecz piłka o włos minęła prawy słupek. Cztery minuty później Jimmy Briand z narożnika pola karnego uderzał na prawą stronę bramki, ale golkiper sparował piłkę i goście mieli rożny.

Gola do szatni zdobył za to Lyon, w 45. minucie Houssem Aouar był niepilnowany i uderzył w prawy dolny róg bramki przyjezdnych.

W 56. minucie Younousse Sankhare uderzył, ale wysoko nad poprzeczką. Chwilę później Jimmy Briand próbował sił z dystansu, ale minimalnie obok prawego słupka. W 73. minucie Andreas Cornelius pokazał kolegom jak należy strzelać gole. Uderzył bez przyjęcia, a piłka wpadła w lewy dolny róg. Na konta obu ekip wpłynęło po jednym punkcie.

Olympique Lyon – FC Girondins Bordeaux 1:1 (1:0) Aouar 45' – Cornelius 73'