Barcelona wyrwała zwycięstwo w końcówce. Suárez bohaterem!

Autor: Michał Nowacki | 03.11.2018 22:37 | źródło zdjęcia: Twitter.com/FCBarcelona | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

FC Barcelona mierzyła swoje siły w delegacji z Rayo Vallecano i chociaż objęła prowadzenia, to przed dłuższy czas przegrywała 1:2. Katalończycy pod koniec meczu osiągnęli cel i zabrali do domu trzy punkty.

W 11. minucie Luis Suárez znalazł drogę do bramki rywala i umieścił piłkę w siatce obok prawego słupka. W 31. minucie Pozo strzelał, ale obok lewego słupka.

Cztery minuty później spróbował ponownie i zakończyło się to bramką. Piłka po jego uderzeniu wpadła w prawy róg bramki. W 41. minucie Luis Suárez mógł po raz kolejny dać prowadzenie Barcelonie, jednak tym razem futbolówka obiła tylko prawy słupek.

W 57. minucie Raúl de Tomás uderzył głową i trafił w prawy słupek, ale do odbitej piłki doszedł Álvaro García i dał gospodarzom prowadzenie. Od tego momentu przyjezdni walczyli o odrobienie strat do rywali.

W końcówce meczu „Blaugrana” jednak zdołała strzelić dwa gole. Najpierw do remisu doprowadził Ousmane Dembélé, który zmieścił piłkę tuż przy lewym słupku. W 90. minucie Sergi Roberto mądrze zagrał do Luisa Suáreza, a Urugwajczyk wpakował futbolówkę w lewy róg bramki.

Real Vallecano – FC Barcelona 2:3 (1:1) Pozo 35', García 57' – Suárez 11', 90', Dembélé 87'