Simeone: W obecnej formie Borussia jest jedną z najlepszych drużyn w Europie

Autor: Dariusz Maruszczak | 06.11.2018 16:41 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Atletico Madryt Diego Simeone wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu z Borussią Dortmund.

Simeone odniósł się do licznych absencji w swoim zespole. W Atletico nie będą mogli zagrać Diego Godin, Koke czy Diego Costa. – Jestem optymistą i liczę, że to nie wpłynie na nas zbyt mocno. Nie możemy wystawić do gry kilku kluczowych piłkarzy, ale mamy silny zespół, a pozostali zawodnicy są w dobrej formie. Możemy sobie poradzić z tą sytuacją i w pełni ufamy wszystkim graczom.

Trener Atletico został zapytany, czy zamierza zmienić sposób gry swojego zespołu. – Nasz styl gry? Istnieje wiele sposobów na wygranie meczu, co jest celem każdej drużyny, ale nasze podejście okazało się bardzo skuteczne. Jestem tu od siedmiu lat i niewiele rzeczy poszło źle. Wierzymy w nasze nastawienie i nasze cechy.

Następnie Simeone wypowiedział się na temat formy dzisiejszego rywala Atletico. – Mecz będzie bardzo trudny, a w obecnej formie Borussia jest jedną z najlepszych drużyn w Europie. Jej dyspozycja w Bundeslidze i Lidze Mistrzów jest fenomenalna. Styl gry Borussii jest niezwykle imponujący, a jej kontrataki okazały się niezwykle skuteczne, gdy mierzyli się z nami ostatnio. Musimy za to pochwalić naszych rywali. Zamierzamy pokazać odpowiedni balans i pozytywne nastawienie.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Atletico Madryt, Hiszpania, Niemcy, Trenerzy, Borussia Dortmund, Diego Simeone, Atl. Madryt - Borussia D. 2018-11-06

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze