Komplet wyników wtorkowych meczów 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

Autor: Michał Nowacki | 06.11.2018 23:15 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

W czwartej kolejce Ligi Mistrzów we wtorkowych meczach nie zabrakło emocji. Barcelona zremisowała z Interem, podobnie jak PSG z Napoli. Niespodziewanie pierwszą porażkę w sezonie poniosła Borussia Dortmund, która rywalizowała na Wanda Metropolitano.

Recenzja meczu AS Monaco – Club Brugge

Recenzja meczu FK Crvena Zvezda – Liverpool FC

Recenzja meczu Inter Mediolan – FC Barcelona

Recenzja meczu SSC Napoli – Paris Saint-Germain

Recenzja meczu Atlético Madryt – Borussia Dortmund

Recenzja meczu FC Porto – FK Lokomotiw Moskwa

Tottenham podejmował u siebie PSV Eindhoven i od początku meczu musiał gonić wynik. Ostatecznie „Koguty” jednak zdołały obronić twierdzę Wembley i odprawić do domu rywala z kwitkiem.

W drugiej minucie goście mieli rzut rożny, piłkę zagrywał Gastón Pereiro, do piłki wyskoczył w tempo Luuk de Jong i otworzył wynik spotkania.

Przez całą pierwszą połowę „Koguty” niemal dziobały PSV, pięć różnych okazji nie sprawiło jednak Holendrom większych problemów.

W 78. minucie Harry Kane uderzył z czternastu metrów i piłka wpadła do siatki. Jeroen Zoet musiał wyciągać piłkę z siatki. Anglik uderzył bez przyjęcia i bardzo mocno. W 89. minucie Anglik uderzył ponownie, tym razem z krawędzi pola karnego i miał sporo szczęścia. Po jego strzale piłka odbiła się jeszcze od jednego z graczy PSV i wpadła do siatki gości.

Tottenham Hotspur – PSV Eindhoven 2:1 (0:1) Kane 78', 89' – De Long 2'

FC Schalke 04 mierzyło się z Galatasaray SK. Gospodarze szybko zdobyli gola i kontrolowali przebieg spotkania.

Już w czwartej minucie gospodarz otworzył wynik meczu, gdy Guido Burgstaller uderzył z krawędzi pola karnego. W 57. minucie strzelec gola wolał asystować, zagrał do Marka Utha, który stał w polu karnym. Po jego uderzeniu piłka znalazła się w siatce i było 2:0 dla Schalke. Ważne zwycięstwo „Czeladników”.

FC Schalke 04 – Galatasaray SK 2:0 (1:0) Burgstaller 4', Uth 57'

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Anglia, Holandia, Niemcy, Schalke 04, Tottenham Hotspur, Turcja, PSV Eindhoven, Galatasaray Stambuł, Luuk de Jong, Harry Kane, Mark Uth, Schalke 04 - Galatasaray 2018-11-06, Tottenham - PSV 2018-11-06, Guido Burgstaller