Cristiano Ronaldo: Manchester United nie zrobił nic, aby wygrać mecz

Autor: Dariusz Maruszczak | 08.11.2018 12:53 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Cristiano Ronaldo nie krył rozczarowania po wczorajszej porażce Juventusu z Manchesterem United. Portugalczyk uważa, że Anglicy nie zasłużyli na zwycięstwo.

– Liga Mistrzów to wyjątkowe rozgrywki, w których nie można się odprężać, ponieważ wszystko może się zdarzyć. Dominowaliśmy przez 90 minut, mieliśmy tak wiele szans, mogliśmy zamknąć mecz trzy lub cztery razy, ale zostaliśmy ukarani za rozluźnienie się. Manchester United nie zrobił nic, aby wygrać mecz. Nie można nawet mówić o szczęściu, ponieważ trzeba go szukać samemu, a w tym przypadku to my podarowaliśmy rywalom zwycięstwo – ocenił wczorajsze spotkanie Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk wypowiedział się również na temat strzelonej przez siebie bramki. – Widziałem powtórkę w szatni. Nie zdawałem sobie sprawy, że to był fantastyczny gol. Wykonałem dobry ruch i mocno uderzyłem piłkę. Byłem zadowolony z tej bramki, ale oczywiście jestem trochę rozczarowany, ponieważ powinniśmy wygrać to spotkanie trzema lub czterema golami. Manchester nie zrobił zbyt wiele, miał dwie szanse po stałych fragmentach gry. Znam angielskie drużyny i zawsze starają się szukać okazji ze stojącej piłki.

Ronaldo zauważa jednak, że nie ma powodów do paniki po porażce z Juventusem. – Musimy podnieść głowę, ponieważ graliśmy naprawdę dobrze, i wyciągnąć wnioski ze swoich błędów. Wciąż jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie, więc wszystko jest w porządku.

Gwiazdor Juventusu został zapytany o szanse jego zespołu na wygraną w Lidze Mistrzów. – Jest zbyt wcześnie na takie pytania. Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie, stanowimy dobry zespół, ale wciąż mamy długą drogę do finału. Ci ludzie i ten klub, marzą o wygraniu Ligi Mistrzów, ale musimy iść krok po kroku.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Juventus Turyn, Manchester United, Anglia, Włochy, Cristiano Ronaldo, Juventus - Man. Utd 2018-11-07

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze