Marcelino: Santi Mina stanowi dla nas powiew świeżości

Autor: Dariusz Maruszczak | 08.11.2018 13:31 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Valencii Marcelino docenił znaczenie wygranej z Young Boys 3:1, a także dobrej dyspozycji Santiego Miny.

– Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa, które było kluczowe, żebyśmy wciąż mogli walczyć o pozostanie w rozgrywkach. Czułem większy komfort w naszej grze. Byliśmy bardziej skuteczni i zamienialiśmy nasze szanse na bramki. Wyjście na prowadzenie zawsze wszystko ułatwia. Wspaniale jest widzieć uśmiech piłkarzy – powiedział Marcelino.

– Nie wiem, czy to będzie dla nas punkt zwrotny. Cierpieliśmy na początku sezonu. Nasz poziom był znacznie lepszy niż dorobek punktowy. W końcu zebraliśmy owoce naszej pracy, na co zasłużyliśmy już dużo wcześniej – dodał trener „Los Che”.

Napastnicy Valencii nie imponują w tym sezonie skutecznością strzelecką. Ważny był więc dla tego zespołu powrót Santiego Miny po kontuzji. 22-latek strzelił dwa gole w Pucharze Króla, a wczoraj znów dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu z Young Boys.

– Mina jest zawodnikiem, który w poprzednim sezonie był w świetnej formie. Na początku grał, potem doznał kontuzji, a teraz wrócił silniejszy, ze świeżą mentalnością. Stanowi powiew świeżości dla zespołu na poziomie ambicji i wysiłku włożonego w mecz – pochwalił swojego podopiecznego Marcelino.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Hiszpania, Valencia, Young Boys Berno, Szwajcaria, Santi Mina , Marcelino García Toral, Valencia - Young Boys 2018-11-07

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze