Busquets: Musimy pomóc temu młodemu zawodnikowi, wtedy on pomoże nam

Autor: Michał Nowacki | 25.11.2018 08:53 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Pomocnik Barcelony, Sergio Busquets w samych superlatywach wypowiedział się o swoim klubowym koledze, który zapewnił remis w starciu z Atlético Madryt. Ostatnio na Ousmane'a Dembélé spadła spora fala krytyki.

Jeden z trenerów, Bernd Schuster stwierdził, że "Blaugrana" popełniła wielki błąd ściągając tego zawodnika. Sergio Busquets podkreśla, że ​​jego młody kolega z drużyny ma wszystko, czego potrzeba, by grać w klubie takim jak Barcelona. Zdobycie gola przez niego tylko to potwierdziło. 21-latek wyszedł do piłki po prawej stronie i kopnął ją między nogami Jana Oblaka. Asystę przy jego golu zaliczył Lionel Messi. Remis sprawił, że Barcelona wciąż jest liderem z przewagą jednego punktu nad Atlético.

– Ten gol przyda mu się, musi dostosować się zarówno do życia prywatnego, jak i do nowego stylu gry w piłkę nożną. Musimy mu pomóc, ponieważ jest jeszcze młody i wiemy, że może nam bardzo pomóc. Dominowaliśmy w meczu i mieliśmy częściej piłkę. Pokazaliśmy, że zależy nam na zwycięstwie, ale wynik jest fair. Atlético zawsze podnosi swój styl gry na takie mecze i bardzo nam utrudnił zadanie – rzekł Busquets w rozmowie z Movquar.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Barcelona, Hiszpania, Sergio Busquets, Ousmane Dembele

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze