Valverde: Musimy wydobyć talent z Dembélé

Autor: Michał Nowacki | 25.11.2018 10:03 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Szkoleniowiec "Blaugrany", Ernesto Valverde przyznał, że wszyscy w klubie muszą pomóc, aby Ousmane Dembélé rozwinął swój wielki talent. Francuz miał trudne początki na Camp Nou w aklimatyzacji, doznał długiej kontuzji, która zahamowała jego rozwój w poprzednim sezonie. Co chwilę pojawiały się informacje w mediach, że Francuz zostanie sprzedany oraz różne negatywne informacje z jego życia prywatnego.

– Wiem, że Ousmane Dembélé jest ważną postacią dla nas i decyduje o wielu rzeczach na boisku. On ma umiejętności, których nikt inny w drużynie nie ma: pewność siebie, gra jeden na jeden, strzelanie obiema nogami i osobowość. Musimy pomóc mu wydobyć ten talent – przyznał trener "Blaugrany".

– Nie wiem, czy to Atlético jest głównym rywalem, ale obecnie na pewno najpoważniejszym. Jeśli zobaczymy na nasz mecz, mieliśmy znacznie częściej piłkę, ponieważ chcieliśmy wygrać. Brakowało nam iskry, ale musimy zobaczyć, jak Atlético się broniło, na własnym stadionie. Ogólnie rzecz biorąc, są rzeczy do poprawy, brakowało nam iskry na ostatnich kilku metrach, ale dobrze kontrolowaliśmy przeciwnika, a nie jak w poprzednich meczach – uznał Valverde.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, FC Barcelona, Hiszpania, Trenerzy, Ernesto Valverde, Ousmane Dembele

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze