Nabór do serwisu znowu otwarty! Zapraszamy

Redakcja | 04.12.2018 15:30 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Jeśli pasjonujesz się zmaganiami o klubowy Puchar Europy, jeśli interesuje Cię współpraca z ludźmi młodymi i kreatywnymi, jeśli śledzisz dokonania piłkarzy, przebieg meczów i statystyki - dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na kilka stanowisk. Jeśli chcesz zostać newsmanem, wymagamy od Ciebie ukończonych 17 lat, poprawności i swobody w posługiwaniu się polszczyzną oraz dobrego rozeznania w aktualnych wydarzeniach w futbolu europejskim. Znajomość języków obcych oraz wcześniejsze doświadczenie w pracy dziennikarskiej będą oczywiście dodatkowym atutem, ale nawet jeśli nigdzie wcześniej nie pisałeś, nie stoisz bynajmniej na straconej pozycji. Trafisz u nas na ludzi, którzy pomogą Ci w zdobyciu doświadczenia i udoskonaleniu warsztatu dziennikarskiego. To na pewno zaprocentuje w przyszłości. Jeśli jednak czujesz, że jesteś stworzony do zadań wymagających od autora lekkiego pióra i umiejętności swobodnego łączenia gatunków dziennikarskich, a napisanie dwu-trzystronicowego tekstu nie sprawia Ci problemów, to z powodzeniem możesz aplikować na stanowisko felietonisty/recenzenta.

Nasz portal nie jest tworzony wyłącznie przez dziennikarzy. W tej chwili szukamy więc także osób na inne stanowiska. Jeśli chcesz zostać u nas moderatorem i brać udział w nieustannym powiększaniu bazy danych serwisu, wymagamy od Ciebie przede wszystkim względnie wysokiej dyspozycyjności, głównie w trakcie meczów Ligi Mistrzów, oraz chęci i zapału do działania. Poszukujemy też pracowników na stanowiska grafika i twórcy kompilacji video – w obu tych przypadkach od kandydatów oczekiwać będziemy przedstawienia portfolio. Jeśli uważasz, że wymienione stanowiska nie są dla Ciebie, a przebywanie w mediach społecznościowych oraz wyszukiwanie najświeższych informacji, to Twój chleb powszedni, stanowisko administratora profilu na Facebooku powinno Cię zainteresować.

Każdemu z Was, niezależnie od stanowiska, o które będziecie się ubiegać, gwarantujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz zebranie bezcennych doświadczeń. Osoby ofiarnie i skutecznie wykonujące swoją pracę mogą liczyć na atrakcyjne bonusy.

Jeśli spełniasz przedstawione wymogi i chcesz dołączyć do redakcji LigaMistrzow.com – nie czekaj! Wyślij swoje CV na adres praca@ligamistrzow.com, zamieszczając w tytule e-maila słowa „Nabór LM”. Zakres danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji reguluje art. 22 Kodeksu Pracy. Zgodnie z aktualną wersją ustawy są to następujące informacje:

1) imię (imiona) i nazwisko;

2) imiona rodziców;

3) data urodzenia;

4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji);

5) wykształcenie;

6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

WYŁĄCZNIE TYCH DANYCH ŻĄDAMY W CV!

Pod podanym adresem otrzymasz również wszelkie dodatkowe informacje na temat ewentualnej współpracy. Jeśli masz zatem jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, na pewno udzielimy Ci odpowiedzi.

 

Dołącz do redakcji serwisu LigaMistrzow.com i stań się współtwórcą Największego Polskiego Źródła Informacji o Champions League!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze