Pogba dostał ostrzeżenie od Mourinho

Autor: Michał Nowacki | 09.12.2018 08:44 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wczoraj Manchester United pokonał Fulham 4:1, zaś całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Paul Pogba. Był to sygnał od trenera, José Mourinho, który tym samym dał do zrozumienia zawodnikowi, że w środę przeciwko Valencii musi pokazać taką samą mentalność, co jego koledzy. To drugi mecz Francuza na ławce, z Arsenalem wszedł tylko na ostatni kwadrans.

– Paul Pogba musi wejść na ten sam poziom, co reszta zespołu. On może być fantastycznym zawodnikiem, mam zamiar wystawić go od pierwszych minut z Valencią i spodziewam się, że będzie miał fantastyczny występ i pokaże na co go stać – ujawnił The Special One.

– Myślę, że byliśmy intensywni z piłką, jak i bez niej. Bez naciskania na piłkę, podnosząc linie i nie dając im szansy na grę w piłkę nożną, którą lubią grać. Także z piłką, na jeden kontakt lub dwa. Myślę, że byliśmy naprawdę dobrzy. Oczywiście, że potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Ostatnie trzy mecze w Premier League zakończyły się remisami dla nas, ale nie przegrywaliśmy – dodał José Mourinho.

– Piłkarze pokazali, że mogą być lepszą drużyną niż są, kiedy w zespole panuje solidarność i empatia to wszyscy trzymają się razem, każdy daje maksimum z siebie i to daje pozytywne rezultaty później – zakończył Portugalczyk.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Jose Mourinho, Trenerzy, Paul Pogba, Fulham

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze