Sarri: City to obecnie najlepszy zespół w Europie

Autor: Michał Nowacki | 09.12.2018 09:00 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Chelsea, Maurizio Sarri stwierdził, że mimo zwycięstwa 2:0 nad Manchesterem City niemożliwe jest, aby w tym sezonie jego zespół wygrał mistrzostwo Anglii. "The Citizens" wczoraj na Stamford Bridge zanotowali pierwszą porażkę w lidze. Liderem został w ten sposób Liverpool, "The Blues" tracą do nich osiem punktów i siedem do drugiego City.

– Jak już powiedziałem luka między nami i City jest tak wielka, że nie da się jej pokryć w ciągu jednego sezonu. Jeden mecz można z nimi wygrać, ale w ciągu następnych 10 miesięcy nie jesteś w stanie dorównać im poziomem. Myślę, że w tej chwili to najlepszy zespół w Europie – zaczął Maurizio Sarri.

– Wygraliśmy dzisiaj, ale muszę powiedzieć, że przez pierwsze 25 minut mieliśmy trochę szczęścia, ponieważ mogli strzelić nam gola. Trochę szczęścia mieliśmy w całej pierwszej połowie i bardzo dobre spotkanie zagraliśmy po przerwie. Cieszę się z wygranej, bo wiem jak trudno jest pokonać zespół Guardioli. Musimy pracować i postarać się pokryć lukę między nimi. Zadanie będzie trudne, ale na pewno będziemy próbować – dodał opiekun "The Blues".

Chelsea do końca roku kalendarzowego zagra w lidze z Brightonem, Leicester City, Watfordem i Crystal Palace.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Trenerzy, Manchester City, Maurizio Sarri

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze