Tuchel: Rabiot stracił miejsce w składzie jeszcze przed zawieszeniem

Autor: Michał Nowacki | 23.12.2018 09:45 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Trener Paris Saint-Germain zapewnił, że Adrien Rabiot stracił miejsce w zespole nie ze względu na spór w sprawie nowego kontraktu. Thomas Tuchel przyznał, że kwestia pomocnika wyjaśniła się jeszcze przed jego zawieszeniem przez klub.

23-latek nie chciał podpisać nowej umowy i wolał opuścić Parc des Princes. Jego umowa obowiązuje do końca obecnego sezonu. W kampanii 2018/2019 zawodnik zaliczył 20 występów, zaś ostatni miał miejsce 5 grudnia. Wiele się mówi, że Barcelona chętnie ściągnie go do siebie.

Dyrektor sportowy, Antero Henrique przyznał, że Rabiot wprowadza klub w błąd, zaś matka piłkarza, która jest również jego agentem zapewniła, że po takiej sytuacji nie ma możliwości, aby jej syn został w klubie. Przed wczorajszym meczem Thomas Tuchel zapewnił, że Rabiot stracił miejsce w klubie jeszcze przed jego zawieszeniem.

– Nic złego między mną i piłkarzem się nie wydarzyło. Po prostu w zespole jest duża rywalizacja. Moim zdaniem Rabiot stracił trochę pewności siebie i swoje miejsce w klubie, sytuację wykorzystał Julian Draxler, który gra naprawdę świetnie. Sezon jest długi i trudny, więc każdy piłkarz musi grać w każdym meczu najlepiej jak umie – stwierdził Tuchel.

Czytaj więcej o: Francja , Trenerzy, Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot, Thomas Tuchel

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze