Solskjaer: Rooney dał mi wskazówki, więc to zwycięstwo jest dla niego

Autor: Michał Nowacki | 23.12.2018 11:57 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Ole Gunnar Solskjaer ujawnił, że gdy został trenerem Manchesteru United to Wayne Rooney wysłał mu SMS-a ze wskazówkami przed pierwszym meczem z Cardiff City. Norweg zadedykował Anglikowi wysoką wygraną 5:1.

– Piłka nożna jest łatwa, jeśli masz dobrych graczy. Mam świetnych zawodników i mają niewiarygodną jakość w sobie. Przyszedłem w środę wieczorem i miałem tylko czwartek i piątek dla piłkarzy. Wayne Rooney napisał do mnie SMS-a i udzielił mi kilku wskazówek. Powiedział mi, abym grał w piłkę, bawił się dobrze i był jak Manchester United – ujawnił Norweg po wygranym meczu 5:1 z Cardiff.

– Mieliśmy sesję na temat wzoru naszej gry i chcieliśmy, aby Ashley Young i Luke Shaw więcej naciskali na rywala. Dobrze się to sprawdziło w meczu. Twoja praca jest najłatwiejsza do wykonania, jest darmowa, jest nastawieniem i wykorzystaniem zawodników w odpowiedni sposób. Jeśli podejdziemy do wszystkich meczów w zbliżony sposób, z kombinacyjną grą i grą w piłkę to będę szczęśliwy. Nasz blok defensywny spisał się znakomicie – dodał Solskjaer w rozmowie z BT Sport.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Trenerzy, Wayne Rooney, Legenda, Ole Gunnar Solskjaer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze