Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja LigaMistrzow.com

Redakcja | 24.12.2018 08:00 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Cały skład serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć wszystkim życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Jak co roku wszyscy na świecie przeżywają tajemnicę narodzin Jezusa Chrystusa. Jest to dzień, jak mówią słowa piosenki Czerwonych Gitar, bardzo ciepły, choć grudniowy. Z tego miejsca, redakcja LigaMistrzow.com pragnie życzyć wszystkim spokojnych i pełnych radości świąt w gronie najbliższych. Cieszmy się wspólnie z tych świąt i podtrzymujmy magię, która towarzyszy każdemu od dziecka i pozwala z uśmiechem na ustach celebrować ten czas, w którym choć na moment można pobyć razem.

Zbliża się także koniec roku 2018. Był to bardzo owocny rok, nie tylko pod względem emocji piłkarskich. Życzymy wszystkim, aby tych emocji było w nadchodzącym 2019 roku jeszcze więcej oraz, abyśmy wszyscy dzielili się szczęściem w każdej formie.

Sobie natomiast życzymy chęci do dalszego działania, kreatywności w tworzeniu nowych rzeczy oraz lekkiego pióra. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj więcej o: LigaMistrzow.com

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Życzenia wielkanocne od LigaMistrzow.com

  Cały zespół serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć serdeczne życzenia z okazji świąt Wielkiejnocy. Wielkanoc, najważniejsze święto chrześcijańskie, czas refleksji, ale, przede wszystkim, spotkania z najbliższymi. Cały zespół LigaMistrzow.com życzy Wam świąt pełnych spokoju i radości. Niech przyjemna atmosfera zagości w Waszych domach, abyście mogli cieszyć się każdym nadchodzącym dniem.

  czytaj więcej
 • Nabór do serwisu znowu otwarty! Zapraszamy

  Jeśli pasjonujesz się zmaganiami o klubowy Puchar Europy, jeśli interesuje Cię współpraca z ludźmi młodymi i kreatywnymi, jeśli śledzisz dokonania piłkarzy, przebieg meczów i statystyki - dołącz do nas!

  czytaj więcej
 • Zostań redaktorem LigaMistrzow.com!

  Serwis LigaMistrzow.com kompletuje kadrę na nowy sezon. Zgłoś się, być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

  czytaj więcej
 • Wielkanocne życzenia od LigaMistrzow.com

  Zespół serwisu LigaMistrzow.com pragnie złożyć życzenia z okazji nadchodzących świąt Wielkiejnocy.

  czytaj więcej

Komentarze (2)

 • Wisnia Zasłużony w serwisie
  Zbliża się także koniec roku 2017. Był to bardzo owocny rok, nie tylko pod względem emocji piłkarskich. Życzymy wszystkim, aby tych emocji było w nadchodzącym 2018 roku jeszcze więcej.

  Czasoprzestrzeń zagięta :))
 • Noorek585 Ćwierćfinalista
  [*]

Twój komentarz

Zaloguj się, aby komentować. Nie masz konta? Zarejestruj się, szybko i wygodnie.