Ceballos nie chce kontynuować pracy z Zidane'em

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 17.06.2019 22:57 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

To, że Dani Ceballos opuści Real Madryt jest niemal pewne. Gdy na ławce trenerskiej ponownie zasiadł Zinédine Zidane rola Hiszpana zmniejszyła znaczenie w zespole.

Zizou już od początku nie darzył go dużym zaufaniem, przez co nie otrzymywał szans na regularną grę.

Jeszcze przed zakończeniem sezonu Zidane przekazał graczowi, że nie chcę kontynuować z nim współpracy i nie ma dla niego miejsca w składzie. Jak informuje AS, sam zawodnik miał odpowiedzieć dosadnie trenerowi. Madrycki dziennik dotarł do słów, które szkoleniowiec usłyszał od wychowanka Realu Betis: „Nie ma żadnego problemu trenerze. Ja też nie chciałem dalej z tobą pracować”. Te słowa tylko potwierdziły, że 22-letni obrońca źle czuje się w zespole i nie jest zadowolony ze swojej sytuacji.

Dani Ceballos z pewnością nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego pracodawcy. Na ten moment faworytem do jego pozyskania jest Tottenham Hotspur, który z kolei przygotowuje się na odejście Christiana Eriksena.

Według hiszpańskich mediów, wymiana na linii Ceballos-Eriksen nie jest w chwili obecnej rozważana. Jednak nie ma co ukrywać, że dla obu stron byłaby to korzystna operacja. Dani mógłby grać regularnie w Premier League, z kolei Real Madryt mógłby sfinalizować transfer o który zabiega już od dłuższego czasu.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Tottenham Hotspur, Zinedine Zidane, Christian Eriksen, Dani Ceballos

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze