Ostatnie dni na zatrzymanie Kovačicia w Chelsea

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 25.06.2019 21:47 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Nadal nieznana jest przyszłość Mateo Kovačicia, którego wypożyczenie w Chelsea kończy się 30 czerwca. Włodarze ze Stamford Bridge mają ostatnie dni na podjęcie decyzji w sprawie wykupienia Chorwata z Realu Madryt.

Chelsea ma nałożony zakaz transferowy, jednak ze względu na to, że Kovačić znajduje się w Anglii na wypożyczeniu to klub może go wykupić, ale tylko wtedy, gdy zrobi to przed końcem terminu wypożyczenia.

25-latek trafił do londyńskiego klubu w sierpniu zeszłego roku, po tym jak na Santiago Bernabéu sprowadzony został Dani Ceballos. Królewscy zgodzili się na wypożyczenie, jednak odmówili wpisania do umowy opcji wykupu. Sam zawodnik nie chce wracać do stolicy Hiszpanii, gdzie nadal nie będzie mógł liczyć na regularne występy. Jak donoszą media, madrytczycy oczekują za Chorwata około 50 milionów euro. W ciągu ostatnich dni mocne zainteresowanie pomocnikiem wykazał także Inter Mediolan.

Mateo Kovačić w sezonie 2018/19 wystąpił w Chelsea w 51 meczach wszystkich rozgrywek i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt z Królewskimi obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Inter Mediolan, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Włochy, Transfery, Kontrakt, Mateo Kovacic, Doniesienia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze