Leroy Sané bliski transferu do Bayernu

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 26.06.2019 11:47 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Według najnowszych informacji zgromadzonych przez dziennikarzy SportBild, Manchester City doszedł do porozumienia z Bayernem Monachium w sprawie transferu Leroya Sané.

Spekulacje dotyczące przenosin Sané na Allianz Arena z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się nasilają i w mediach pojawiają się nowe informacje. Zawodnik miał udawać niezadowolonego i zniechęconego do opuszczenia Anglii, jednak okazuje się być to zamierzony cel, by w ten sposób podbić swój kontrakt. Decyzja o przenosinach należy już tylko do piłkarza. Niemiecka gazeta podaje, że cena za skrzydłowego wyniesie około 90 milionów euro.

Obecnie w Manchesterze 26-latek zarabia 9,3 miliona euro rocznie, a klub oferuje mu 11 milionów. Z kolei Bayern by przekonać piłkarza, daje mu 13 milionów, ale Sané chciałby zarabiać 20 milionów euro rocznie.

Leroy Sané mimo wielu ofert, nie jest przekonany do transferu i miał powiedzieć kolegom z drużyny, że z chęcią by z nimi został. W jednym z wywiadów, głos w tej sprawie zabrał Robert Lewandowski, który powiedział, że wszyscy w Bayernie chcą Sané, jednak trzeba poczekać co się wydarzy.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Anglia, Niemcy, Transfery, Manchester City, Robert Lewandowski, Leroy Sane , Wypowiedź, Doniesienia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze