Pep Guardiola chce mieć w swoim zespole Isco

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 27.06.2019 10:41 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Nie od dziś wiadomo, że Pep Guardiola jest wielkim fanem umiejętności Isco. Może to być spowodowane chociażby tym, że zarówno gracz jak i trener postrzegają grę w piłkę nożną tak samo.

Ostatni czas w Realu Madryt nie były dla Isco zbyt sprzyjający. Przez wiele miesięcy wydawało się, że Hiszpan opuści latem stolicę Hiszpanii i zacznie kolejny etap w swojej karierze. Sytuacja ta, odmieniła się wówczas, gdy trenerem Królewskich został Zinédine Zidane, który pozwolił mu na regularną grę.

Manchester City zrobi wszystko, żeby jeszcze w tym roku sprowadzić na Etihad Stadium 27-letniego piłkarza. Pep uważa, że pomocnik mógłby stać się idealnym następcą Davida Silvy, który ogłosił wczoraj, że wraz z zakończeniem zbliżającego się sezonu opuści City. Klub z Anglii wierzy, że wraz z przybyciem Edena Hazarda na Estadio Santiago Bernabéu, rola Isco w zespole zostanie mocno ograniczona.

Działacze Realu Madryt nie wykluczają sprzedaży Isco, ponieważ wydali już na transfery 300 milionów euro, więc muszą sprzedać kilku graczy, aby spełnić wymogi Finansowego Fair Play. Klub byłby gotowy zaakceptować ofertę za Hiszpana, jednak ta musi oscylować w granicach 80 milionów euro.

Kontrakt Isco z Realem Madryt wygasa w czerwcu 2022 roku. Sam zawodnik twierdzi, że chciałby zostać w stolicy Hiszpanii, jednak oczywistą rzeczą jest to, że zespół prowadzony przez Guardiole byłby dla niego odpowiednim miejscem.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Manchester City, Isco, Pep Guardiola

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze