AS: Keylor Navas zostaje w Realu Madryt

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 27.06.2019 22:20 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Pożegnanie Keylora Navasa z Realem Madryt mogło okazać się przedwczesne. Zgodnie z informacjami podanymi przez dziennik AS, Kostarykanin pozostanie w zespole Królewskich.

Dotychczas do biur na Santiago Bernabéu nie wpłynęła żadna interesująca oferta za Navasa, a ewentualny transfer do Manchesteru United, czy Paris Saint-Germain nie wchodzi w grę.

Zawodnik postawił Realowi własne warunki. Chciał, aby klub oddał go za darmo, a jego zarobki w nowej drużynie wynosiły 7 milionów euro. Królewscy nie zgodzili się, aby golkiper opuszczał stolicę Hiszpanii za darmo. Benfica oferowała mu zarobki w wysokości 3 milionów euro, z kolei w Manchesterze United pierwszoplanową rolę odgrywa i odgrywać będzie David de Gea. Tym samym został on bez możliwości zagrania w innym zespole, ponieważ reszta najlepszych klubów europejskich nie szuka nowego golkipera.

W Realu Madryt Navas pełnić będzie rolę bramkarza rezerwowego. Pierwszym wyborem trenera ma być Thibaut Courtois, który został sprowadzony do klubu przed rokiem.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Keylor Navas, Doniesienia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze