Marcos Llorente: W nowym klubie we mnie wierzą

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 28.06.2019 22:36 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Marcos Llorente został dzisiaj zaprezentowany jako nowy zawodnik Atlético Madryt. Defensywny pomocnik tydzień temu oficjalnie opuścił Santiago Bernabéu i trafił na Wanda Metropolitano.

Według większości mediów, Real Madryt otrzymał za 24-lata 30 milionów euro, plus 10 milionów zapisanych w formie zmiennych.

W nowym klubie piłkarz zajmie miejsce Rodriego, który za 70 milionów euro przeniesie się do Manchesteru City. W zespole Diego Simeone, Hiszpan będzie mógł liczyć na regularne występy w podstawowym składzie.

Poniżej przedstawimy najciekawsze słowa Marcosa Llorente z dzisiejszej prezentacji.

- Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym, że jestem tutaj. Rozmawiałem z Simeone. Przywitał mnie i przekazał, że wierzy we mnie. To trener ze zwycięskim charakterem, który potrafi w odpowiedni sposób dotrzeć do zawodników. Zarówno on, jak i projekt ambitnego klubu, który we mnie uwierzył, przyciągnęły mnie tutaj.

- Zdaję sobie sprawę, że odejście z klubu i przejście do innego, pozostając nadal w tym samym mieście może okazać mało powszechne. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Chcę pomóc drużynie w osiągnięciu najwyższych celów.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Marcos Llorente

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze