The Mirror: Bale zostanie w Realu na najbliższy sezon

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 29.06.2019 12:24 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Wszystko wskazuje na to, że Gareth Bale pozostanie piłkarzem Realu Madryt na najbliższy sezon. Sam zawodnik jest z tego faktu zadowolony, jednak innego zdania jest klub.

Ostatnie miesiące w drużynie Królewskich nie należą do najlepszych w karierze Bale’a. Walijczyk jest krytykowany przez media i kibiców, że nie wnosi nic wielkiego do zespołu. Podobnego zdania jest sam trener, Zinédine Zidane, który za wszelką cenę chce, aby ten opuścił Real. Problemem w tej operacji może okazać się to, że zawodnik nie zamierza rozstawać się ze stolicą Hiszpanii, ponadto nie ma chętnych na jego wykupienie.

Dziennikarze The Mirror twierdzą, że przyszłość Garetha Bale’a jest już przesądzona. Królewscy byli otwarci na oferty za piłkarza. Początkowo chcieli go wypożyczyć, potem pojawił się temat sprzedaży, jednak nikt nie jest zainteresowany jego usługami. Problemem dla potencjalnych nabywców 29-latka jest na pewno kwota, jaką trzeba zapłacić oraz sama pensja zawodnika.

Gareth Bale trafił do Realu Madryt z Tottenhamu w 2013 roku za 101 milionów euro. W minionym sezonie rozegrał 42 spotkania, strzelił 14 goli i zaliczył 6 asyst.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Gareth Bale, Zinedine Zidane, Doniesienia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze