Transfer Raúla de Tomása do Benfiki został domknięty

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 29.06.2019 21:39 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Transfer Raúla de Tomása do Benfiki jest już niemal przesądzony. Według najnowszych doniesień dziennika A Bola, przenosiny Hiszpana na Estádio da Luz to kwestia godzin.

24-latek początkowo miał być niezadowolony z pensji, jaką oferował portugalski klub. Benfica proponowała mu 1,5 miliona euro, gdy ten oczekiwał o pół miliona więcej. Ostatecznie miało dojść do porozumienia między obiema stronami.

Królewscy za De Tomása mają otrzymać 25 milionów. Tego lata Real Madryt sprzedał już za 40 milionów euro Marcosa Llorente do Atlético Madryt. W ciągu najbliższych tygodni klub z Santiago Bernabéu może opuścić także Mateo Kovačić, który jest o krok od definitywnych przenosin do Chelsea. Ponadto na wylocie są Theo Hernández (oferta z Milanu) oraz James Rodríguez (propozycje z Napoli i Atlético Madryt). 

Raúl de Tomás miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Rayo Vallecano. Rozegrał tam 34 spotkania, zdobył 14 bramek i zanotował asystę. Takie statystyki sprawiły, że po Hiszpana zgłosił się mistrz Portugalii. 

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Portugalia, Benfica Lizbona, Raul de Tomas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze