Chelsea przypadkowo potwierdziła transfer Kovačicia?!

Autor: Kamil Mielnikiewicz | 30.06.2019 11:01 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Chelsea przypadkowo potwierdziła definitywny transfer Mateo Kovačicia na Stamford Bridge. Mimo że do wiadomości publicznej nie została podana oficjalna informacja, to wydaje się, że wszystko jest już przesądzone.

Kovačić ostatni sezon spędził w Premier League na zasadzie wypożyczenia z Realu Madryt. Londyński klub może wykupić Chorwata, jednak nie zdecydował się jeszcze na ten ruch. Zarówno Chelsea, jak i Real nie opublikowały dotychczas oficjalnych komunikatów, jednak w aplikacji mobilnej The Blues, The Fifth Stand, mogliśmy znaleźć fragment wywiadu, w którym 25-latek opowiada o swoich pierwszych odczuciach po podpisaniu kontraktu.

– To niesamowite uczucie podpisać kontrakt z Chelsea. Pierwsze dotyczące wypożyczenia, a teraz już definitywnego transferu. To znakomity klub, który posiada najwyższej klasy piłkarzy. Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę tutaj zostać i reprezentować tę drużynę – powiedział zawodnik.

Przypomnijmy, że Chelsea do końca dzisiejszego dnia może sfinalizować transfer Chorwata, za którego musi zapłacić około 50 milionów euro.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Mateo Kovacic, Doniesienia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze