Luis Enrique o Messim

Autor: Paweł Linert | 28.09.2014 16:34 | komentarzy: 35 | kategoria: Cytat tygodnia |

Luis Enrique

Jeśli Cristiano Ronaldo jest jak Michael Jordan, to Messiego można porównać do Wilta Chamberlaina, który zdobył 100 punktów w jednym meczu - stwierdził  Luis Enrique. Hiszpański szkoleniowiec w ten sposób odpowiedział na porównanie CR7 do ikony NBA przez trenera Elche.

• Na remis w Turynie... „Barca” wygrywa grupę D

Juventus nadal nie przegrał u siebie z Barceloną, ale by dziś wygrać, wiele nie zrobił... W stolicy Katalonii mogą myśleć już o wiosennej fazie pucharowej.

• Demontaż APOEL-u; dublety Ronaldo i Benzemy!

„Los Blancos” nie dali najmniejszych szans mistrzom Cypru, strzelając im w pierwszej połowie cztery gole. Po przerwie podopieczni Zinédine’a Zidane’a kontynuowali strzelaninę.

W 5. kolejce fazy grupowej czeka nas szlagierowe starcie BVB z „Kogutami”. Obie ekipy w tabeli dzieli aż osiem punktów. W innym pojedynku tej grupy, „Los Blancos” na Cyprze zmierzą się z mistrzem kraju, APOEL-em.

Ostatni raz obie „jedenastki” mierzyły się ze sobą w półfinale Ligi Mistrzów, wówczas górą byli „Królewscy”, którzy wygrali dwumecz 4:3. Dzisiejsze spotkanie przeszło do historii „Atleti”, bowiem to pierwsze derby Madrytu rozegrane na nowym stadionie „Los Colchoneros” - Wanda Metropolitano. A sam mecz stał na naprawdę wysokim poziomie. Niestety zabrakło w nim bramek.