Paul Pogba o kwocie jaką za niego zapłacono

Autor: Karol Brandt | 01.07.2017 17:00 | komentarzy: 2 | kategoria: Cytat tygodnia |

Paul Pogba:

– Po tygodniu zapomniałem o kwocie jaką za mnie zapłacono. To ludzie ciągle mi o niej przypominają. Należy pamiętać, że po śmierci najdroższy oraz najtańszy piłkarz spoczną w takim samym grobie. Dlatego o tym nie myślę. Najbardziej przeceniony piłkarz? Najgorszy piłkarz? W porządku (...). Ten facet uda się na wakacje i będzie się nimi cieszył wraz ze swoimi medalami i trofeami. A także perspektywą gry w Lidze Mistrzów. Jestem zatem dosyć szczęśliwym najgorszym piłkarzem na świecie. I to akceptuję! – stwierdził pomocnik Manchesteru United.

• Shaw podpisał nowy kontrakt z "Czerwonymi Diabłami"

Lewy obrońca Manchesteru United przedłużył umowę z klubem i będzie zarabiał od teraz 190 tysięcy funtów tygodniowo. Za pięcioletnią umowę zarobi łączną kwotę 60 milionów funtów. Aktualna umowa obowiązywała go jeszcze przez obecny sezon. 23-latek będzie teraz jednym z lepiej zarabiających zawodników w całej Anglii.

• Z 0:2 na 3:2; United wróciło zza światów!

Po pierwszych minutach wydawało się, że „Sroki” rozniosą dziś rywala. W II połowie nastąpiło jednak przebudzenie „Czerwonych Diabłów”.

• Napoli wyszarpało zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania!

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że goście słynący z futbolu ofensywnego powalczą dziś tylko o jedno „oczko”, za co zostali ukarani.

• McKennie bohaterem „Czeladników”; Lokomotiw nadal bez punktów!

W swoim drugim spotkaniu grupowym „Królewsko-Niebiescy” długo nie potrafili znaleźć drogi do bramki Guilherme. Ta sztuka udała im się na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, co oznaczało zwycięstwo.

Hitowo zapowiada się starcie „Kogutów” z „Dumą Katalonii”. Różnica między tymi zespołami jest taka, że goście w ubiegłej kolejce wygrali, zaś gospodarze stracili kluczowego gola w ostatnich sekundach i obecnie mają zerowy dorobek punktowym. W innym spotkaniu tej grupy mistrzowie Holandii podejmą powracający do Ligi Mistrzów po kilku latach nieobecności zespół „Nerazzurrich”.