Dynamo Kijów

Newsy związane z drużyną:

 • Żegnaj Ligo Mistrzów, Dynamo spuściło łomot Besiktasowi

  Turecki klub liczył na to, że uda mu się przegonić Napoli w ostatniej kolejce. Plany spełzły na niczym. Wszystko za sprawą Dynama Kijów, które już w pierwszej połowie dało niezłego łupnia Besiktasowi.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Dynamo vs. Besiktas, Benfica vs. Napoli

  Grupa B jest jedną z najciekawszych w tej edycji Ligi Mistrzów. Przed nami ostatnia kolejka, a o tym, kto ostatecznie znajdzie się w 1/8 finału dowiemy się dopiero po jej zakończeniu. Różnice punktowe między trzema pierwszymi zespołami są niewielkie, dlatego każdy detal jest istotny.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Beşiktaş vs. Benfica, Napoli vs. Dynamo

  W jednym z najlepiej zapowiadających się spotkań tej kolejki fazy grupowej mistrz Turcji podejmie mistrza Portugalii. Natomiast wicemistrz Włoch, który zajmuje obecnie pozycję lidera zmierzy się z zamykającym stawkę mistrzem Ukrainy. W którym z tych spotkań piłkarze zapewnią nam najwięcej emocji?

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Beşiktaş vs. Napoli, Benfica vs. Dynamo

  Przed dwoma tygodniami mistrz Turcji zaskoczył wszystkich i ograł na wyjeździe podopiecznych Maurizio Sarriego. Natomiast „Orły” bez trudu wygrały w Kijowie z tamtejszym Dynamem. Czy pokonani wyciągną wnioski i zgarną trzy punkty?

  czytaj więcej
 • Benfica wywozi komplet punktów z Kijowa

  Benfica Lizbona ponownie okazała się bezbłędna. Zgodnie z oczekiwaniami klub ze stolicy Portugalii okazał się lepszy od Dynama Kijów, pewnie wygrywając kolejny mecz.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Napoli vs. Beşiktaş, Dynamo vs. Benfica

  Lider tej grupy po raz pierwszy będzie musiał sobie radzić bez Arka Milika, który strzelił jak dotąd trzy bramki. Przeciwnikiem neapolitańczyków będzie mistrz Turcji. W drugim spotkaniu przedstawiciel ligi ukraińskiej podejmie „Orły” z Lizbony.

  czytaj więcej
 • Podział punktów w Stambule

  Turcy zaczynają swoją przygodę z Ligą Mistrzów po sześciu latach przerwy od dwóch remisów. Kibice zgromadzeni na stadionie gospodarzy mogli podziwiać świetnego gola Quaresmy, lecz w drugiej połowie Ukraińcy odpowiedzieli trafieniem Cygankowa.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Napoli vs. Benfica, Beşiktaş vs. Dynamo

  Trwa walka w grupie B. Runda druga. Tym razem w przeciwnych narożnikach staną do walki mistrz Turcji z mistrzem Ukrainy. W drugim meczu naprzeciw siebie wyjdzie rozpędzone Napoli z mistrzem Portugalii.

  czytaj więcej
 • Milik z dubletem, Napoli z wygraną

  Emocjonujące starcie między Dynamo a Napoli miało swojego bohatera. Był nim zdobywca dwóch bramek, Arkadiusz Milik. Dzięki Polakowi klub z Włoch wywozi z trudnego terenu trzy punkty.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Benfica vs. Beşiktaş, Dynamo vs. Napoli

  Nadszedł dzień dzisiejszy. Najlepszy klubowy turniej wznawia swoje rozgrywki. W grupie B poziom rywalizacji wydaje się wyrównany i każda z drużyn może awansować dalej. Pozostaje zacierać ręce i czekać z niecierpliwością na te zaciekłe starcia.

  czytaj więcej
Pokaż więcej