[Zablokowany] Piłkarzyki - wiosna 2012
Patrick Redaktor
15.01.2012, 18:00
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich składów:

1. cichy84
2. Morgan
3. mario.8
4. Dawid04111
5. Sebo
6. Asgar
7. misiek
8. tomus88888888
9. Kris
10. Kuba_^^
11. Arjen
12. friko
13. gracz123
14. dandel
15. Patrick
16. Robak92
17. Pioter
18. Fabio
19. Lukkar
20. Adi
21. RedDevil89
22. Krasus
23. Sowa
24. naimadkolo

Proszę przynajmniej raz dziennie zaglądać na forum, aby względnie pilnować swojej kolejki. Jeżeli w kolejce za Tobą jest Twój znajomy do którego masz kontakt, to miło byłoby dać mu znać i szepnąć słówko Pchajmy ten wózek z budową składów do gry jakoś sprawnie razem, aby do końca!

Przypominam, że w kadrze można mieć maksymalnie dwóch zawodników z jednej ligi, jednego zawodnika z jednego klubu i oczywiście jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby.

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Polska* (T-Mobile Ekstraklasa i 1 liga), Anglia* (Premier League i Championship), Hiszpania* (Primera Division i Segunda Division), Włochy* (Seria A i Serie B), Niemcy* (Bundesliga i 2.Bundesliga), Francja* (Ligue 1 i Ligue 2), Holandia, Szkocja, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Austria, Szwajcaria, Dania, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Izrael, Cypr.

* - w krajach w których dostępne mamy po 2 ligi możemy oczywiście wybrać po 2 zawodników z każdej ligi, np. po 2 zawodników z Serie A i Serie B.

Ważna informacja w kontekście kompletowania składów, nie wszystkie ligi rozpoczną wiosenną rywalizację razem z nami:

- od 2 kolejki: liga austriacka
- od 3 kolejki: liga czeska i Polska T-Mobile Ekstraklasa
- od 4 kolejki: liga chorwacka i słowacka
- od 5 kolejki: rosyjska, ukraińska, duńska, rumuńska, serbska, bułgarska i węgierska
- od 1/8 finału: Polska 1 liga
- poza tym w fazie grupowej liga szkocka będzie pauzowała dwukrotnie, zaś ligi angielska (tylko Premier League), 2 włoska, portugalska i belgijska jednokrotnie

Przypominam, że jeżeli ktoś podczas swojej kolejki nie powoła kolejnego zawodnika do kadry w ciągu doby, to jego kolejka przepada i wybiera następna osoba!

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Tradycyjnie w tym temacie nie piszemy nic poza składami, cała reszta w komentarzach.

Belzebuby [cichy84]

- Lionel Messi (Barcelona)
- Rickie Lambert (Southampton)
- Edin Dzeko (Man.City)
- James Rodriguez (Porto)
- Rodrigo (Benfica)
- Alessandro Matri (Juventus)

Vogelsang [Morgan]

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- Gary Hooper (Celtic)
- David Lafata (Jablonec)
- Omer Damari (Hapoel Tel Aviv)
- Theofanis Gekas (Samsunspor)
- Prejuce Nakoulma (Górnik)

WKS Gola [mario.8]

- Robin van Persie (Arsenal)
- Ola Toivonen (PSV)
- Luis Suarez (Liverpool)
- Matias Suarez (Anderlecht)
- Kostadin Hazurov (Bnei Sachnin)
- Herve Tum (Genclerbirligi)

Walcott is the best [Dawid04111]

- Mario Gomez (Bayern)
- Oscar Cardozo (Benfica)
- Papa Diawara (Sevilla)
- Mario Mandzukic (Wolfsburg)
- Milan Peric (Kaposvari)
- Theo Walcott (Arsenal)

Rewolwerowcy przez F [Sebo]

- Zlatan Ibrahimovic (Milan)
- Hulk (Porto)
- Fernando Llorente (Athletic)
- Edgar Cani (Polonia W.)
- Fabio Borini (Roma)
- Konstantinos Mitroglou (Atromitos)

FC Czarny Psychol [Asgar]

- Claudio Pizarro (Werder)
- Lima (Braga)
- Marco Sau (Juve Stabia)
- Rodrigo Palacio (Genoa)
- Samuel Eto'o (Anży Machaczkała)
- Mohamed Zidan (Mainz)

Dobre chłopaczyny [misiek]

- Sergio Agüero (Man.City)
- Miroslav Klose (Lazio)
- Grzegorz Rasiak (Jagiellonia)
- Sanharib Malki (Roda)
- Marko Markovski (Xanthi)
- David Nugent (Leicester)

FC Ekstazy SSA [tomus88888888]

- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Dries Mertens (PSV)
- Ciro Immobile (Pescara)
- Marek Bakos (Viktoria Plzen)
- Jiri Stajner (Slovan Liberec)
- Adamo Coulibaly (Debrecen)

White Death [Kris]

- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Nick Proschwitz (Paderborn)
- Teemu Pukki (Schalke)
- Gonzalo Garcia (AEK Larnaca)
- Nicki Bille Nielsen (Elche)
- Stefan Maierhofer (Salzburg)

Samuel Gawith [Kuba_^^]

- Demba Ba (Newcastle)
- Nikica Jelavic (Everton)
- Luuk de Jong (Twente)
- Ross McCormack (Leeds)
- Michu (Rayo Vallecano)
- Rafał Leśniewski (Zawisza)

NZUL [Arjen]

- Wayne Rooney (Man.United)
- Jose Leonardo Ulloa (Almeria)
- Cesc Fabregas (Barcelona)
- Daniel Sturridge (Chelsea)
- Rasmus Elm (Alkmaar)
- Marco Sansovini (Pescara)

Pew pew pew [friko]

- Seydou Doumbia (CSKA Moskwa)
- Ricky van Wolfswinkel (Sporting)
- Moussa Sow (Fenerbahce)
- Billy Sharp (Southampton)
- Alexander Meier (Eintracht)
- Iago Aspas (Celta)

Dunajec Zakliczyn [gracz123]

- Bas Dost (Heerenveen)
- Sascha Rösler (Fortuna Düsseldorf)
- Francesco Tavano (Empoli)
- Javier Pastore (PSG)
- Toto Tamuz (Hapoel Tel Aviv)
- Tomasz Frankowski (Jagiellonia)

MKTEAM [dandel]

- Lukas Podolski (Koln)
- John Guidetti (Feyenoord)
- Alexis Sanchez (Barcelona)
- Wesley (Vaslui)
- Anthony Stokes (Celtic)
- Iker Muniain (Athletic)

Racławicka Flota Jądrowa [Patrick]

- Burak Yilmaz (Trabzonspor)
- Lisandro Lopez (Lyon)
- Emmanuel Emenike (Spartak)
- Andriy Yarmolenko (Dynamo K.)
- Fatos Beqiraj (Dinamo Zagrzeb)
- Pierre Emerick Aubameyang (Saint-Etienne)

Fortuna Miodowe [Robak92]

- Jeremy Perbet (Mons)
- Marius Niculae (Dinamo Bukareszt)
- Freddy (Omonia Nikozja)
- Gianluca Sansone (Sassuolo)
- Andres Guardado (Deportivo)
- Jonathan Daly (Dundee United)

Urlanka Urle [Pioter]

- Edinson Cavani (Napoli)
- Bafetimbi Gomis (Lyon)
- Emmanuel Adebayor (Tottenham)
- Nolan Roux (Lille)
- Marc Janko (Porto)
- Alex (Feberbahce)

Wydymacze [Fabio]

- German Denis (Atalanta)
- Marco Reus (Borussia M.)
- Juan Camacho (Huesca)
- Elvis Abbruscato (Vicenza)
- Olivier Occean (Greuther Fürth)
- Emmanuele Calaio (Siena)

Buciek [Lukkar]

- Roberto Soldado (Valencia)
- Tim Matavz (PSV)
- Achmad Sabaa (Maccabi Netanya)
- Michael Chopra (Ipswich)
- Martin Harnik (Stuttgart)
- Dame N'Doye (Kopenhaga)

South Side [Adi]

- Olivier Giroud (Montpellier)
- Yakubu Aiyegbeni (Blackburn)
- Kevin Gameiro (PSG)
- Arouna Kone (Levante)
- Pierre Webo (Istanbul BB)
- Didier Drogba (Chelsea)

Głodomorrra i Głodzilla [RedDevil89]

- Radamel Falcao (Atletico)
- Mario Balotelli (Man.City)
- Diego Milito (Inter)
- Nene (PSG)
- Gonzalo Higuain (Real M.)
- Kevin Phillips (Blackpool)

I Tak Wszyscy Zginiemy [Krasus]

- Antonio Di Natale (Udinese)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Thierry Henry (Arsenal)
- Lucas Barrios (Borussia D.)
- Frank Lampard (Chelsea)
- Franck Ribery (Bayern)

LZS Olszowa [Sowa]

- Karim Benzema (Real M.)
- Raul (Schalke)
- Jelle Vossen (Genk)
- Eden Hazard (Lille)
- Gareth Bale (Tottenham)
- Arjen Robben (Bayern)

Czarno-Zieloni [naimadkolo]

- Artjoms Rudnevs (Lech)
- Alexander Frei (Basel)
- Javier Hernandez (Man.United)
- Mohammed Abdellaoue (Hannover)
- David Biton (Wisła K.)
- Clint Dempsey (Fulham)

Mapa Piłkarzyków - edycja wiosna 2012



Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja wiosna 2012

28/29.01 - sparingi (nieobowiązkowe)
04/05.02 - 1 kolejka
11/12.02 - 2 kolejka
18/19.02 - 3 kolejka
22/23.02 - okienko transferowe
25/26.02 - 4 kolejka
03/04.03 - 5 kolejka
10/11.03 - 6 kolejka
14/15.03 - okienko transferowe
17/21.03 - 1/8 finału
24/25.03 - 1/8 finału - rewanże
31.03/01.04 - ćwierćfinały
07/08.04 - ćwierćfinały - rewanże
14/15.04 - półfinały
21/22.04 - półfinały - rewanże
28/29.04 - mecz o 3 miejsce, wielki finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

White Death [Kris]
South Side [Adi]
Racławicka Flota Jądrowa [Patrick]
I Tak Wszyscy Zginiemy [Krasus]

04/05.02: South Side - Racławicka Flota Jądrowa 1:0, I Tak Wszyscy Zginiemy - White Death 2:1.
11/12.02: White Death - South Side 1:2, Racławicka Flota Jądrowa - I Tak Wszyscy Zginiemy 4:2.
18/19.02: Racławicka Flota Jądrowa - White Death 2:0, South Side - I Tak Wszyscy Zginiemy 0:0.
25/26.02: I Tak Wszyscy Zginiemy - South Side 4:0, White Death - Racławicka Flota Jądrowa 3:2.
03/04.03: White Death - I Tak Wszyscy Zginiemy 1:0, Racławicka Flota Jądrowa - South Side 1:1.
10/11.03: I Tak Wszyscy Zginiemy - Racławicka Flota Jądrowa 0:3, South Side - White Death 2:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 6 3 2 1 11 6-7 Adi
2.Racławicka Flota Jądrowa 6 3 1 2 10 12-7 Patrick
3.I Tak Wszyscy Zginiemy 6 2 1 3 7 8-9 Krasus
-----------------------------------------------------
4.White Death 6 2 0 4 6 7-10 Kris


Grupa B:

WKS Gola [mario.8]
FC Czarny Psychol [Asgar]
Walcott is the best [Dawid04111]
MKTEAM [dandel]

04/05.02: FC Czarny Psychol - Walcott is the best 3:0, MKTEAM - WKS Gola 0:4.
11/12.02: WKS Gola - FC Czarny Psychol 1:2, Walcott is the best - MKTEAM 2:4.
18/19.02: Walcott is the best - WKS Gola 0:1, FC Czarny Psychol - MKTEAM 4:2.
25/26.02: MKTEAM - FC Czarny Psychol 0:3, WKS Gola - Walcott is the best 3:2.
03/04.03: WKS Gola - MKTEAM 4:2, Walcott is the best - FC Czarny Psychol 2:2.
10/11.03: MKTEAM - Walcott is the best 1:3, FC Czarny Psychol - WKS Gola 2:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Czarny Psychol 6 5 1 0 16 16-6 Asgar
2.WKS Gola 6 4 0 2 12 14-8 mario.8
-----------------------------------------------------
3.Walcott is the best 6 1 1 4 4 9-14 Dawid04111
4.MKTEAM 6 1 0 5 3 9-20 dandel


Grupa C:

Rewolwerowcy przez F [Sebo]
Buciek [Lukkar]
LZS Olszowa [Sowa]
Wydymacze [Fabio]

04/05.02: Buciek - LZS Olszowa 1:0, Wydymacze - Rewolwerowcy przez F 0:1.
11/12.02: Rewolwerowcy przez F - Buciek 0:1, LZS Olszowa - Wydymacze 2:1.
18/19.02: LZS Olszowa - Rewolwerowcy przez F 3:0, Buciek - Wydymacze 0:0.
25/26.02: Wydymacze - Buciek 3:2, Rewolwerowcy przez F - LZS Olszowa 1:0.
03/04.03: Rewolwerowcy przez F - Wydymacze 4:2, LZS Olszowa - Buciek 4:2.
10/11.03: Wydymacze - LZS Olszowa 1:0, Buciek - Rewolwerowcy przez F 0:4.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Rewolwerowcy przez F 6 4 0 2 12 10-6 Sebo
2.LZS Olszowa 6 3 0 3 9 9-6 Sowa
-----------------------------------------------------
3.Wydymacze 6 2 1 3 7 7-9 Fabio
4.Buciek 6 2 1 3 6 6-11 Lukkar


-1pkt karny dla Lukkara za niewystawienie składu w 6 kolejce

Grupa D:

Pew pew pew [friko]
Dobre chłopaczyny [misiek]
Urlanka Urle [Pioter]
NZUL [Arjen]

04/05.02: Dobre chłopaczyny - Urlanka Urle 3:1, NZUL - Pew pew pew 0:1.
11/12.02: Pew pew pew - Dobre chłopaczyny 0:1, Urlanka Urle - NZUL 2:2.
18/19.02: Urlanka Urle - Pew pew pew 2:0, Dobre chłopaczyny - NZUL 1:1.
25/26.02: NZUL - Dobre chłopaczyny 1:1, Pew pew pew - Urlanka Urle 2:2.
03/04.03: Pew pew pew - NZUL 1:1, Urlanka Urle - Dobre chłopaczyny 2:2.
10/11.03: NZUL - Urlanka Urle 3:0, Dobre chłopaczyny - Pew pew pew 2:4.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Dobre chłopaczyny 6 2 3 1 9 10-9 misiek
2.Pew pew pew 6 2 2 2 8 8-8 friko
3.NZUL 6 1 4 1 7 8-6 Arjen
-----------------------------------------------------
4.Urlanka Urle 6 1 3 2 6 9-12 Pioter


Grupa E:

Fortuna Miodowe [Robak92]
Samuel Gawith [Kuba_^^]
FC Ekstazy SSA [tomus88888888]
Belzebuby [cichy84]

04/05.02: Samuel Gawith - FC Ekstazy SSA 1:0, Belzebuby - Fortuna Miodowe 3:2.
11/12.02: Fortuna Miodowe - Samuel Gawith 1:2, FC Ekstazy SSA - Belzebuby 1:0.
18/19.02: FC Ekstazy SSA - Fortuna Miodowe 3:1, Samuel Gawith - Belzebuby 2:4.
25/26.02: Belzebuby - Samuel Gawith 3:1, Fortuna Miodowe - FC Ekstazy SSA 2:3.
03/04.03: Fortuna Miodowe - Belzebuby 3:1, FC Ekstazy SSA - Samuel Gawith 2:3.
10/11.03: Belzebuby - FC Ekstazy SSA 2:0, Samuel Gawith - Fortuna Miodowe 0:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Belzebuby 6 4 0 2 12 13-9 cichy84
2.FC Ekstazy SSA 6 3 0 3 9 9-9 tomus88888888
3.Samuel Gawith 6 3 0 3 9 9-12 Kuba_^^
-----------------------------------------------------
4.Fortuna Miodowe 6 2 0 4 6 11-12 Robak92


Grupa F:

Głodomorrra i Głodzilla [RedDevil89]
Czarno-Zieloni [naimadkolo]
Vogelsang [Morgan]
Dunajec Zakliczyn [gracz123]

04/05.02: Czarno-Zieloni - Vogelsang 2:0, Dunajec Zakliczyn - Głodomorrra i Głodzilla 2:2.
11/12.02: Głodomorrra i Głodzilla - Czarno-Zieloni 0:0, Vogelsang - Dunajec Zakliczyn 5:1.
18/19.02: Vogelsang - Głodomorrra i Głodzilla 4:0, Czarno-Zieloni - Dunajec Zakliczyn 0:0.
25/26.02: Dunajec Zakliczyn - Czarno-Zieloni 1:1, Głodomorrra i Głodzilla - Vogelsang 3:2.
03/04.03: Głodomorrra i Głodzilla - Dunajec Zakliczyn 2:1, Vogelsang - Czarno-Zieloni 2:4.
10/11.03: Dunajec Zakliczyn - Vogelsang 2:3, Czarno-Zieloni - Głodomorrra i Głodzilla 0:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Głodomorrra i Głodzilla 6 3 2 1 11 9-9 RedDevil89
2.Vogelsang 6 3 0 3 9 16-12 Morgan
3.Czarno-Zieloni 6 2 3 1 9 7-5 naimadkolo
-----------------------------------------------------
4.Dunajec Zakliczyn 6 0 3 3 3 7-13 gracz123


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Czarno-Zieloni 6 2 3 1 9 7-5 naimadkolo
2.Samuel Gawith 6 3 0 3 9 9-12 Kuba_^^
3.NZUL 6 1 4 1 7 8-6 Arjen
4.I Tak Wszyscy Zginiemy 6 2 1 3 7 8-9 Krasus
-----------------------------------------------------
5.Wydymacze 6 2 1 3 7 7-9 Fabio
6.Walcott is the best 6 1 1 4 4 9-14 Dawid04111


1/8 finału:

17/21.03

NZUL - South Side 1:1.
WKS Gola - Vogelsang 1:0.
Pew pew pew - Belzebuby 3:4.
Czarno-Zieloni - Rewolwerowcy przez F 2:2.
I Tak Wszyscy Zginiemy - FC Czarny Psychol 1:1.
FC Ekstazy SSA - Głodomorrra i Głodzilla 5:3.
Racławicka Flota Jądrowa - LZS Olszowa 0:5.
Samuel Gawith - Dobre chłopaczyny 0:2.

24/25.03

South Side - NZUL 1:3.
Vogelsang - WKS Gola 2:1.
Belzebuby - Pew pew pew 1:0.
Rewolwerowcy przez F - Czarno-Zieloni 3:4.
FC Czarny Psychol - I Tak Wszyscy Zginiemy 1:0.
Głodomorrra i Głodzilla - FC Ekstazy SSA 1:2.
LZS Olszowa - Racławicka Flota Jądrowa 3:1.
Dobre chłopaczyny - Samuel Gawith 1:1.

Ćwierćfinały:

31.03/01.04

NZUL - WKS Gola 2:1.
Belzebuby - Czarno-Zieloni 2:3.
FC Czarny Psychol - FC Ekstazy SSA 1:3.
LZS Olszowa - Dobre chłopaczyny 3:0.

07/08.04

WKS Gola - NZUL 1:1.
Czarno-Zieloni - Belzebuby 2:2.
FC Ekstazy SSA - FC Czarny Psychol 2:3.
Dobre chłopaczyny - LZS Olszowa 0:2.

Półfinały:

14/15.04

NZUL - Czarno-Zieloni 2:0.
FC Ekstazy SSA - LZS Olszowa 1:2.

21/22.04

Czarno-Zieloni - NZUL 3:2.
LZS Olszowa - FC Ekstazy SSA 1:0.

Mecz o III miejsce: (28/29.04 - Lublin)

Czarno-Zieloni - FC Ekstazy SSA 1:5.

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA WIOSNA 2012: (28/29.04 - Wrocław)

NZUL - LZS Olszowa 3:3, karne 4:5.
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 08.05.2012, 13:15
Patrick Redaktor
16.01.2012, 09:02
gracz123 wybiera Javiera Pastore (PSG).
dandel Zwycięzca grupy
16.01.2012, 22:17
Wesley (Vaslui)
Patrick Redaktor
16.01.2012, 23:32
Kevin Mirallas (Olympiakos)
Robashenko Zwycięzca grupy
16.01.2012, 23:59
Sansone (Sassuolo calcio)
To moja droga
Pioter Uczestnik LM
17.01.2012, 00:26
Elmander (Galatasaray)
Fabio Moderator forum
17.01.2012, 11:10
Elvis Abbruscato (Vicenza Calcio)
Lukkar Moderator
17.01.2012, 16:24
Sascha Rösler (Fortuna Düsseldorf)
Adi Ćwierćfinalista
17.01.2012, 16:53
Papiss Cisse (Freiburg)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
RedDevil89 Ćwierćfinalista
17.01.2012, 19:38
Nene(PSG)
Ostatnio zedytowany przez: RedDevil89, 17.01.2012, 19:45
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Krasus Ćwierćfinalista
17.01.2012, 20:03
Barrios z Borussi
Sowa Ćwierćfinalista
17.01.2012, 20:26
Eden Hazard
naimadkolo Triumfator
17.01.2012, 21:55
Mohammed Abdellaoue (Hannover 96)
cichy84 Moderator
17.01.2012, 23:10
Nolito (Benfica)
Morgan Administrator Forum
18.01.2012, 01:59
Andre Alves (Fehervar)
mario.8 Zasłużony w serwisie
18.01.2012, 12:24
Matias Suarez (Anderlecht)
Sebo Uczestnik LM
19.01.2012, 12:53
Fernando Llorente (Athletic Bilbao)
Asgar Moderator forum
19.01.2012, 14:17
Marco Sau (Juve Stabia)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
misiek Zwycięzca grupy
19.01.2012, 16:23
Guillaume Gillet (Anderlecht)
Patrick Redaktor
19.01.2012, 20:21
tomus88888888 wybiera Joselu (Villarreal B).
Kris Zwycięzca grupy
19.01.2012, 23:47
N. Bille Nielsen (Elche)
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
20.01.2012, 22:08
Michal Breznaník (Slovan Liberec)
Patrick Redaktor
20.01.2012, 23:02
Arjen wybiera Pablo Osvaldo (Roma).
friko Triumfator
20.01.2012, 23:05
B. Sharp (Doncaster)
pyk
21.01.2012, 09:21
T. Tamuz (Hapoel Tel Aviv)
dandel Zwycięzca grupy
21.01.2012, 13:56
Stokes(Celtic)
Patrick Redaktor
21.01.2012, 14:20
Alessandro Matri (Juventus)
Robashenko Zwycięzca grupy
21.01.2012, 14:56
Guardado (Deportivo)
To moja droga
Pioter Uczestnik LM
21.01.2012, 14:59
Pierre-Michel Lasogga (Hertha Berlin)
Fabio Moderator forum
21.01.2012, 15:28
Olivier Occean (Greuther Fürth)

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji