[Zablokowany] Piłkarzyki - wiosna 2012
Fabio Moderator forum
06.03.2012, 15:00
Wydymacze - LZS Olszowa

- German Denis (Atalanta)
- Marco Reus (Borussia M.)
- Olivier Occean (Greuther Fürth)
- Emmanuele Calaio (Siena)
06.03.2012, 15:29
Dunajec Zakliczyn - Vogelsang
- Bas Dost (Heerenveen)
- Sascha Rösler (Fortuna Düsseldorf)
- Francesco Tavano (Empoli)
- Javier Pastore (PSG)
Krasus Ćwierćfinalista
06.03.2012, 16:35
vs Patryki
- Antonio Di Natale (Udinese)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Lucas Barrios (Borussia D.)
- Frank Lampard (Chelsea)
Asgar Moderator forum
06.03.2012, 17:54
FC Czarny Psychol - WKS Gola

- Claudio Pizarro (Werder)
- Lima (Braga)
- Marco Sau (Juve Stabia)
- Samuel Eto'o (Anży Machaczkała)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
friko Triumfator
06.03.2012, 18:30
Gr.D: Dobre chłopaczyny - Pew pew pew

- Seydou Doumbia (CSKA Moskwa)
- Moussa Sow (Fenerbahce)
- Alexander Meier (Eintracht)
- Iago Aspas (Celta)
pyk
cichy84 Moderator
07.03.2012, 20:26
Belzebuby - FC Ekstazy SSA

Messi
Lambert
Matri
J. Rodriguez
naimadkolo Triumfator
08.03.2012, 01:17
CZARNO-ZIELONI - Głodomorrra i Głodzilla

- Javier Hernandez (Man Utd)
- Artjoms Rudnevs (Lech)
- Dudu Biton (Wisła)
- Alex Frei (Basel)
Pioter Uczestnik LM
08.03.2012, 14:45
NZUL - Urlanka Urle
Alex (Fenerbahce)
Edinson Cavani (Napoli)
Bafetimbi Gomis (Lyon)
Marc Janko (Porto)
Morgan Administrator Forum
08.03.2012, 15:05
Dunajec Zakliczyn - Vogelsang

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- David Lafata (Jablonec)
- Omer Damari (Hapoel Tel Aviv)
- Theofanis Gekas (Samsunspor)
Sebo Uczestnik LM
08.03.2012, 17:03
Buciek - Rewolwerowcy przez F

- Zlatan Ibrahimovic (Milan)
- Hulk (Porto)
- Edgar Cani (Polonia W.)
- Fabio Borini (Roma)
misiek Zwycięzca grupy
08.03.2012, 18:38
Dobre chłopaczyny - Pew pew pew

- Sergio Agüero (Man.City)
- Miroslav Klose (Lazio)
- Sanharib Malki (Roda)
- David Nugent (Leicester)
Dawid04111 Zwycięzca grupy
08.03.2012, 18:47
MKTEAM - Walcott is the best
- Mario Gomez
- Theo Walcott
- Milan Perić
- Oscar Cardozo
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
Sowa Ćwierćfinalista
08.03.2012, 21:59
Hazard
Vossen
Raul
Bale
Kris Zwycięzca grupy
08.03.2012, 22:28
South Side - White Death

- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Nick Proschwitz (Paderborn)
- Teemu Pukki (Schalke)
- Stefan Maierhofer (Salzburg)
Ostatnio zedytowany przez: Kris, 08.03.2012, 22:29
mario.8 Zasłużony w serwisie
08.03.2012, 22:57
FC Czarny Psychol - WKS Gola
van Persie
L.Suarez
Tum
Toivonen
Patrick Redaktor
09.03.2012, 12:45
I Tak Wszyscy Zginiemy - Racławicka Flota Jądrowa

- Burak Yilmaz (Trabzonspor)
- Lisandro Lopez (Lyon)
- Andriy Yarmolenko (Dynamo K.)
- Fatos Beqiraj (Dinamo Zagrzeb)
tomus88888888 Triumfator
09.03.2012, 14:41
Belzebuby - FC Ekstazy SSA

- Adamo Coulibaly (Debrecen)
- Marek Bakos (Viktoria Plzen)
- Dries Mertens (PSV)
- Jiri Stajner (Slovan Liberec)
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
dandel Zwycięzca grupy
09.03.2012, 14:42
MKTEAM - Walcott is the best
Wesley
Stokes
Podolski
Guidetti
Arjen Zwycięzca grupy
09.03.2012, 15:22
Rooney
Sturridge
Ulloa
Cesc

do boju
Robashenko Zwycięzca grupy
09.03.2012, 17:08
Samuel Gawith - Fortuna Miodowe.

- Jeremy Perbet (Mons)
- Freddy (Omonia Nikozja)
- Andres Guardado (Deportivo)
- Jonathan Daly (Dundee United)
To moja droga
Lukkar Moderator
09.03.2012, 21:46
Sorry za spóźnienie, alkohol mnie zgubi. Mecze sie nie zaczely jeszcze to może Patrick uznasz, jak nie to moja wina.

- Roberto Soldado (Valencia)
- Achmad Sabaa (Maccabi Netanya)
- Tim Matavz (PSV)
- Dame N'Doye (Kopenhaga)


Ostatnio zedytowany przez: Lukkar, 09.03.2012, 21:58
Patrick Redaktor
12.03.2012, 23:55
6 kolejka: (10-11.03)

Grupa A:

I Tak Wszyscy Zginiemy - Racławicka Flota Jądrowa 0:3

0:1 - A.Yarmolenko 5'
0:2 - L.Lopez 39'
0:3 - F.Beqiraj 42'

nie grali a strzelali: F.Ribery [1 bramka] - P.E.Aubameyang [1 bramka]

South Side - White Death 2:1

0:1 - T.Pukki 5'
1:1 - P.Webo 60'
2:1 - O.Giroud 90' (pen.)

nie grali a strzelali: K.Gameiro [1 bramka] - N.B.Nielsen [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 6 3 2 1 11 6-7 Adi
2.Racławicka Flota Jądrowa 6 3 1 2 10 12-7 Patrick
3.I Tak Wszyscy Zginiemy 6 2 1 3 7 8-9 Krasus
-----------------------------------------------------
4.White Death 6 2 0 4 6 7-10 Kris


Grupa B:

MKTEAM - Walcott is the best 1:3

0:1 - M.Gomez 5'
1:1 - Wesley 14'
1:2 - M.Gomez 35'
1:3 - M.Gomez 48'

nie grali a strzelali: brak - brak

FC Czarny Psychol - WKS Gola 2:1

0:1 - R.v.Persie 15'
1:1 - C.Pizarro 32'
2:1 - Lima 48'

nie grali a strzelali: brak - K.Hazurov [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Czarny Psychol 6 5 1 0 16 16-6 Asgar
2.WKS Gola 6 4 0 2 12 14-8 mario.8
-----------------------------------------------------
3.Walcott is the best 6 1 1 4 4 9-14 Dawid04111
4.MKTEAM 6 1 0 5 3 9-20 dandel


Grupa C:

Wydymacze - LZS Olszowa 1:0

1:0 - O.Occean 30'

nie grali a strzelali: J.Camacho [1 bramka] - A.Robben [2 bramki]

Buciek - Rewolwerowcy przez F 0:4

0:1 - F.Borini 3'
0:2 - E.Cani 36'
0:3 - Z.Ibrahimovic 65'
0:4 - Hulk 90' (pen.)

nie grali a strzelali: D.N'Doye [1 bramka] - F.Llorente [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Rewolwerowcy przez F 6 4 0 2 12 10-6 Sebo
2.LZS Olszowa 6 3 0 3 9 9-6 Sowa
-----------------------------------------------------
3.Wydymacze 6 2 1 3 7 7-9 Fabio
4.Buciek 6 2 1 3 6 6-11 Lukkar


-1pkt karny dla Lukkara za niewystawienie składu w 6 kolejce

Grupa D:

NZUL - Urlanka Urle 3:0

1:0 - W.Rooney 36'
2:0 - J.L.Ulloa 64'
3:0 - W.Rooney 71' (pen.)

nie grali a strzelali: R.Elm [1 bramka], M.Sansovini [1 bramka] - brak

Dobre chłopaczyny - Pew pew pew 2:4

0:1 - S.Doumbia 3'
0:2 - I.Aspas 3'
0:3 - M.Sow 15'
0:4 - I.Aspas 44'
1:4 - S.Malki 51'
2:4 - S.Malki 86' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - R.v.Wolfswinkel [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Dobre chłopaczyny 6 2 3 1 9 10-9 misiek
2.Pew pew pew 6 2 2 2 8 8-8 friko
3.NZUL 6 1 4 1 7 8-6 Arjen
-----------------------------------------------------
4.Urlanka Urle 6 1 3 2 6 9-12 Pioter


Grupa E:

Belzebuby - FC Ekstazy SSA 2:0

1:0 - L.Messi 29'
2:0 - L.Messi 56' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - K.J.Huntelaar [1 bramka]

Samuel Gawith - Fortuna Miodowe 0:2

0:1 - Freddy 21'
0:2 - Freddy 87' (pen.)

nie grali a strzelali: N.Jelavic [1 bramka] - M.Niculae [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Belzebuby 6 4 0 2 12 13-9 cichy84
2.FC Ekstazy SSA 6 3 0 3 9 9-9 tomus88888888
3.Samuel Gawith 6 3 0 3 9 9-12 Kuba_^^
-----------------------------------------------------
4.Fortuna Miodowe 6 2 0 4 6 11-12 Robak92


Grupa F:

Dunajec Zakliczyn - Vogelsang 2:3

1:0 - B.Dost 40'
1:1 - C.Ronaldo 52'
1:2 - C.Ronaldo 73'
2:2 - B.Dost 77'
2:3 - O.Damari 90'

nie grali a strzelali: brak - P.Nakoulma [1 bramka]

Czarno-Zieloni - Głodomorrra i Głodzilla 0:2

0:1 - G.Higuain 25'
0:2 - R.Falcao 90'

nie grali a strzelali: brak - D.Milito [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Głodomorrra i Głodzilla 6 3 2 1 11 9-9 RedDevil89
2.Vogelsang 6 3 0 3 9 16-12 Morgan
3.Czarno-Zieloni 6 2 3 1 9 7-5 naimadkolo
-----------------------------------------------------
4.Dunajec Zakliczyn 6 0 3 3 3 7-13 gracz123


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Czarno-Zieloni 6 2 3 1 9 7-5 naimadkolo
2.Samuel Gawith 6 3 0 3 9 9-12 Kuba_^^
3.NZUL 6 1 4 1 7 8-6 Arjen
4.I Tak Wszyscy Zginiemy 6 2 1 3 7 8-9 Krasus
-----------------------------------------------------
5.Wydymacze 6 2 1 3 7 7-9 Fabio
6.Walcott is the best 6 1 1 4 4 9-14 Dawid04111


14-15.03 - okienko transferowe

1/8 finału: (17-18.03) [bez Celticu, Basel i Leicesteru!]

NZUL - South Side
WKS Gola - Vogelsang
Pew pew pew - Belzebuby
Czarno-Zieloni - Rewolwerowcy przez F
I Tak Wszyscy Zginiemy - FC Czarny Psychol
FC Ekstazy SSA - Głodomorrra i Głodzilla
Racławicka Flota Jądrowa - LZS Olszowa
Samuel Gawith - Dobre chłopaczyny

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (16.03.) o godz. 18:00.
RedDevil89 Ćwierćfinalista
13.03.2012, 18:43
FC Ekstazy SSA - Głodomorrra i Głodzilla
-Falcao
-Gonzalo H.
-Nene
-Philips
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Krasus Ćwierćfinalista
13.03.2012, 18:52
- Antonio Di Natale (Udinese)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Lucas Barrios (Borussia D.)
- Franck Ribery (Bayern)
Asgar Moderator forum
14.03.2012, 02:07
I Tak Wszyscy Zginiemy - FC Czarny Psychol

- Lima (Braga)
- Rodrigo Palacio (Genoa)
- Samuel Eto'o (Anży Machaczkała)
- Mohamed Zidan (FSV Mainz 05)
Mediolan jest CZARNO - NIEBIESKI ! ! !
cichy84 Moderator
14.03.2012, 12:38
Pew pew pew - Belzebuby

Messi
Lambert
J. Rodriguez
Matri
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
15.03.2012, 02:06
Samuel Gawith - Dobre chłopaczyny

Demba Ba (Newcastle)
Luuk de Jong (Twente)
Ross McCormack (Leeds)
Michu (Rayo Vallecano)
Adi Ćwierćfinalista
15.03.2012, 10:24
NZUL - South Side

- Olivier Giroud (Montpellier)
- Yakubu Aiyegbeni (Blackburn)
- Arouna Kone (Levante)
- Pierre Webo (Istanbul BB)
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Morgan Administrator Forum
15.03.2012, 17:19
WKS Gola - Vogelsang

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- David Lafata (Jablonec)
- Omer Damari (Hapoel Tel Aviv)
- Theofanis Gekas (Samsunspor)
mario.8 Zasłużony w serwisie
15.03.2012, 20:42
WKS Gola - Vogelsang
RvP
Toivonen
M.Suarez
L.Suarez

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji