Koszykówka
Adi Ćwierćfinalista
19.01.2012, 13:11
Interesuję się ktoś NBA, czy też Polską Ligą? Czy też na przykład poczynaniami Reprezentacji
ɐɪʌoɔɐɹɔ
allez_ol Redaktor naczelny
30.01.2012, 16:31
Można powiedzieć, że odżyłem trochę z NBA, jak zobaczyłem co się obecnie dzieje. W życiu bym nie przypuszczał, że LA Clippers będą w stanie stworzyć mocną drużynę mogącą zagrozić pozostałym ekipom. Jeżeli miałbym obstawiać, kto w tym sezonie wygra, to na chwilę obecną Heat są nie do zatrzymania. Wade, Bosh i James są nieziemsko zgrani i chyba tylko Bulls, z Rosem na czele, są w stanie im zagrozić.
Kali Ostatni sprawiedliwy
07.02.2012, 09:07
Swego czasu o NBA wiedziałem wszystko, miałem jednak szczęście, że zaliczyłem piękne czasy z Jordanem. Wychodziły wtedy dwa pisma, w publicznej telewizji były mecze i program. Później zniknęła jedna gazeta, następnie mecze, program i ostatnia gazeta i skończyła się pasja, bo skąd miałem brać informacje i cokolwiek oglądać. Teraz bym sobie wrócił do tej pasji ale niestety nie mam na to czasu.
www.mikolaj-kalina.com www.no-spoon.pl
muszek62 Półfinalista
12.02.2012, 21:31
A co myślicie o drużynie Marcina Gortata i jego obecnej formie ?
Adi Ćwierćfinalista
13.02.2012, 10:25
Ja, osobiście od startu obecnego sezonu, po lokaucie oglądam, dużo meczów na c+, śledzę na bieżąco wyniki itd. Można powiedzieć, że ostatnio więcej czasu poświęcam nba, niż piłce nożnej, ale i tak piłka jest numero uno Wracając do sezonu, to myśle, że faworytami są ekipy z Miami, Chicago i Oklahomy, chociaż jak dla mnie drużyna z Oklahomy, ma trochę za mało doświadczony skład jeszcze, co wyszło w tamtym sezonie w finałach Konferencji. Ale nie zapominałbym o takich drużynach jak Boston, Dallas czy Lakersi, bo te drużyny mają bardzo doświadczone zespoły i ograne. Jeżeli chodzi o jakiegoś czarnego konia, to stawiałbym na Philadelphię lub Indianę
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Kali Ostatni sprawiedliwy
21.02.2012, 09:53
Gortat na ostro jedzie z tego co słyszę ostatnio, ale niestety ma słabe wsparcie drużyny.
www.mikolaj-kalina.com www.no-spoon.pl
Mixer7 Uczestnik LM
21.02.2012, 11:02
Suns zawodza , lubie ich najbardziej z NBA ale ostatnimi czasy stoczyli sie i tym samym Gortat ma szanse blysku w najlepszej lidze na swiecie ..
Mixer7
Adi Ćwierćfinalista
21.02.2012, 12:33
Kali napisał(a):Gortat na ostro jedzie z tego co słyszę ostatnio, ale niestety ma słabe wsparcie drużyny.
Marcin na prawdę ostatnio, gra bardzo dobrze. Tyle, że niestety drużyna zawodzi, prócz weterana Steve'go Nasha, który jest liderem asyst. Myśle, że jakby Gortat odszedł, do jakiegoś lepszego zespołu gdzie brakuję dobrego centra, to było by bardzo dobrze, dla niego. Chciałbym, żeby odszedł do mojej ulubionej drużyny - Boston Celtics, bo tam dobrego centra nie ma, na tą chwilę.
A, i właśnie chciałem jeszcze powiedzieć coś o Jeremy Linie. Niesamowity gość, który wszedł do drużyny, w której miał być 3 opcją na pozycji rozgrywającego, a tu proszę chłopak po prostu "niszczy" i poprowadził Knicksów do kilku zwycięstw z rzędu, notując w ostatnich kilku meczach średnio ponad 25 punktów i 9 asyst na mecz! Nie wiem, jakim cudem takiego kolesia, nikt wcześniej nie dostrzegł.
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 21.02.2012, 12:35
ɐɪʌoɔɐɹɔ
allez_ol Redaktor naczelny
23.02.2012, 20:52
Ja myślę, że takim asem w obecnym sezonie będzie Ricky Rubio z Minesoty Timberwolves. Genialnie asystuje i ma szansę zaistnieć w światowej koszykówce.
muszek62 Półfinalista
05.09.2012, 20:52
Polacy pokonali na wyjeździe w Helsinkach Finlandię 95-91 był to trudny i bardzo ważny mecz Polacy z kwarty na kwartę się rozkręcali przewagę osiągnęli w 4 był to ważny mecz Polacy dzięki temu awansowali do Euro Basketu w 2013 który odbędzie się w Słoweni
KulkaMU Ćwierćfinalista
26.01.2013, 22:53
Ja też lubię NBA a najbardziej interesowałem się tym sportem w 2008 roku kibicowałem LA Lakers a moim ulubionym zawodnikiem był i jest nadal S.Nash(w tedy Pheonix a teraz jest w moim LAL co mnie cieszy).Ale jakoś w 2010 przeszedł trochę urok przestałem o tym gadać ze znajomymi i teraz tylko co jakiś czas patrze na postępy drużyna w całym NBA i wielkie PROPSY dla Marcina Gortata który ma niesamowite mecze w Suns ale niestety reszta drużyny nie gra na jego poziomie.
Manchester jest,był i zawsze będzie CZERWONY.
Maldini68 Uczestnik LM
23.03.2013, 19:45

Zawsze kibicowałem LA Lakers, szczególnie Bryantowi i Shaqowi.
"Czas się nie śpieszy - to my nie nadążamy." Lew Tołstoj
pawelekr910 Triumfator
26.05.2013, 21:07
Ja od zawsze kibicowałem LA Lakers, oglądałem ich mecze od 3 roku życia.
Dumny po zwycięstwie, po porażce ciągle wierny, a po remisie...
DidierDrigbi Moderator
29.04.2015, 19:30
Oglądacie, zbliżające się PlayOffy? Ja osobiście jestem fanem Memphis Grizzlies. Mam nadzieję, że chociaż ze dwa mecze "uszczkną" Golden State w następnej rundzie. A Wy, komu kibicujecie?
Blanco Triumfator
30.04.2015, 00:40
Finały konferencji stawiam Golden State - Houston i Cleveland - Atlanta i finał NBA Golden State - Cleveland, a "mój zespół" niestety teraz jest w fazie przebudowy, ale chociaż dostali się do PO, co i tak uważam za sukces w tym składzie.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
30.04.2015, 13:57
haha koszykowka nigdy nie lubilem tego sportu, bo musialem grac bez okularow z obawy przed zniszczeniem. A wez tu rzuc do kosza bez okularow W pilke to jeszcze grac bez okularow potrafie ale w kosza nie.
Ale obejrzalem pewne anime o koszykowce (Kuroko no basket) i przyznam, ze kosz to ciekawy sport. Przemyslane zasady, fajne kombinacje mozna robic, wsady itp fajna sprawa.
W kazdym badz razie SPORT TO ZDROWIE!
!!!FORZA JUVE!!!
Blanco Triumfator
30.04.2015, 14:05
Wsady to tylko w tv, no chyba że masz 2m to spoko.
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
30.04.2015, 14:49
Moj kolega ma 191 cm ale ma tak dobry wyskok, ze robi mega wsady. Ja mam 188cm i porownac moje wybicie do jego...
!!!FORZA JUVE!!!
alonsso1 Debiutant
05.09.2015, 13:28
Ruszają mistrzostwa Europy. Na początek z Bośnią.
Blanco Triumfator
12.09.2015, 14:04
Niestety trafiliśmy na Hiszpanów i to prawdopodobnie będzie koniec mistrzostw dla Polaków. Szkoda bo przy szczęściu w rozkładzie drabinki mogli dojść spokojnie do ćwierćfinału.
kaapi16321 Zwycięzca grupy
12.09.2015, 19:23
43:41 dla Polaków wygrywamy.
Blanco Triumfator
13.09.2015, 11:16
Tak jak można było się spodziewać przegrywamy z Hiszpanami, chociaż po równej grze - przed ostatnią kwartą był nawet remis. A dzisiaj kolejne mecze walki o awans do ćwierćfinałów.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji