[Zablokowany] Piłkarzyki - jesień 2010
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:05
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich składów:

1. Sowa
2. dandel
3. Lampard666
4. Asgar
5. Patrick
6. Lukkar
7. Kris
8. Sebo
9. Arjen
10. Krasus
11. friko
12. Adi
13. Robak92
14. Morgan
15. RedDevil89
16. misiek

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Anglia (Premier League i Championship), Hiszpania, Włochy, Niemcy, Francja, Holandia, Szkocja, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Austria, Szwajcaria, Polska (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga zachodnia i wschodnia).

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Prosiłbym tutaj za bardzo nie śmiecić, w razie jakichkolwiek niejasności piszmy w komentarzach.

LZS Olszowa [Sowa]

- Gonzalo Higuain (Real M.)
- Edin Dzeko (Wolfsburg)
- Alexandre Pato (Milan)
- Lucas Barrios (Borussia D.)
- Marco Streller (Basel)
- Adam Szalai (Mainz)

FC Blaugrana [dandel]

- Lionel Messi (Barcelona)
- Fernando Torres (Liverpool)
- Fernando Llorente (Athletic)
- Emil Drozdowicz (Stilon)
- David Trezeguet (Hercules)
- Dmitri Bulykin (Den Haag)

Disco Robaczki [Lampard666]

- Didier Drogba (Chelsea)
- Diego Forlan (Atletico)
- Vedad Ibisevic (Hoffenheim)
- Liedson (Sporting)
- Alexander Frei (Basel)
- Marcin Mięciel (ŁKS)

Team Czarnego Psychola [Asgar]

- Samuel Eto'o (Inter)
- Theo Walcott (Arsenal)
- Dimitri Payet (St.Etienne)
- Andre Schürrle (Mainz)
- Salomon Kalou (Chelsea)
- Kevin Nolan (Newcastle)

Chluba Liliowej Przełęczy [Patrick]

- Ruud van Nistelrooy (Hamburger SV)
- Dimitar Berbatov (Man.United)
- Jelle Vossen (Genk)
- Edinson Cavani (Napoli)
- Bobo (Besiktas)
- Youssef El Arabi (Caen)

Eyjafjallajokull Team [Lukkar]

- Kenny Miller (Rangers)
- Ricky van Wolfswinkel (Utrecht)
- Giuseppe Rossi (Villarreal)
- Nicolas Anelka (Chelsea)
- Theofanis Gekas (Eintracht)
- Mario Gomez (Bayern)

Vodka Connecting People [Kris]

- Mounir El Hamdaoui (Ajax)
- Giampaolo Pazzini (Sampdoria)
- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Shinji Kagawa (Borussia D.)
- Srdjan Lakic (Kaiserslautern)
- Bjorn Vleminckx (Nijmegen)

Dla Jaj [Sebo]

- Luis Suarez (Ajax)
- Lisandro Lopez (Lyon)
- Roland Linz (Austria W.)
- Marco Borriello (Roma)
- Vagner Love (CSKA Moskwa)
- Nene (PSG)

NZUL [Arjen]

- David Villa (Barcelona)
- Roberto Soldado (Valencia)
- Hulk (Porto)
- Florent Malouda (Chelsea)
- Alexander Kerzhakov (Zenit)
- Christopher Iwelumo (Burnley)

Waleczne Korniszony [Krasus]

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- Tomasz Frankowski (Jagiellonia)
- Milan Baros (Galatasaray)
- Antonio Cassano (Sampdoria)
- Hugo Almeida (Werder)
- Jonathan Reis (PSV)

Nicklas52 [friko]

- Ola Toivonen (PSV)
- Andrzej Niedzielan (Korona)
- Papiss Cisse (Freiburg)
- Nilmar (Villarreal)
- Adam Cieśliński (Podbeskidzie)
- Mateusz Zachara (Raków)

Armia Białej Gwiazdy [Adi]

- Antonio Di Natale (Udinese)
- Darren Bent (Sunderland)
- Matthew Amoah (Breda)
- Djibril Cisse (Panathinaikos)
- Jamie Mackie (QPR)
- Oscar Cardozo (Benfica)

Robo GKS [Robak92]

- Mamadou Niang (Fenerbahce)
- Charles Uchenna Nwaogu (Flota)
- Alessandro Matri (Cagliari)
- Ronald Vargas (Brugge)
- Zlatan Ibrahimovic (Milan)
- Roman Kienast (Sturm)

Wyspiorze [Morgan]

- Carlos Tevez (Man.City)
- Rafał Leśniewski (Nielba)
- Jay Bothroyd (Cardiff)
- Piotr Bajera (GLKS Nadarzyn)
- Steve Morison (Millwall)
- Darvydas Sernas (Widzew)

Pogromcy Browarów [RedDevil89]

- Diego Milito (Inter)
- Ireneusz Jeleń (Auxerre)
- Frank Lampard (Chelsea)
- Thomas Müller (Bayern)
- Marco Di Vaio (Bologna)
- Johannes Aigner (Wiener)

Metanabol Białystok [misiek]

- Artjoms Rudnevs (Lech)
- Artur Sobiech (Polonia W.)
- Raul (Schalke)
- Piotr Reiss (Warta)
- Evhen Seleznyov (Dnipro)
- Marcin Robak (Widzew)

Mapa Piłkarzyków - edycja jesień 2010



Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja jesień 2010

11/12.09 - sparingi (nieobowiązkowe)
18/19.09 - 1 kolejka
25/26.09 - 2 kolejka
02/03.10 - 3 kolejka
06/10.10 - okienko transferowe
16/17.10 - 4 kolejka
23/24.10 - 5 kolejka
30/31.10 - 6 kolejka
03/04.11 - okienko transferowe
06/07.11 - ćwierćfinały
13/14.11 - ćwierćfinały - rewanże
20/21.11 - półfinały
27/28.11 - półfinały - rewanże
04/05.12 - mecz o 3 miejsce, wielki finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

FC Blaugrana [dandel]
Robo GKS [Robak92]
Waleczne Korniszony [Krasus]
Dla Jaj [Sebo]

18/19.09: Robo GKS - Waleczne Korniszony 2:1, Dla Jaj - FC Blaugrana 0:2.
25/26.09: FC Blaugrana - Robo GKS 0:4, Waleczne Korniszony - Dla Jaj 4:0.
02/03.10: Waleczne Korniszony - FC Blaugrana 2:1, Robo GKS - Dla Jaj 3:1.
16/17.10: Dla Jaj - Robo GKS 4:0, FC Blaugrana - Waleczne Korniszony 2:6.
23/24.10: FC Blaugrana - Dla Jaj 5:0, Waleczne Korniszony - Robo GKS 5:1.
30/31.10: Dla Jaj - Waleczne Korniszony 0:4, Robo GKS - FC Blaugrana 2:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Waleczne Korniszony 6 5 0 1 15 22-6 Krasus
2.Robo GKS 6 3 1 2 10 12-13 Robak92
------------------------------------------------------
3.FC Blaugrana 6 2 1 3 7 12-14 dandel
4.Dla Jaj 6 1 0 5 3 5-18 Sebo


Grupa B:

Team Czarnego Psychola [Asgar]
Pogromcy Browarów [RedDevil89]
Metanabol Białystok [misiek]
LZS Olszowa [Sowa]

18/19.09: Pogromcy Browarów - Metanabol Białystok 2:0, LZS Olszowa - Team Czarnego Psychola 2:2.
25/26.09: Team Czarnego Psychola - Pogromcy Browarów 1:1, Metanabol Białystok - LZS Olszowa 2:0.
02/03.10: Metanabol Białystok - Team Czarnego Psychola 1:0, Pogromcy Browarów - LZS Olszowa 0:3.
16/17.10: LZS Olszowa - Pogromcy Browarów 4:1, Team Czarnego Psychola - Metanabol Białystok 2:0.
23/24.10: Team Czarnego Psychola - LZS Olszowa 2:1, Metanabol Białystok - Pogromcy Browarów 3:1.
30/31.10: LZS Olszowa - Metanabol Białystok 2:0, Pogromcy Browarów - Team Czarnego Psychola 0:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 6 3 1 2 10 12-7 Sowa
2.Team Czarnego Psychola 6 2 3 1 9 7-5 Asgar
------------------------------------------------------
3.Metanabol Białystok 6 3 0 3 9 6-7 misiek
4.Pogromcy Browarów 6 1 2 3 5 5-11 RedDevil89


Grupa C:

Disco Robaczki [Lampard666]
Nicklas52 [friko]
NZUL [Arjen]
Vodka Connecting People [Kris]

18/19.09: Nicklas52 - NZUL 1:2, Vodka Connecting People - Disco Robaczki 2:1.
25/26.09: Disco Robaczki - Nicklas52 1:1, NZUL - Vodka Connecting People 2:2.
02/03.10: NZUL - Disco Robaczki 1:1, Nicklas52 - Vodka Connecting People 1:2.
16/17.10: Vodka Connecting People - Nicklas52 2:2, Disco Robaczki - NZUL 2:1.
23/24.10: Disco Robaczki - Vodka Connecting People 0:1, NZUL - Nicklas52 3:2.
30/31.10: Vodka Connecting People - NZUL 2:4, Nicklas52 - Disco Robaczki 0:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 6 3 2 1 11 13-10 Arjen
2.Vodka Connecting People 6 3 2 1 11 11-10 Kris
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 6 1 3 2 5 5-6 Lampard666
4.Nicklas52 6 0 3 3 3 7-10 friko


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Armia Białej Gwiazdy [Adi]
Eyjafjallajokull Team [Lukkar]
Chluba Liliowej Przełęczy [Patrick]
Wyspiorze [Morgan]

18/19.09: Eyjafjallajokull Team - Chluba Liliowej Przełęczy 4:5, Wyspiorze - Armia Białej Gwiazdy 1:2.
25/26.09: Armia Białej Gwiazdy - Eyjafjallajokull Team 2:3, Chluba Liliowej Przełęczy - Wyspiorze 3:2.
02/03.10: Chluba Liliowej Przełęczy - Armia Białej Gwiazdy 0:2, Eyjafjallajokull Team - Wyspiorze 3:2.
16/17.10: Wyspiorze - Eyjafjallajokull Team 4:3, Armia Białej Gwiazdy - Chluba Liliowej Przełęczy 0:3.
23/24.10: Armia Białej Gwiazdy - Wyspiorze 0:3, Chluba Liliowej Przełęczy - Eyjafjallajokull Team 0:2.
30/31.10: Wyspiorze - Chluba Liliowej Przełęczy 3:1, Eyjafjallajokull Team - Armia Białej Gwiazdy 3:3.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Eyjafjallajokull Team 6 3 1 2 10 18-16 Lukkar
2.Wyspiorze 6 3 0 3 9 15-12 Morgan
------------------------------------------------------
3.Chluba Liliowej Przełęczy 6 3 0 3 9 12-13 Patrick
4.Armia Białej Gwiazdy 6 2 1 3 7 9-13 Adi


Ćwierćfinały:

06/07.11

Team Czarnego Psychola - Waleczne Korniszony 1:0.
Wyspiorze - NZUL 0:3.
Robo GKS - LZS Olszowa 0:2.
Vodka Connecting People - Eyjafjallajokull Team 2:4.

13/14.11

Waleczne Korniszony - Team Czarnego Psychola 0:0.
NZUL - Wyspiorze 3:2.
LZS Olszowa - Robo GKS 3:3.
Eyjafjallajokull Team - Vodka Connecting People 3:1.

Półfinały:

20/21.11

Team Czarnego Psychola - NZUL 2:0.
LZS Olszowa - Eyjafjallajokull Team 2:5.

27/28.11

NZUL - Team Czarnego Psychola 4:2.
Eyjafjallajokull Team - LZS Olszowa 2:1.

Mecz o III miejsce: (04/05.12 - Poznań)

NZUL - LZS Olszowa 1:0.

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2010 (04/05.12 - Warszawa)

Team Czarnego Psychola - Eyjafjallajokull Team 1:1, karne 4:2.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:10
Sparingi: (11-12.09)

Eyjafjallajokull Team - Nicklas52 2:4

1:0 - K.Grosicki 5'
1:1 - A.Niedzielan 61'
1:2 - O.Toivonen 69'
1:3 - C.Vela 83'
1:4 - A.Niedzielan 89'
2:4 - K.Miller 90'

nie grali a strzelali: G.Rossi [2 bramki] - brak

Armia Białej Gwiazdy - Dla Jaj 2:2

1:0 - G.Hoarau 18'
1:1 - L.Suarez 34' (pen.)
2:1 - D.Cisse 43' (pen.)
2:2 - L.Suarez 54' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - R.Linz [1 bramka]

LZS Olszowa - FC Blaugrana 0:1

0:1 - F.Llorente 88'

nie grali a strzelali: brak - E.Drozdowicz [1 bramka]

Chluba Liliowej Przełęczy - NZUL 4:1

1:0 - Welliton 7'
2:0 - J.Vossen 9'
3:0 - E.Cavani 30'
3:1 - Hulk 63'
4:1 - Welliton 74'

nie grali a strzelali: D.Berbatov [1 bramka] - brak

Wyspiorze - Vodka Connecting People 1:0

1:0 - R.Leśniewski 90'

nie grali a strzelali: P.Bajera [1 bramka], S.Morison [1 bramka] - brak

Pogromcy Browarów - Waleczne Korniszony 0:1

0:1 - T.Frankowski 43' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

1 kolejka: (18-19.09) [bez ligi austriackiej i szwajcarskiej oraz Lecha, Polonii W. i Warty!]

Gr.A: Robo GKS - Waleczne Korniszony, Dla Jaj - FC Blaugrana.
Gr.B: Pogromcy Browarów - Metanabol Białystok, LZS Olszowa - Team Czarnego Psychola.
Gr.C: Nicklas52 - NZUL, Vodka Connecting People - Disco Robaczki.
Gr.D: Eyjafjallajokull Team - Chluba Liliowej Przełęczy, Wyspiorze - Armia Białej Gwiazdy.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (17.09.) o godz. 19:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:15
1 kolejka: (18-19.09)

Grupa A:

Robo GKS - Waleczne Korniszony 2:1

1:0 - M.Niang 26'
2:0 - A.Stokes 52'
2:1 - C.Ronaldo 74'

nie grali a strzelali: brak - R.Lewandowski [1 bramka]

Dla Jaj - FC Blaugrana 0:2

0:1 - L.Messi 13'
0:2 - F.Llorente 58'

nie grali a strzelali: brak - A.Shevchenko [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Blaugrana 1 1 0 0 3 2-0 dandel
2.Robo GKS 1 1 0 0 3 2-1 Robak92
------------------------------------------------------
3.Waleczne Korniszony 1 0 0 1 0 1-2 Krasus
4.Dla Jaj 1 0 0 1 0 0-2 Sebo


Grupa B:

Pogromcy Browarów - Metanabol Białystok -:-

Przerwany w drugiej połowie z powodu awarii oświetlenia. Mecz zostanie dokończony 06.10.

LZS Olszowa - Team Czarnego Psychola 2:2

1:0 - P.Ruszkul 17'
1:1 - S.Eto'o 62'
2:1 - E.Dzeko 68'
2:2 - S.Eto'o 70'

nie grali a strzelali: brak - D.Payet [2 bramki]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Team Czarnego Psychola 1 0 1 0 1 2-2 Asgar
-.LZS Olszowa 1 0 1 0 1 2-2 Sowa
------------------------------------------------------
3.Pogromcy Browarów 0 0 0 0 0 0-0 RedDevil89
-.Metanabol Białystok 0 0 0 0 0 0-0 misiek


Grupa C:

Nicklas52 - NZUL 1:2

0:1 - F.Malouda 12'
0:2 - F.Malouda 41'
1:2 - A.Niedzielan 83'

nie grali a strzelali: brak - brak

Vodka Connecting People - Disco Robaczki 2:1

0:1 - D.Drogba 30'
1:1 - M.E.Hamdaoui 56'
2:1 - K.J.Huntelaar 89'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 1 1 0 0 3 2-1 Arjen
-.Vodka Connecting People 1 1 0 0 3 2-1 Kris
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 1 0 0 1 0 1-2 Lampard666
-.Nicklas52 1 0 0 1 0 1-2 friko


Grupa D:

Eyjafjallajokull Team - Chluba Liliowej Przełęczy 4:5

1:0 - R.v.Wolfswinkel 26' (pen.)
1:1 - J.Vossen 40'
1:2 - D.Berbatov 42'
1:3 - J.Vossen 43'
1:4 - D.Berbatov 59'
2:4 - K.Miller 69'
3:4 - R.v.Wolfswinkel 77'
4:4 - K.Miller 82'
4:5 - D.Berbatov 84'

nie grali a strzelali: O.Cardozo [2 bramki] - E.Cavani [1 bramka]

Wyspiorze - Armia Białej Gwiazdy 1:2

0:1 - D.Cisse 13'
1:1 - C.Tevez 43'
1:2 - D.Cisse 79'

nie grali a strzelali: brak - D.Bent [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Chluba Liliowej Przełęczy 1 1 0 0 3 5-4 Patrick
2.Armia Białej Gwiazdy 1 1 0 0 3 2-1 Adi
------------------------------------------------------
3.Eyjafjallajokull Team 1 0 0 1 0 4-5 Lukkar
4.Wyspiorze 1 0 0 1 0 1-2 Morgan


2 kolejka: (25-26.09)

Gr.A: FC Blaugrana - Robo GKS, Waleczne Korniszony - Dla Jaj.
Gr.B: Team Czarnego Psychola - Pogromcy Browarów, Metanabol Białystok - LZS Olszowa.
Gr.C: Disco Robaczki - Nicklas52, NZUL - Vodka Connecting People.
Gr.D: Armia Białej Gwiazdy - Eyjafjallajokull Team, Chluba Liliowej Przełęczy - Wyspiorze.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (24.09.) o godz. 16:00.
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 21.01.2012, 00:17
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:20
2 kolejka: (25-26.09)

Grupa A:

FC Blaugrana - Robo GKS 0:4

0:1 - M.Niang 24'
0:2 - C.U.Nwaogu 32'
0:3 - M.Niang 64'
0:4 - M.Niang 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Waleczne Korniszony - Dla Jaj 4:0

1:0 - M.Baros 5'
2:0 - M.Baros 13' (pen.)
3:0 - M.Baros 41'
4:0 - Z.Ibrahimovic 49'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Robo GKS 2 2 0 0 6 6-1 Robak92
2.Waleczne Korniszony 2 1 0 1 3 5-2 Krasus
------------------------------------------------------
3.FC Blaugrana 2 1 0 1 3 2-4 dandel
4.Dla Jaj 2 0 0 2 0 0-6 Sebo


Grupa B:

Team Czarnego Psychola - Pogromcy Browarów 1:1

0:1 - M.D.Vaio 40'
1:1 - D.Payet 75'

nie grali a strzelali: brak - brak

Metanabol Białystok - LZS Olszowa 2:0

1:0 - A.Sobiech 2'
2:0 - Raul 87'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Metanabol Białystok 1 1 0 0 3 2-0 misiek
2.Team Czarnego Psychola 2 0 2 0 2 3-3 Asgar
------------------------------------------------------
3.Pogromcy Browarów 1 0 1 0 1 1-1 RedDevil89
4.LZS Olszowa 2 0 1 1 1 2-4 Sowa


Grupa C:

Disco Robaczki - Nicklas52 1:1

1:0 - M.Mięciel 25'
1:1 - O.Toivonen 63'

nie grali a strzelali: brak - brak

NZUL - Vodka Connecting People 2:2

1:0 - R.Soldado 10'
1:1 - M.E.Hamdaoui 15'
2:1 - Hulk 45'
2:2 - K.J.Huntelaar 52'

nie grali a strzelali: O.Aliyev [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Vodka Connecting People 2 1 1 0 4 4-3 Kris
-.NZUL 2 1 1 0 4 4-3 Arjen
------------------------------------------------------
3.Nicklas52 2 0 1 1 1 2-3 friko
-.Disco Robaczki 2 0 1 1 1 2-3 Lampard666


Grupa D:

Armia Białej Gwiazdy - Eyjafjallajokull Team 2:3

1:0 - D.Bent 25' (pen.)
1:1 - K.Miller 34' (pen.)
2:1 - D.Bent 48'
2:2 - K.Miller 52'
2:3 - K.Grosicki 78'

nie grali a strzelali: brak - G.Rossi [1 bramka]

Chluba Liliowej Przełęczy - Wyspiorze 3:2

0:1 - J.Bothroyd 24'
1:1 - Welliton 27'
1:2 - C.Tevez 59'
2:2 - R.v.Nistelrooy 59'
3:2 - J.Vossen 69'

nie grali a strzelali: E.Cavani [2 bramki] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Chluba Liliowej Przełęczy 2 2 0 0 6 8-6 Patrick
2.Eyjafjallajokull Team 2 1 0 1 3 7-7 Lukkar
------------------------------------------------------
3.Armia Białej Gwiazdy 2 1 0 1 3 4-4 Adi
4.Wyspiorze 2 0 0 2 0 3-5 Morgan


3 kolejka: (02-03.10)

Gr.A: Waleczne Korniszony - FC Blaugrana, Robo GKS - Dla Jaj.
Gr.B: Metanabol Białystok - Team Czarnego Psychola, Pogromcy Browarów - LZS Olszowa.
Gr.C: NZUL - Disco Robaczki, Nicklas52 - Vodka Connecting People.
Gr.D: Chluba Liliowej Przełęczy - Armia Białej Gwiazdy, Eyjafjallajokull Team - Wyspiorze.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (01.10.) o godz. 19:00.

06-10.10 - okienko transferowe - już teraz zacznij przeczesywać rynek.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:25
3 kolejka: (02-03.10)

Grupa A:

Waleczne Korniszony - FC Blaugrana 2:1

1:0 - C.Ronaldo 4'
1:1 - L.Messi 21'
2:1 - C.Ronaldo 89'

nie grali a strzelali: brak - E.Drozdowicz [1 bramka]

Robo GKS - Dla Jaj 3:1

1:0 - M.Niang 21'
2:0 - C.U.Nwaogu 69'
3:0 - C.U.Nwaogu 70'
3:1 - R.Linz 72'

nie grali a strzelali: brak - L.Lopez [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Robo GKS 3 3 0 0 9 9-2 Robak92
2.Waleczne Korniszony 3 2 0 1 6 7-3 Krasus
------------------------------------------------------
3.FC Blaugrana 3 1 0 2 3 3-6 dandel
4.Dla Jaj 3 0 0 3 0 1-9 Sebo


Grupa B:

Metanabol Białystok - Team Czarnego Psychola 1:0

1:0 - P.Reiss 51'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pogromcy Browarów - LZS Olszowa 0:3

0:1 - A.Negredo 29'
0:2 - G.Higuain 53'
0:3 - P.Ruszkul 70'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Metanabol Białystok 2 2 0 0 6 3-0 misiek
2.LZS Olszowa 3 1 1 1 4 5-4 Sowa
------------------------------------------------------
3.Team Czarnego Psychola 3 0 2 1 2 3-4 Asgar
4.Pogromcy Browarów 2 0 1 1 1 1-4 RedDevil89


Grupa C:

NZUL - Disco Robaczki 1:1

1:0 - Hulk 30'
1:1 - D.Drogba 39'

nie grali a strzelali: brak - brak

Nicklas52 - Vodka Connecting People 1:2

1:0 - A.Niedzielan 19'
1:1 - L.Barrios 52'
1:2 - K.J.Huntelaar 74'

nie grali a strzelali: J.Aigner [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Vodka Connecting People 3 2 1 0 7 6-4 Kris
2.NZUL 3 1 2 0 5 5-4 Arjen
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 3 0 2 1 2 3-4 Lampard666
4.Nicklas52 3 0 1 2 1 3-5 friko


Grupa D:

Chluba Liliowej Przełęczy - Armia Białej Gwiazdy 0:2

0:1 - D.Cisse 39'
0:2 - D.Cisse 44'

nie grali a strzelali: brak - M.Amoah [1 bramka]

Eyjafjallajokull Team - Wyspiorze 3:2

1:0 - R.v.Wolfswinkel 6' (pen.)
2:0 - G.Rossi 13'
2:1 - R.Leśniewski 14'
3:1 - R.v.Wolfswinkel 15' (pen.)
3:2 - C.Tevez 18' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Armia Białej Gwiazdy 3 2 0 1 6 6-4 Adi
2.Eyjafjallajokull Team 3 2 0 1 6 10-9 Lukkar
------------------------------------------------------
3.Chluba Liliowej Przełęczy 3 2 0 1 6 8-8 Patrick
4.Wyspiorze 3 0 0 3 0 5-8 Morgan


06-10.10 - okienko transferowe

Dokończenie zaległego, przerwanego meczu z 1 kolejki: (06.10)

Gr.B: Pogromcy Browarów - Metanabol Białystok.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:30
Dokończenie zaległego, przerwanego meczu z 1 kolejki: (06.10)

Grupa B:

Pogromcy Browarów - Metanabol Białystok 2:0

1:0 - M.D.Vaio 77'
2:0 - M.D.Vaio 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Metanabol Białystok 3 2 0 1 6 3-2 misiek
2.LZS Olszowa 3 1 1 1 4 5-4 Sowa
------------------------------------------------------
3.Pogromcy Browarów 3 1 1 1 4 3-4 RedDevil89
4.Team Czarnego Psychola 3 0 2 1 2 3-4 Asgar


4 kolejka: (16-17.10) [bez ligi portugalskiej i szwajcarskiej!]

Gr.A: Dla Jaj - Robo GKS, FC Blaugrana - Waleczne Korniszony.
Gr.B: LZS Olszowa - Pogromcy Browarów, Team Czarnego Psychola - Metanabol Białystok.
Gr.C: Vodka Connecting People - Nicklas52, Disco Robaczki - NZUL.
Gr.D: Wyspiorze - Eyjafjallajokull Team, Armia Białej Gwiazdy - Chluba Liliowej Przełęczy.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (15.10.) o godz. 20:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:35
4 kolejka: (16-17.10)

Grupa A:

Dla Jaj - Robo GKS 4:0

1:0 - L.Lopez 3'
2:0 - L.Lopez 56' (pen.)
3:0 - V.Love 76'
4:0 - L.Suarez 79'

nie grali a strzelali: M.Borriello [1 bramka] - R.Vargas [2 bramki]

FC Blaugrana - Waleczne Korniszony 2:6

1:0 - F.Llorente 23'
1:1 - T.Frankowski 29'
1:2 - C.Ronaldo 45'
1:3 - T.Frankowski 48'
1:4 - C.Ronaldo 51' (pen.)
1:5 - M.Baros 57'
1:6 - M.Baros 65'
2:6 - D.Bulykin 90'

nie grali a strzelali: D.Trezeguet [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Waleczne Korniszony 4 3 0 1 9 13-5 Krasus
2.Robo GKS 4 3 0 1 9 9-6 Robak92
------------------------------------------------------
3.Dla Jaj 4 1 0 3 3 5-9 Sebo
4.FC Blaugrana 4 1 0 3 3 5-12 dandel


Grupa B:

LZS Olszowa - Pogromcy Browarów 4:1

1:0 - A.Pato 18'
2:0 - A.Pato 30'
3:0 - G.Higuain 30'
4:0 - G.Higuain 65'
4:1 - M.D.Vaio 66'

nie grali a strzelali: brak - brak

Team Czarnego Psychola - Metanabol Białystok 2:0

1:0 - D.Payet 11' (pen.)
2:0 - S.Eto'o 39'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 4 2 1 1 7 9-5 Sowa
2.Metanabol Białystok 4 2 0 2 6 3-4 misiek
------------------------------------------------------
3.Team Czarnego Psychola 4 1 2 1 5 5-4 Asgar
4.Pogromcy Browarów 4 1 1 2 4 4-8 RedDevil89


Grupa C:

Vodka Connecting People - Nicklas52 2:2

0:1 - A.Cieśliński 26'
0:2 - A.Cieśliński 29'
1:2 - M.E.Hamdaoui 30'
2:2 - K.J.Huntelaar 80' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Disco Robaczki - NZUL 2:1

1:0 - M.Mięciel 45'
2:0 - M.Mięciel 45'
2:1 - A.Kerzhakov 49'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Vodka Connecting People 4 2 2 0 8 8-6 Kris
2.NZUL 4 1 2 1 5 6-6 Arjen
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 4 1 2 1 4 5-5 Lampard666
4.Nicklas52 4 0 2 2 2 5-7 friko


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Wyspiorze - Eyjafjallajokull Team 4:3

1:0 - J.Bothroyd 12'
2:0 - P.Bajera 44'
2:1 - T.Gekas 45'
2:2 - K.Miller 65'
2:3 - T.Gekas 67'
3:3 - C.Tevez 67'
4:3 - C.Tevez 79'

nie grali a strzelali: brak - brak

Armia Białej Gwiazdy - Chluba Liliowej Przełęczy 0:3

0:1 - Bobo 14'
0:2 - E.Cavani 39'
0:3 - J.Vossen 45'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Chluba Liliowej Przełęczy 4 3 0 1 9 11-8 Patrick
2.Eyjafjallajokull Team 4 2 0 2 6 13-13 Lukkar
------------------------------------------------------
3.Armia Białej Gwiazdy 4 2 0 2 6 6-7 Adi
4.Wyspiorze 4 1 0 3 3 9-11 Morgan


5 kolejka: (23-24.10)

Gr.A: FC Blaugrana - Dla Jaj, Waleczne Korniszony - Robo GKS.
Gr.B: Team Czarnego Psychola - LZS Olszowa, Metanabol Białystok - Pogromcy Browarów.
Gr.C: Disco Robaczki - Vodka Connecting People, NZUL - Nicklas52.
Gr.D: Armia Białej Gwiazdy - Wyspiorze, Chluba Liliowej Przełęczy - Eyjafjallajokull Team.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (22.10.) o godz. 20:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:40
5 kolejka: (23-24.10)

Grupa A:

FC Blaugrana - Dla Jaj 5:0

1:0 - L.Messi 42'
2:0 - D.Bulykin 44'
3:0 - L.Messi 66'
4:0 - F.Llorente 74'
5:0 - F.Llorente 77'

nie grali a strzelali: F.Torres [1 bramka] - Nene [2 bramki]

Waleczne Korniszony - Robo GKS 5:1

1:0 - C.Ronaldo 15'
2:0 - C.Ronaldo 27'
3:0 - C.Ronaldo 48'
4:0 - C.Ronaldo 55' (pen.)
4:1 - A.Matri 59'
5:1 - T.Frankowski 78'

nie grali a strzelali: Z.Ibrahimovic [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Waleczne Korniszony 5 4 0 1 12 18-6 Krasus
2.Robo GKS 5 3 0 2 9 10-11 Robak92
------------------------------------------------------
3.FC Blaugrana 5 2 0 3 6 10-12 dandel
4.Dla Jaj 5 1 0 4 3 5-14 Sebo


Grupa B:

Team Czarnego Psychola - LZS Olszowa 2:1

0:1 - G.Higuain 10'
1:1 - S.Eto'o 80'
2:1 - S.Kalou 81'

nie grali a strzelali: brak - brak

Metanabol Białystok - Pogromcy Browarów 3:1

1:0 - A.Sobiech 17'
1:1 - J.Aigner 26' (pen.)
2:1 - E.Seleznyov 52'
3:1 - E.Seleznyov 78'

nie grali a strzelali: M.Robak [2 bramki] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Metanabol Białystok 5 3 0 2 9 6-5 misiek
2.Team Czarnego Psychola 5 2 2 1 8 7-5 Asgar
------------------------------------------------------
3.LZS Olszowa 5 2 1 2 7 10-7 Sowa
4.Pogromcy Browarów 5 1 1 3 4 5-11 RedDevil89


Grupa C:

Disco Robaczki - Vodka Connecting People 0:1

0:1 - M.E.Hamdaoui 46'

nie grali a strzelali: brak - brak

NZUL - Nicklas52 3:2

1:0 - Hulk 14'
2:0 - Hulk 20'
3:0 - F.Malouda 23'
3:1 - P.Cisse 35'
3:2 - O.Toivonen 49'

nie grali a strzelali: R.Soldado [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Vodka Connecting People 5 3 2 0 11 9-6 Kris
2.NZUL 5 2 2 1 8 9-8 Arjen
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 5 1 2 2 4 5-6 Lampard666
4.Nicklas52 5 0 2 3 2 7-10 friko


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Armia Białej Gwiazdy - Wyspiorze 0:3

0:1 - J.Bothroyd 22'
0:2 - R.Leśniewski 45'
0:3 - J.Bothroyd 56'

nie grali a strzelali: A.D.Natale [1 bramka] - S.Morison [1 bramka]

Chluba Liliowej Przełęczy - Eyjafjallajokull Team 0:2

0:1 - K.Miller 55'
0:2 - K.Miller 67' (pen.)

nie grali a strzelali: Y.E.Arabi [1 bramka] - G.Rossi [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Eyjafjallajokull Team 5 3 0 2 9 15-13 Lukkar
2.Chluba Liliowej Przełęczy 5 3 0 2 9 11-10 Patrick
------------------------------------------------------
3.Wyspiorze 5 2 0 3 6 12-11 Morgan
4.Armia Białej Gwiazdy 5 2 0 3 6 6-10 Adi


6 kolejka: (30-31.10)

Gr.A: Dla Jaj - Waleczne Korniszony, Robo GKS - FC Blaugrana.
Gr.B: LZS Olszowa - Metanabol Białystok, Pogromcy Browarów - Team Czarnego Psychola.
Gr.C: Vodka Connecting People - NZUL, Nicklas52 - Disco Robaczki.
Gr.D: Wyspiorze - Chluba Liliowej Przełęczy, Eyjafjallajokull Team - Armia Białej Gwiazdy.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (29.10.) o godz. 17:45.

Przypominam, że te drużyny które straciły szanse na awans do ćwierćfinału i nie wystawią składu na ostatnią kolejke, dyscyplinarnie nie zostaną dopuszczone do wiosennej edycji.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:45
6 kolejka: (30-31.10)

Grupa A:

Dla Jaj - Waleczne Korniszony 0:4

0:1 - C.Ronaldo 82'
0:2 - Z.Ibrahimovic 82'
0:3 - T.Frankowski 86'
0:4 - C.Ronaldo 86'

nie grali a strzelali: R.Linz [1 bramka] - brak

Robo GKS - FC Blaugrana 2:2

0:1 - L.Messi 4'
1:1 - R.Vargas 39'
2:1 - R.Vargas 55'
2:2 - L.Messi 64'

nie grali a strzelali: brak - D.Trezeguet [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Waleczne Korniszony 6 5 0 1 15 22-6 Krasus
2.Robo GKS 6 3 1 2 10 12-13 Robak92
------------------------------------------------------
3.FC Blaugrana 6 2 1 3 7 12-14 dandel
4.Dla Jaj 6 1 0 5 3 5-18 Sebo


Grupa B:

LZS Olszowa - Metanabol Białystok 2:0

1:0 - E.Dzeko 6'
2:0 - E.Dzeko 76'

nie grali a strzelali: L.Barrios [1 bramka] - brak

Pogromcy Browarów - Team Czarnego Psychola 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 6 3 1 2 10 12-7 Sowa
2.Team Czarnego Psychola 6 2 3 1 9 7-5 Asgar
------------------------------------------------------
3.Metanabol Białystok 6 3 0 3 9 6-7 misiek
4.Pogromcy Browarów 6 1 2 3 5 5-11 RedDevil89


Grupa C:

Vodka Connecting People - NZUL 2:4

1:0 - M.E.Hamdaoui 16'
1:1 - D.Villa 24'
1:2 - A.Kerzhakov 42'
1:3 - A.Kerzhakov 51'
2:3 - S.Lakic 88'
2:4 - D.Villa 90'

nie grali a strzelali: G.Pazzini [1 bramka] - brak

Nicklas52 - Disco Robaczki 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 6 3 2 1 11 13-10 Arjen
2.Vodka Connecting People 6 3 2 1 11 11-10 Kris
------------------------------------------------------
3.Disco Robaczki 6 1 3 2 5 5-6 Lampard666
4.Nicklas52 6 0 3 3 3 7-10 friko


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 4 kolejce

Grupa D:

Wyspiorze - Chluba Liliowej Przełęczy 3:1

0:1 - Bobo 5'
1:1 - J.Bothroyd 9'
2:1 - R.Leśniewski 25'
3:1 - R.Leśniewski 78'

nie grali a strzelali: brak - Y.E.Arabi [1 bramka]

Eyjafjallajokull Team - Armia Białej Gwiazdy 3:3

1:0 - T.Gekas 42' (pen.)
1:1 - D.Cisse 56'
1:2 - D.Cisse 62' (pen.)
2:2 - T.Gekas 71'
2:3 - D.Bent 90'
3:3 - G.Rossi 90' (pen.)

nie grali a strzelali: N.Anelka [1 bramka] - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Eyjafjallajokull Team 6 3 1 2 10 18-16 Lukkar
2.Wyspiorze 6 3 0 3 9 15-12 Morgan
------------------------------------------------------
3.Chluba Liliowej Przełęczy 6 3 0 3 9 12-13 Patrick
4.Armia Białej Gwiazdy 6 2 1 3 7 9-13 Adi


03-04.11 - okienko transferowe

Ćwierćfinały: (06-07.11)

Team Czarnego Psychola - Waleczne Korniszony
Wyspiorze - NZUL
Robo GKS - LZS Olszowa
Vodka Connecting People - Eyjafjallajokull Team

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (05.11.) o godz. 20:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:50
Ćwierćfinały: (06-07.11)

Team Czarnego Psychola - Waleczne Korniszony 1:0

1:0 - S.Eto'o 73' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Wyspiorze - NZUL 0:3

0:1 - D.Villa 34'
0:2 - Hulk 80' (pen.)
0:3 - Hulk 89'

nie grali a strzelali: S.Morison [1 bramka] - brak

Robo GKS - LZS Olszowa 0:2

0:1 - A.Pato 72'
0:2 - L.Barrios 72'

nie grali a strzelali: C.U.Nwaogu [1 bramka] - brak

Vodka Connecting People - Eyjafjallajokull Team 2:4

0:1 - M.Gomez 11'
1:1 - S.Kagawa 11'
1:2 - T.Gekas 26'
2:2 - K.J.Huntelaar 54'
2:3 - T.Gekas 55' (pen.)
2:4 - K.Miller 68'

nie grali a strzelali: B.Vleminckx [3 bramki] - G.Rossi [1 bramka]

Ćwierćfinały - rewanże: (13-14.11)

Waleczne Korniszony - Team Czarnego Psychola
NZUL - Wyspiorze
LZS Olszowa - Robo GKS
Eyjafjallajokull Team - Vodka Connecting People

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (12.11.) o godz. 20:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 00:55
Ćwierćfinały - rewanże: (13-14.11)

Waleczne Korniszony - Team Czarnego Psychola 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 1:0 dla Team Czarnego Psychola. Awans do półfinału: Team Czarnego Psychola.

NZUL - Wyspiorze 3:2

0:1 - J.Bothroyd 2'
1:1 - D.Villa 22'
1:2 - J.Bothroyd 34'
2:2 - A.Kerzhakov 82'
3:2 - Hulk 90' (pen.)

nie grali a strzelali: C.Iwelumo [1 bramka] - brak

Pierwszy mecz: 3:0 dla NZUL. Awans do półfinału: NZUL.

LZS Olszowa - Robo GKS 3:3

0:1 - R.Vargas 14'
0:2 - C.U.Nwaogu 31' (pen.)
1:2 - E.Dzeko 33'
2:2 - L.Barrios 71'
3:2 - G.Higuain 82'
3:3 - C.U.Nwaogu 90'

nie grali a strzelali: brak - Z.Ibrahimovic [1 bramka]

Pierwszy mecz: 2:0 dla LZS Olszowa. Awans do półfinału: LZS Olszowa.

Eyjafjallajokull Team - Vodka Connecting People 3:1

1:0 - M.Gomez 10'
2:0 - K.Miller 21'
2:1 - K.J.Huntelaar 75'
3:1 - M.Gomez 75'

nie grali a strzelali: brak - S.Kagawa [1 bramka]

Pierwszy mecz: 4:2 dla Eyjafjallajokull Team. Awans do półfinału: Eyjafjallajokull Team.

Półfinały: (20-21.11) [bez ligi portugalskiej, szwajcarskiej oraz 2 ligi polskiej zachodniej i wschodniej!]

Team Czarnego Psychola - NZUL
LZS Olszowa - Eyjafjallajokull Team

Ostateczny termin podawania składów mija w sobotę (20.11.) o godz. 12:00.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 01:00
Półfinały: (20-21.11)

Team Czarnego Psychola - NZUL 2:0

1:0 - A.Schürrle 64'
2:0 - S.Eto'o 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

LZS Olszowa - Eyjafjallajokull Team 2:5

1:0 - G.Higuain 19'
1:1 - M.Gomez 34'
1:2 - K.Miller 42' (pen.)
2:2 - E.Dzeko 54'
2:3 - K.Miller 55' (pen.)
2:4 - K.Miller 64'
2:5 - G.Rossi 73'

nie grali a strzelali: brak - R.v.Wolfswinkel [1 bramka]

Półfinały - rewanże: (27-28.11) [bez 1 ligi polskiej oraz 2 ligi polskiej zachodniej i wschodniej!]

NZUL - Team Czarnego Psychola
Eyjafjallajokull Team - LZS Olszowa

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (26.11.) o godz. 20:30.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 01:05
Półfinały - rewanże: (27-28.11)

NZUL - Team Czarnego Psychola 4:2

1:0 - R.Soldado 26'
1:1 - A.Schürrle 27'
1:2 - S.Kalou 45'
2:2 - D.Villa 55'
3:2 - D.Villa 58'
4:2 - R.Soldado 63'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 2:0 dla Team Czarnego Psychola. Awans do finału: Team Czarnego Psychola.

Eyjafjallajokull Team - LZS Olszowa 2:1

1:0 - T.Gekas 33'
2:0 - M.Gomez 61'
2:1 - L.Barrios 88'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 5:2 dla Eyjafjallajokull Team. Awans do finału: Eyjafjallajokull Team.

Faza finałowa bez ligi rosyjskiej, ukraińskiej, 1 ligi polskiej oraz 2 ligi polskiej zachodniej i wschodniej!

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2010: (04-05.12 - Warszawa)

Team Czarnego Psychola - Eyjafjallajokull Team

Mecz o III miejsce: (04-05.12 - Poznań)

NZUL - LZS Olszowa

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (03.12.) o godz. 20:45.
Patrick Redaktor
21.01.2012, 01:10
WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2010: (04-05.12 - Warszawa)

Team Czarnego Psychola - Eyjafjallajokull Team 1:1, karne 4:2

1:0 - A.Schürrle 42' (pen.)
1:1 - T.Gekas 84' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

[1] [2] [3] [4] [5]

Team Czarnego Psychola [O] [O] [O] [O] [-]

Eyjafjallajokull Team [X] [O] [O] [X] [-]


1:0 - pewny, silny strzał w prawy róg bramki, zmylony bramkarz rzuca się w przeciwną stronę
1:0 - próba skopiowania wyczynu poprzednika, jednak tym razem bramkarz znakomicie wyczuwa intencje strzelca i kapitalnie broni ten strzał!

2:0 - płaski strzał w sam środek bramki, bramkarz rzuca się w prawy róg
2:1 - potężny strzał w prawy róg bramki pod samą poprzeczkę, bramkarz bez żadnych szans!

3:1 - kolejny płaski strzał w środek bramki, bramkarz tym razem frunie w lewy róg
3:2 - świetny, profesorski wręcz płaski strzał w prawy róg bramki tuż przy słupku, bramkarz powędrował w przeciwną stronę

4:2 - sfrustrowany bramkarz ostatnimi strzałami w środek, tym razem zostaje na środku bramki, zaś piłka powoli wtacza się w prawy róg
4:2 - atomowy strzał w prawy róg bramki, bramkarz kładzie się na ziemii, zaś piłka trafia w słupek! KONIEC!

materiał filmowy - http://tinypic.com/player.php?v=b55x09&s=7 wybaczyć za jakość...

Mecz o III miejsce: (04-05.12 - Poznań)

NZUL - LZS Olszowa 1:0

1:0 - Hulk 44' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Podziękowania dla zwycięzców i pokonanych, za udział i za całą, niekiedy bardzo emocjonującą zabawę w tej edycji jesiennej 2010 Piłkarzyków! Jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych do edycji wiosennej 2011, zapisy już po nowym roku, wszelkie szczegóły w stosownym czasie będą dostępne w komentarzach
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 21.01.2012, 01:15

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji