Gry na PS3
jigga Zwycięzca grupy
12.11.2012, 09:19
GT5 mistrzostwo, DIRT 3, SHIFT 2 , w to gram dosyć często. Ale jak jest kiera to całkiem inna gra.
Do tego FIFA 13. Najlepsza część fify jaka wyszła do tej pory, ale niestety przyznam, że gra także ma wiele bugów.
Np. wchodząc wślizgiem, odebrałem czysto zawodnikowi piłkę, a on odleciał na kilkanaście metrów do przodu ;o
Albo miałem coś takiego, że piłkarze przebiegli przez siebie jak duchy, a nagle jeden z nich upadł i zwijał sie z bólu.
Do tego serwery EA są na prawdę śmieszne. Co trochę wyrzuca z EA, w trakcie meczów co jest bardzo irytujące. I na pewno nie jest to spowodowane moim internetem, bo czytałem na necie i wiele osób ma takie problemy. Po za tym mam szybki net i z innymi grami nie mam problemów. W rozgrywce online jest wiele freezów też. Najczęściej podczas ładowania meczów. Zawiesi sie na arenie i niestety trzeba resetować konsolę. Wyszła niby łatka, ale wiele nie dała.
Ogólnie gra poza tym jest mistrzowska, bo gra się na prawdę świetnie.
Kto chętny na jakiś pojedynek online to pisać
Czasem gram w NFS The Runa jeszcze, CoD MW 2, ale na razie gierki pożyczyłem. GoW 3 mam także jeszcze, konkretna gra. InFamous'a też mam, ale ta gra właśnie mnie nie przekonuje. Nudnawa troche jest.. Nie wiem, może musiałbym dłużej pograć.
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
macko2907 Legenda
01.12.2012, 13:54
Szczerze Polecam nowego Hitmana. Gra oferuje wszystko to, co przyniosło jej taką sławę, a nawet jeszcze więcej. Osoby zaznajomione z serią poczują się jak za dawnych czasów ale także nowi gracze, którzy nie mieli wcześniej styczności z tą grą poczują wiele przyjemności i satysfakcji z rozgrywki
friko Triumfator
01.12.2012, 14:12
No a to własnie gówno prawda. Hitman odszedł trochę od tego, czym przyzwyczaił graczy. Potwierdzenie moich słów można łatwo znaleźć w sieci
pyk
macko2907 Legenda
01.12.2012, 14:25
Wiadomo, że to już nie jest to samo bo deweloper musiał przyciągnąc też graczy, dla których przygoda z nowym Hitmanem będzie pierwszą ale nie uważam żeby ten produkt jakoś znacząco odbiegał od wcześniejszych odsłon.
Scorpiopg Uczestnik LM
01.12.2012, 18:07
Ja polecam gry:

Call of Duty Black Ops 2 (PS3)

Call of Duty Black Ops (PS3)

Call of Duty Modern Warfare 3 (PS3)

Batllefield 3 (PS3)

Medal Of Honor Warfighter (PS3)

Fifa 13 (PS3)

Fifa 12 (PS3)

Pro Evolution Soccer 2013 (PS3)

Sleeping Dogs (PS3)

Assassin's Creed 3 (PS3)

Assassin's Creed Brotherhood (PS3)

Need For Speed Most Wanted 2012 (PS3)

Need For Speed The Run (PS3)

Uncharted 3 (PS3)

GTA 4 (PS3)

Killzone 3 (PS3)

DIRT 3 (PS3)

Little Big Planet 2 (PS3)

Wszytkie te gry posiadam i polecam.
Jakby ktos chcialby pograc ze mna online (Multiplayer) na PS3 to prosze pisac na moj adres
e-mail:lama285@interia.pl.

dsasa Triumfator
01.12.2012, 20:58
Jak tak już o gracgh, to wiadomo może już, czy Killzone 4 wyjdzie na PS3?
Serce w bieli, krew w błękicie, CHELSEA LONDYN PONAD ŻYCIE! ♥
Shelby96 Uczestnik LM
01.12.2012, 21:24
Z Killzonem 4 coś było mówione o tym że dopiero ma wyjść na PS4 dopiero.. Ale jeszcze nie wiadomo..

A co do gier to aktualnie według mnie najbardziej do polecenia jest gra Far Cry 3.. Jest tak fajnie rozbudowana i naprawdę wciąga Jeśli ktoś by chciał pograć albo miał jakieś pytania na temat pisać priv
lumix Triumfator
02.12.2012, 11:29
Kto grał w Batman: Arkham City na PS3 lub na pc. Gierka wymiata polecam.
dsasa Triumfator
02.12.2012, 12:40
Prawda, gierka bardzo fajna, tylko dla mnie jest trochę za ciemno w niej

Grał ktoś w Dishonored? Zastanawiam się nad tą grą, i chciałbym poznać wasze opinie na jej temat.
SzejkItAp Zwycięzca grupy
02.12.2012, 17:01
W dishonored nie grałem na ps3 ale na pc owszem. Jeśli lubisz czasem sie poskradać itp. zamiast bezsensownie zabijac wszystko co się rusza to na pewno Ci sie spodoba. Jak na razie wciągnęła mnie na jakieś 35h biorąc pod uwagę, że przed komputerem przebywam max. po 2-4h dziennie i zakupiłem tę grę w dniu premiery ( jestem fanem wszelakich skradanek ) to znaczy, że dosyć często do niej sięgam.
lumix Triumfator
02.12.2012, 20:28
SzejkItAp napisał(a):W dishonored nie grałem na ps3 ale na pc owszem. Jeśli lubisz czasem sie poskradać itp. zamiast bezsensownie zabijac wszystko co się rusza to na pewno Ci sie spodoba. Jak na razie wciągnęła mnie na jakieś 35h biorąc pod uwagę, że przed komputerem przebywam max. po 2-4h dziennie i zakupiłem tę grę w dniu premiery ( jestem fanem wszelakich skradanek ) to znaczy, że dosyć często do niej sięgam.
Skoro lubisz skradanki to polecam ci grę o której wspomniałem wyżej (Batman: Arkham City)
Będziesz miał tam skradania co niemiara.
dsasa Triumfator
02.12.2012, 21:23
SzejkItAp napisał(a):W dishonored nie grałem na ps3 ale na pc owszem. Jeśli lubisz czasem sie poskradać itp. zamiast bezsensownie zabijac wszystko co się rusza to na pewno Ci sie spodoba. Jak na razie wciągnęła mnie na jakieś 35h biorąc pod uwagę, że przed komputerem przebywam max. po 2-4h dziennie i zakupiłem tę grę w dniu premiery ( jestem fanem wszelakich skradanek ) to znaczy, że dosyć często do niej sięgam.
Uwielbiam skradanki, myślę że lada moment a będę miał tę grę, ale może być jakaś różnica w PS3. Jeszcze postaram się poczytać o niej. Dzięki za udzielenie "pomocy" ;]
friko Triumfator
03.12.2012, 15:41
Dishonored to dla mnie najlepszy tytuł tego lata. Bardzo subiektywnie.
Nie jest to samowolka i sandbox typu GTA, po misji nr 1 mamy misję nr 2 etc., ale sposób ich realizacji może być naprawdę różny. Często przechodzenie misji wygląda jak wykorzystywanie bugów i glitchów w grze, ale to jest właśnie to, czym ta pozycja zdobywa fanów. Grasz jak rambo. Albo jak szczur. Dosłownie i w przenośni (więcej nie będę mówić ).
Multum możliwości wyborów, mocy dostępnych do zdobycia dla postaci. I ten fantastyczny klimat cyberpunk!
Pozycje polecam, bo to naprawdę coś nowego i oryginalnego. na rynku nie ma gry, która realizowałaby TAKI temat w TAKI sposób.
Ostatnio zedytowany przez: friko, 03.12.2012, 15:42
pyk
dsasa Triumfator
03.12.2012, 16:52
Nie ma bata, gra musi być na mojej półce
Paris Uczestnik LM
21.02.2013, 11:16
I tak najlepsza skradanka na świecie to Thief. Niestety jest to gierka na PC więc trochę offtop ale jeśli ktoś lubi takie klimaty to się dosłownie zakocha w tej grze niestety jest to bardzo stara gierka i kuleje graficznie ale klimat i grywalność stoi na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś by chciał spróbować to odsyłam na polskie forum http://www.thief-forum.pl/ tam mili ludzie na pewno pomogą w instalacji tej starej gierki na nowym sprzęcie.
Ostatnio zedytowany przez: Paris, 21.02.2013, 11:17
dsasa Triumfator
21.02.2013, 15:39
Ja też OT. Słyszeliście o PS4? Na jaką gierkę czekacie na ten nowy model który ma wyjść nie długo? Ja najbardziej czekam na KillZon'a 4, zakochałem się w trzech poprzednich wydaniach http://www.youtube.com/watch?v=x7QhUL8NUK4&feature=youtu.be macie tutaj filmik
Barosz190 Triumfator
24.02.2013, 16:41
ja najbardziej jaram sie sama konsola,a gry.... hmmmm.... no oczywiscie tak jak napisales Killzone 4, Wiedzmin 3 i oczyiwscie kolejne czesci pilkarskich gier
RedDevil89 Ćwierćfinalista
27.02.2013, 16:52
Po absolutnie genialnym Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots(Posiadający chyba najlepszy scenariusz jaki napisano pod grę na PS3) Nadszedł czas na mały spin-off w postaci Metal Gear Rising: Revengance. Przyznam byłem sceptyczny kiedy dowiedziałem się że Tactical Espionage Action ma się zmienić w Lighting-Bolt Action game. Ale pierwsze chwile z tym slasherem(?) mnie zachwyciły... Ekran kipi akcją i od samego początku dostarcza nam wiele emocji(Jak choćby Walka z Metal Gear Rayem) Platinum zdali egzamin...
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
Typer2000 Uczestnik LM
02.03.2013, 07:48
Polecam :
Metal of chonor ( seria)
Gta 4 (czasami gram online, miałem kod od mikołajgames)
Minecraft xbox edition
Asasinscreedy (najnowszy troszkę zmienil klimat ale i tak jest spoko)
Sleeping Dogs
agrado Ćwierćfinalista
02.03.2013, 13:49
Typer2000 napisał(a):Polecam :
Metal of chonor ( seria)
Gta 4 (czasami gram online, miałem kod od mikołajgames)
Minecraft xbox edition
Asasinscreedy (najnowszy troszkę zmienil klimat ale i tak jest spoko)
Sleeping Dogs
A nie przypadkiem Medal of Honor?

Zobaczyłem że nie mam podpisu. Stwierdziłem że pora to zmienić
RedDevil89 Ćwierćfinalista
19.03.2013, 18:16
Wymieniał ktoś z was może twardziela z konsoli na większy ?
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
CR71011 Ćwierćfinalista
20.03.2013, 17:24
Gra ktoś w Uncharted 3 Multiplayer
"Jeśli walczymy, możemy przegrać. Jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani"
TonyM Uczestnik LM
05.05.2013, 19:01
Whoooo za dużo wyśmienitych tytułów jest na PS3 żeby je wymienić
Moja kolekcja:
-Fifa 12 z EURO 2012
-Mortal Kombat
-GTA IV
-Trylogia Tomb Raidera
-Assassins Creed
-Assassins Creed Revelations
-Assassins Creed III
-Red Dead Redemption
-Saints Row The Third
-LA Noire
-Max Payne 3
-Killzone 2 - nie polecam
-Mirrors Edge
-Green Day Rock Band
-Dead Island
-The Saboteur
-Mafia II
-Batllefield 3
-Wolfenstian 3D
-Skyrim
-NBA2K13
-Fifa Street
-Saints Row 2
-The Fight
-Wyprawa Trupazego
-Sorcery Świat Magi
-Epic Mickey 2
-Tomb Raider
-Sniper Elite V2
-Trylogia Hitmana
-Hitman Rozgrzeszenie
-Army of TWO The Devils Cartel
-Far Cry III
-Far Cry III Blood Dragon
-UFC Undisputed 3
-WWE 13
-Fight Night Champion
-The Smims 3
-Sleeping Dogs
-Batman Arkham City

Także trochę tego jest Wszystkie te gry polecam zdecydowanie poza Killzone 2 - Ta gra jest dość nudnawa tak samo jak multi zdecydowanie lepsze Killzone 3 u kumpla grałem.
MIA SAN MIA !
CR71011 Ćwierćfinalista
23.05.2013, 20:22
TonyM napisał(a):Whoooo za dużo wyśmienitych tytułów jest na PS3 żeby je wymienić
Moja kolekcja:
-Fifa 12 z EURO 2012
-Mortal Kombat
-GTA IV
-Trylogia Tomb Raidera
-Assassins Creed
-Assassins Creed Revelations
-Assassins Creed III
-Red Dead Redemption
-Saints Row The Third
-LA Noire
-Max Payne 3
-Killzone 2 - nie polecam
-Mirrors Edge
-Green Day Rock Band
-Dead Island
-The Saboteur
-Mafia II
-Batllefield 3
-Wolfenstian 3D
-Skyrim
-NBA2K13
-Fifa Street
-Saints Row 2
-The Fight
-Wyprawa Trupazego
-Sorcery Świat Magi
-Epic Mickey 2
-Tomb Raider
-Sniper Elite V2
-Trylogia Hitmana
-Hitman Rozgrzeszenie
-Army of TWO The Devils Cartel
-Far Cry III
-Far Cry III Blood Dragon
-UFC Undisputed 3
-WWE 13
-Fight Night Champion
-The Smims 3
-Sleeping Dogs
-Batman Arkham City

Także trochę tego jest Wszystkie te gry polecam zdecydowanie poza Killzone 2 - Ta gra jest dość nudnawa tak samo jak multi zdecydowanie lepsze Killzone 3 u kumpla grałem.
Skąd ty masz tyle gier
"Jeśli walczymy, możemy przegrać. Jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani"
TonyM Uczestnik LM
24.05.2013, 00:03
Konsole mam 4 lata, więc trochę wpadło
MIA SAN MIA !
JuveT Triumfator
24.05.2013, 23:44
Aktualnie polecam wam każdą cześć RE (Resident Evil). Niedawno przeszedłem najnowszą - Resident Evil: Revelations.
Ostatnio zedytowany przez: JuveT, 25.08.2013, 18:27
macko2907 Legenda
30.09.2013, 13:40
Właśnie jestem podczas zabawy z GTA V i muszę przyznać, że dawno tak dobrze nie bawiłem się przy konsoli Nawet po przejściu głównego wątku fabularnego, który moim zdaniem jest rewelacyjny, nie można narzekać na nudę bo po prostu ta gra puszcza do nas oko z każdego miejsca. Graficznie również prezentuje się bardzo dobrze jak na sandbox no i wreszcie zostały dodane polskie napisy dzięki którym wszystko staje się łatwiejsze i przyjemniejsze no i oczywiście bardziej można wsiąknąć w ten ogromny, rozbudowany świat. Misje są ciekawe i nie powtarzają się tak jak to było w poprzedniczce w dodatku można wykonywać je na różne sposoby co skłania do ponownej zabawy. Podsumowując, dla mnie jest to gra roku i chyba żadna inna produkcja na PS3 nie jest jej w stanie podskoczyć.

Jestem także w trakcie zabawy z FIFĄ 14 i chociaż niby za wiele nie zostało zmienione to człowiek na początku musi się uczyć grać od nowa. Jednak po pewnym czasie gra nabiera rumieńców i muszę przyznać, że coraz bardziej mi się podoba. Jeden ogromny minus dla EA za to, że chyba nie chciało im się zaktualizować składów wszystkich drużyn po ostatnim dniu okienka transferowego albo zrobili to tylko wybiórczo bo dla przykładu w Realu dalej gra Ozil, a Bale w Tottenhamie więc dla osób, które nie mają konsoli połączonej z netem trochę psuje to zabawę bo wątpię żeby ktoś chciał zajmować się przenoszeniem każdego zawodnika z osobna do drużyny, w której gra obecnie.
Ostatnio zedytowany przez: macko2907, 30.09.2013, 13:42
JuveT Triumfator
05.12.2013, 22:01
Ja niedługo będę zamawiał BF4 i być może fife 14, więc będę miał zajęcie na święta. Poczytałem trochę o Battlefield 4 i jestem miło zaskoczony. Być może fabuła gry będzie dużo lepsza od poprzedniczki, a co do multi, to raczej będzie i tak na wysokim poziomie.
friko Triumfator
06.12.2013, 00:15
BF4 to DLC do BF3
Ostatnio zedytowany przez: friko, 06.12.2013, 00:16
pyk
Barosz190 Triumfator
23.03.2014, 11:46
widze, ze temat troche podupadl ostatnio zaczalem grac w nieco starsze tytulu, chce nadrobic zaleglosci przed zmiana konsoli na nowsza. Aktualnie od wczoraj gram w Batmana Arkham City i bawie sie swietnie. Gra strasznie mnie pochlonela: swietny klimat, mechanika gry rowniez zachwyca, jesli ktos nie gral- goraco polecam.
A kto zamierza kupic ps4 lub kto juz nabyl nowa "czarnulke"?

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji