Gry na PS3
macko2907 Legenda
23.03.2014, 12:10
Ja zamierzam się skusić ale poczekam aż wachlarz gier się trochę rozwinie A na razie do wyrzygania katuje Fifę 14 Co do Batmana to trzeba powiedzieć, że gra jest bardzo dobra, nawet dla tych, którzy nie lubują się w tego typu klimatach. Już pierwsza część postawiła wysoko poprzeczkę, a Arkham City jeszcze bardziej ją podniosło. Mam też ochotę na Arkham Origins ale coś nie mam okazji się za to zabrać
Barosz190 Triumfator
23.03.2014, 12:27
w fife 14 tez pogrywam (online), jednak najnowsza odslona tej gry jest strasznie irytujaca- przynajmniej dla mnie, wiec potrzebuje jakies dobrej odskoczni co do gier na konsole nowej generacji faktycznie narazie nie ma duzego wyboru, jak dla mnie godny uwagi jak narazie jet tyko Killzone i nowy Infamous, jednak juz w okresie powakacyjnych otworzy sie worek z dobrymi tytulami
Barosz190 Triumfator
23.03.2014, 12:27
w fife 14 tez pogrywam (online), jednak najnowsza odslona tej gry jest strasznie irytujaca- przynajmniej dla mnie, wiec potrzebuje jakies dobrej odskoczni co do gier na konsole nowej generacji faktycznie narazie nie ma duzego wyboru, jak dla mnie godny uwagi jak narazie jet tyko Killzone i nowy Infamous, jednak juz w okresie powakacyjnych otworzy sie worek z dobrymi tytulami
Kacperoo Uczestnik LM
23.03.2014, 13:59
A ja mam pewien problem z Fifą14, bo nie działa mi soundtrack i nie wiem dlaczego, bo wszytkie utwory są włączone jak patrzyłem i głośność też była. Więc wiecie może co jest przyczyną?
Ostatnio zedytowany przez: Kacperoo, 23.03.2014, 13:59
"Jeżeli nie dałeś z siebie wszytkiego, możesz winić tylko siebie"
macko2907 Legenda
25.03.2014, 17:47
Nie mam zielonego pojęcia co się może dziać. Ja gram tylko na konsoli i do tej pory nie miałem żadnych problemów z grą.
Detek Debiutant
13.07.2016, 08:07
Ja się trochę wkurzyłem na playa po tym jak nie wyszły dodatki do Dragon age i nie mogłem sobie pograć w trespasser. Po tym przerzuciłem sie na gry na komputerze. W ostatnim czasie dosć często wchodzę sobie na tą stronę . Można sobie tam pograć w rózne gry losowe. Zwykle siedzi tam rowniez sporo osób tak wiec nie ma problemu z dobraniem sobie kompanow do gry.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji