[Zablokowany] Piłkarzyki - jesień 2011
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:25
Kolejność wg której wybieramy zawodników do swoich składów:

1. Arjen
2. Lukkar
3. Trezegez
4. Lampard666
5. Fabio
6. cichy84
7. Patrick
8. misiek
9. tomus88888888
10. RedDevil89
11. Sebo
12. dandel
13. gracz123
14. Morgan
15. Asgar
16. Sowa
17. torres144
18. Adi
19. Kris
20. Kuba_^^
21. Robak92
22. naimadkolo
23. friko
24. mario.8

Proszę przynajmniej raz dziennie zaglądać na forum, aby względnie pilnować swojej kolejki. Jeżeli w kolejce za Tobą jest Twój znajomy do którego masz kontakt, to miło byłoby dać mu znać i szepnąć słówko Pchajmy ten wózek z budową składów do gry jakoś sprawnie razem, aby do końca!

Jedna kluczowa zmiana względem poprzednich edycji, w związku z powiększeniem ilości dostępnych lig do wyboru zawodników, od tej edycji możemy wybrać tylko 2 zawodników z jednej ligi. W poprzedniej edycji często przy jednej pauzie kluczowej ligi wiele osób musiało rozgrywać swoje spotkania jedynie z 3 zawodnikami w składzie, tym samym redukujemy to ryzyko do całkowitego minimum! Decyzja jest prawomocna. Pozostałe ograniczenia bez zmian, w kadrze można mieć jednego zawodnika z jednego klubu i oczywiście jeden zawodnik może grać tylko u jednej osoby.

Dostępne ligi z których można wybierać zawodników:

Polska* (T-Mobile Ekstraklasa i 1 liga), Anglia* (Premier League i Championship), Hiszpania* (Primera Division i Segunda Division), Włochy* (Seria A i Serie B), Niemcy* (Bundesliga i 2.Bundesliga), Francja* (Ligue 1 i Ligue 2), Holandia, Szkocja, Portugalia, Rosja, Ukraina, Turcja, Grecja, Belgia, Austria, Szwajcaria, Dania, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Izrael**, Cypr**.

* - w krajach w których dostępne mamy po 2 ligi możemy oczywiście wybrać po 2 zawodników z każdej ligi, np. po 2 zawodników z Serie A i Serie B.
** - ligi zdecydowanie najbardziej egzotyczne, ale dostępne przez całe rozgrywki bez żadnej pauzy, co przesądziło o ich ostatecznym uczestnictwie w grze.

Przypominam, że jeżeli ktoś podczas swojej kolejki nie powoła kolejnego zawodnika do kadry w ciągu doby, to jego kolejka przepada i wybiera następna osoba!

Składy w tym poście będą na bieżąco uzupełniane.

Tradycyjnie w tym temacie nie piszemy nic poza składami, cała reszta w komentarzach.

NZUL [Arjen]

- Lionel Messi (Barcelona)
- Fernando Torres (Chelsea)
- Ola Toivonen (PSV)
- Jermain Defoe (Tottenham)
- Arjen Robben (Bayern)
- Mauro Zarate (Inter)

Buciek [Lukkar]

- Cristiano Ronaldo (Real M.)
- Oscar Cardozo (Benfica)
- Wiyam Amasha (Maccabi Hajfa)
- Max Kruse (St. Pauli)
- Christopher Wood (Birmingham)
- Wilfried Bony (Vitesse)

Nam Strzelać Nie Kazano [Trezegez]

- Mario Gomez (Bayern)
- Edinson Cavani (Napoli)
- Bafetimbi Gomis (Lyon)
- Kolbeinn Sigthórsson (Ajax)
- Cesar Santin (Kopenhaga)
- Jelle Vossen (Genk)

FC Pikutkowo [Lampard666]

- Antonio Di Natale (Udinese)
- Jonathan Soriano (Barcelona B)
- Rolando Bianchi (Torino)
- David Biton (Wisła K.)
- Evhen Seleznyov (Szachtar)
- David Lafata (Jablonec)

Zła pochodna [Fabio]

- Zlatan Ibrahimovic (Milan)
- Pedro Rodriguez (Barcelona)
- Milvoje Novakovic (Koln)
- Francesco Tavano (Empoli)
- German Denis (Atalanta)
- Charlie Austin (Burnley)

Belzebuby [cichy84]

- Alessandro Matri (Juventus)
- Gary Hooper (Celtic)
- Olivier Giroud (Montpellier)
- Rickie Lambert (Southampton)
- Sebastian Giovinco (Parma)
- Kevin Gameiro (PSG)

TerrorMachine [Patrick]

- Wayne Rooney (Man.United)
- Papiss Cisse (Freiburg)
- Marc Janko (Twente)
- Toto Tamuz (Hapoel Tel Aviv)
- Pablo Osvaldo (Roma)
- Ross McCormack (Leeds)

Dobre chłopaczyny [misiek]

- Gonzalo Higuain (Real M.)
- Alexandre Pato (Milan)
- Johan Voskamp (Śląsk)
- Lucas Barrios (Borussia D.)
- Anthony Stokes (Celtic)
- Jozy Altidore (Alkmaar)

FC Ekstazy [tomus88888888]

- Hulk (Porto)
- Alexander Frei (Basel)
- Bjorn Vleminckx (Brugge)
- Alessandro Del Piero (Juventus)
- Leonard Kweuke (Sparta)
- Giuseppe Rossi (Villarreal)

Outer Heaven [RedDevil89]

- Carlos Tevez (Man.City)
- Cacau (Stuttgart)
- Ezequiel Lavezzi (Napoli)
- Danny Welbeck (Man.United)
- Alain Traore (Auxerre)
- Diego Milito (Inter)

Nieśmiertelni Nindża [Sebo]

- Artjoms Rudnevs (Lech)
- Edin Dzeko (Man.City)
- Robert Lewandowski (Borussia D.)
- Maciej Jankowski (Ruch)
- Rafik Djebbour (Olympiakos)
- Pierre Webo (Istanbul BB)

Por qué ? [dandel]

- David Villa (Barcelona)
- Ruud van Nistelrooy (Malaga)
- Bojan Krkic (Roma)
- Nolito (Benfica)
- Paweł Brożek (Trabzonspor)
- Emmanuel Adebayor (Tottenham)

Dunajec Zakliczyn [gracz123]

- Andre Alves (Videoton)
- Maicon (Wołyń Łuck)
- Alexander Meier (Eintracht)
- Javi Guerra (Valladolid)
- Federico Dionisi (Livorno)
- Gilberto Macena (Horsens)

Totentanz [Morgan]

- Javier Hernandez (Man.United)
- Arkadiusz Aleksander (Sandecja)
- Roland Linz (Austria W.)
- Andy Kirk (Dunfermline)
- Kevin Davies (Bolton)
- Wojciech Kędziora (Piast)

FC Czarny Psychol [Asgar]

- Marius Niculae (Dinamo B.)
- Seydou Doumbia (CSKA Moskwa)
- Rodrigo Palacio (Genoa)
- Claudio Pizarro (Werder)
- Ivan Santini (NK Zadar)
- Urko Vera (Hercules)

LZS Olszowa [Sowa]

- Karim Benzema (Real M.)
- Alexander Kerzhakov (Zenit)
- Ricky van Wolfswinkel (Sporting)
- Lukas Podolski (Koln)
- Luuk de Jong (Twente)
- Miroslav Klose (Lazio)

FC Kuślin [torres144]

- Luis Suarez (Liverpool)
- Mario Götze (Borussia D.)
- Mohammed Abdellaoue (Hannover)
- Vaclav Pilar (Viktoria Plzen)
- Kevin Phillips (Blackpool)
- Lima (Braga)

South Side [Adi]

- Fernando Llorente (Athletic)
- Diego Forlan (Inter)
- Klaas-Jan Huntelaar (Schalke)
- Danijel Ljuboja (Legia)
- Markus Rosenberg (Werder)
- Darren Bent (Aston Villa)

Jabol Punk [Kris]

- Lisandro Lopez (Lyon)
- Stefan Kiessling (Bayer)
- Miralem Sulejmani (Ajax)
- Alexander Iashvili (Karlsruher)
- Jean-Francois Riviere (Clermont)
- Christopher Nöthe (Greuther Fürth)

toróń [Kuba_^^]

- Nikica Jelavic (Rangers)
- Tomasz Frankowski (Jagiellonia)
- Clint Dempsey (Fulham)
- Nildo (Górnik Ł.)
- Stevan Jovetic (Fiorentina)
- Demba Ba (Newcastle)

Specjal Niepasteryzowany [Robak92]

- Moussa Sow (Lille)
- Alex (Fenerbahce)
- Dame N'Doye (Kopenhaga)
- Jeremy Perbet (Mons)
- Papa Diawara (Maritimo)
- Reza Ghoochannejhad (Sint-Truiden)

The Strikers [naimadkolo]

- Roberto Soldado (Valencia)
- Burak Yilmaz (Trabzonspor)
- Raul (Schalke)
- Radamel Falcao (Atletico)
- Milan Jovanovic (Anderlecht)
- Steven Naismith (Rangers)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki [friko]

- Robin van Persie (Arsenal)
- Shane Long (WBA)
- Hamdi Salihi (Rapid W.)
- Dmitri Bulykin (Ajax)
- Julien Gorius (Mechelen)
- Marvin Emnes (Middlesbrough)

WKS Gola [mario.8]

- Sergio Agüero (Man.City)
- Alvaro Negredo (Sevilla)
- Djibril Cisse (Lazio)
- Dries Mertens (PSV)
- Andre Ayew (Marsylia)
- Garry O'Connor (Hibernian)

Mapa Piłkarzyków - edycja jesień 2011



Pełny terminarz Piłkarzyków - edycja jesień 2011

10/11.09 - 1 kolejka
17/18.09 - 2 kolejka
24/25.09 - 3 kolejka
28/29.09 - okienko transferowe
01/02.10 - 4 kolejka
15/16.10 - 5 kolejka
22/23.10 - 6 kolejka
26/27.10 - okienko transferowe
29/30.10 - 1/8 finału
05/06.11 - 1/8 finału - rewanże
19/20.11 - ćwierćfinały
26/27.11 - ćwierćfinały - rewanże
03/04.12 - półfinały
10/11.12 - półfinały - rewanże
17/18.12 - mecz o 3 miejsce, wielki finał!

Podział na grupy:

Grupa A:

Specjal Niepasteryzowany [Robak92]
Belzebuby [cichy84]
South Side [Adi]
toróń [Kuba_^^]

10/11.09: Belzebuby - South Side 1:2, toróń - Specjal Niepasteryzowany 1:0.
17/18.09: Specjal Niepasteryzowany - Belzebuby 5:2, South Side - toróń 0:1.
24/25.09: South Side - Specjal Niepasteryzowany 1:2, Belzebuby - toróń 1:0.
01/02.10: toróń - Belzebuby 3:2, Specjal Niepasteryzowany - South Side 3:5.
15/16.10: Specjal Niepasteryzowany - toróń 1:2, South Side - Belzebuby 2:4.
22/23.10: toróń - South Side 1:1, Belzebuby - Specjal Niepasteryzowany 0:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.toróń 6 4 1 1 13 8-5 Kuba_^^
2.Specjal Niepasteryzowany 6 3 0 3 9 13-11 Robak92
3.South Side 6 2 1 3 7 11-12 Adi
--------------------------------------------------------
4.Belzebuby 6 2 0 4 6 10-14 cichy84


Grupa B:

WKS Gola [mario.8]
Por qué ? [dandel]
Nam Strzelać Nie Kazano [Trezegez]
Jabol Punk [Kris]

10/11.09: Por qué ? - Nam Strzelać Nie Kazano 0:5, Jabol Punk - WKS Gola 2:5.
17/18.09: WKS Gola - Por qué ? 2:4, Nam Strzelać Nie Kazano - Jabol Punk 5:0.
24/25.09: Nam Strzelać Nie Kazano - WKS Gola 2:4, Por qué ? - Jabol Punk 1:1.
01/02.10: Jabol Punk - Por qué ? 1:2, WKS Gola - Nam Strzelać Nie Kazano 1:0.
15/16.10: WKS Gola - Jabol Punk 0:2, Nam Strzelać Nie Kazano - Por qué ? 3:0.
22/23.10: Jabol Punk - Nam Strzelać Nie Kazano 0:0, Por qué ? - WKS Gola 0:3.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.WKS Gola 6 4 0 2 12 15-10 mario.8
2.Nam Strzelać Nie Kazano 6 3 1 2 10 15-5 Trezegez
3.Por qué ? 6 2 1 3 7 7-15 dandel
--------------------------------------------------------
4.Jabol Punk 6 1 2 3 5 6-13 Kris


Grupa C:

Zła pochodna [Fabio]
The Strikers [naimadkolo]
Buciek [Lukkar]
Totentanz [Morgan]

10/11.09: The Strikers - Buciek 4:3, Totentanz - Zła pochodna 2:1.
17/18.09: Zła pochodna - The Strikers 2:4, Buciek - Totentanz 2:0.
24/25.09: Buciek - Zła pochodna 6:0, The Strikers - Totentanz 4:1.
01/02.10: Totentanz - The Strikers 0:2, Zła pochodna - Buciek 2:0.
15/16.10: Zła pochodna - Totentanz 0:1, Buciek - The Strikers 0:1.
22/23.10: Totentanz - Buciek 1:4, The Strikers - Zła pochodna 3:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 6 6 0 0 18 18-7 naimadkolo
2.Buciek 6 3 0 3 9 15-8 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 6 2 0 4 6 5-13 Morgan
4.Zła pochodna 6 1 0 5 3 6-16 Fabio


Grupa D:

Dobre chłopaczyny [misiek]
Nieśmiertelni Nindża [Sebo]
FC Ekstazy [tomus88888888]
FC Pikutkowo [Lampard666]

10/11.09: Nieśmiertelni Nindża - FC Ekstazy 1:0, FC Pikutkowo - Dobre chłopaczyny 4:2.
17/18.09: Dobre chłopaczyny - Nieśmiertelni Nindża 0:3, FC Ekstazy - FC Pikutkowo 2:4.
24/25.09: FC Ekstazy - Dobre chłopaczyny 1:1, Nieśmiertelni Nindża - FC Pikutkowo 1:3.
01/02.10: FC Pikutkowo - Nieśmiertelni Nindża 3:4, Dobre chłopaczyny - FC Ekstazy 3:3.
15/16.10: Dobre chłopaczyny - FC Pikutkowo 3:2, FC Ekstazy - Nieśmiertelni Nindża 1:0.
22/23.10: FC Pikutkowo - FC Ekstazy 3:1, Nieśmiertelni Nindża - Dobre chłopaczyny 4:1.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nieśmiertelni Nindża 6 4 0 2 12 13-8 Sebo
2.FC Pikutkowo 6 4 0 2 11 19-13 Lampard666
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 6 1 2 3 5 8-12 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 6 1 2 3 5 10-17 misiek


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 6 kolejce

Grupa E:

TerrorMachine [Patrick]
Outer Heaven [RedDevil89]
LZS Olszowa [Sowa]
Barcelona&Sosnowiec&Suwałki [friko]

10/11.09: Outer Heaven - LZS Olszowa 1:3, Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - TerrorMachine 0:4.
17/18.09: TerrorMachine - Outer Heaven 3:0, LZS Olszowa - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 3:2.
24/25.09: LZS Olszowa - TerrorMachine 6:1, Outer Heaven - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 0:2.
01/02.10: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - Outer Heaven 2:2, TerrorMachine - LZS Olszowa 0:2.
15/16.10: TerrorMachine - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6:2, LZS Olszowa - Outer Heaven 2:0.
22/23.10: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - LZS Olszowa 2:1, Outer Heaven - TerrorMachine 0:0.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 6 5 0 1 15 17-6 Sowa
2.TerrorMachine 6 3 1 2 10 14-10 Patrick
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6 2 1 3 7 10-16 friko
--------------------------------------------------------
4.Outer Heaven 6 0 2 4 2 3-12 RedDevil89


Grupa F:

Dunajec Zakliczyn [gracz123]
FC Czarny Psychol [Asgar]
NZUL [Arjen]
FC Kuślin [torres144]

10/11.09: FC Czarny Psychol - NZUL 1:2, FC Kuślin - Dunajec Zakliczyn 0:1.
17/18.09: Dunajec Zakliczyn - FC Czarny Psychol 1:1, NZUL - FC Kuślin 4:1.
24/25.09: NZUL - Dunajec Zakliczyn 6:4, FC Czarny Psychol - FC Kuślin 4:1.
01/02.10: FC Kuślin - FC Czarny Psychol 5:0, Dunajec Zakliczyn - NZUL 0:0.
15/16.10: Dunajec Zakliczyn - FC Kuślin 0:0, NZUL - FC Czarny Psychol 4:4.
22/23.10: FC Kuślin - NZUL 2:0, FC Czarny Psychol - Dunajec Zakliczyn 4:2.

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 6 3 2 1 11 16-12 Arjen
2.FC Czarny Psychol 6 2 2 2 8 14-15 Asgar
3.FC Kuślin 6 2 1 3 7 9-9 torres144
--------------------------------------------------------
4.Dunajec Zakliczyn 6 1 3 2 6 8-11 gracz123


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Kuślin 6 2 1 3 7 9-9 torres144
2.South Side 6 2 1 3 7 11-12 Adi
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6 2 1 3 7 10-16 friko
4.Por qué ? 6 2 1 3 7 7-15 dandel
--------------------------------------------------------
5.Totentanz 6 2 0 4 6 5-13 Morgan
6.FC Ekstazy 6 1 2 3 5 8-12 tomus88888888


1/8 finału:

29/30.10

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - toróń 3:1.
Nam Strzelać Nie Kazano - FC Czarny Psychol 4:5.
FC Pikutkowo - LZS Olszowa 1:3.
Por qué ? - The Strikers 0:1.
South Side - WKS Gola 2:0.
TerrorMachine - NZUL 2:3.
Specjal Niepasteryzowany - Buciek 1:1.
FC Kuślin - Nieśmiertelni Nindża 0:2.

05/06.11

toróń - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 2:2.
FC Czarny Psychol - Nam Strzelać Nie Kazano 6:3.
LZS Olszowa - FC Pikutkowo 3:2.
The Strikers - Por qué ? 3:1.
WKS Gola - South Side 0:3.
NZUL - TerrorMachine 3:1.
Buciek - Specjal Niepasteryzowany 3:2.
Nieśmiertelni Nindża - FC Kuślin 3:4.

Ćwierćfinały:

19/20.11

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - FC Czarny Psychol 3:1.
LZS Olszowa - The Strikers 1:3.
South Side - NZUL 2:1.
Buciek - Nieśmiertelni Nindża 4:1.

26/27.11

FC Czarny Psychol - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 1:0.
The Strikers - LZS Olszowa 0:0.
NZUL - South Side 1:0.
Nieśmiertelni Nindża - Buciek 1:2.

Półfinały:

03/04.12

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - The Strikers 3:2.
NZUL - Buciek 4:2.

10/11.12

The Strikers - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 1:1.
Buciek - NZUL 1:0.

Mecz o III miejsce: (17/18.12 - Bydgoszcz)

The Strikers - Buciek 5:5, karne 4:5.

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2011: (17/18.12 - Gdańsk)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - NZUL 1:2.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:30
1 kolejka: (10-11.09)

Grupa A:

Belzebuby - South Side 1:2

0:1 - A.Gilardino 20'
1:1 - G.Rossi 35' (pen.)
1:2 - F.Llorente 62'

nie grali a strzelali: brak - D.Forlan [1 bramka]

toróń - Specjal Niepasteryzowany 1:0

1:0 - T.Frankowski 53'

nie grali a strzelali: brak - P.Diawara [2 bramki], D.Lazovic [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 1 1 0 0 3 2-1 Adi
2.toróń 1 1 0 0 3 1-0 Kuba_^^
--------------------------------------------------------
3.Belzebuby 1 0 0 1 0 1-2 cichy84
4.Specjal Niepasteryzowany 1 0 0 1 0 0-1 Robak92


Grupa B:

Por qué ? - Nam Strzelać Nie Kazano 0:5

0:1 - M.Gomez 8'
0:2 - M.Gomez 52'
0:3 - B.Gomis 53'
0:4 - M.Gomez 55'
0:5 - M.Gomez 71' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Jabol Punk - WKS Gola 2:5

0:1 - S.Agüero 13'
0:2 - A.Negredo 24'
0:3 - D.Mertens 34'
0:4 - S.Agüero 63'
1:4 - C.Nöthe 64'
1:5 - S.Agüero 69'
2:5 - M.Sulejmani 81'

nie grali a strzelali: J.Riviere [2 bramki], S.Kiessling [1 bramka] - D.Cisse [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nam Strzelać Nie Kazano 1 1 0 0 3 5-0 Trezegez
2.WKS Gola 1 1 0 0 3 5-2 mario.8
--------------------------------------------------------
3.Jabol Punk 1 0 0 1 0 2-5 Kris
4.Por qué ? 1 0 0 1 0 0-5 dandel


Grupa C:

The Strikers - Buciek 4:3

1:0 - Raul 13'
2:0 - M.Jovanovic 14'
2:1 - O.Cardozo 33' (pen.)
3:1 - B.Yilmaz 39'
3:2 - O.Cardozo 45' (pen.)
4:2 - R.Soldado 52'
4:3 - C.Ronaldo 60' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Totentanz - Zła pochodna 2:1

1:0 - J.Hernandez 5'
1:1 - Z.Ibrahimovic 29'
2:1 - J.Hernandez 58'

nie grali a strzelali: R.Linz [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 1 1 0 0 3 4-3 naimadkolo
2.Totentanz 1 1 0 0 3 2-1 Morgan
--------------------------------------------------------
3.Buciek 1 0 0 1 0 3-4 Lukkar
4.Zła pochodna 1 0 0 1 0 1-2 Fabio


Grupa D:

Nieśmiertelni Nindża - FC Ekstazy 1:0

1:0 - R.Lewandowski 88'

nie grali a strzelali: brak - brak

FC Pikutkowo - Dobre chłopaczyny 4:2

1:0 - A.D.Natale 16'
1:1 - J.Voskamp 21'
2:1 - D.Lafata 59'
3:1 - D.Lafata 81'
3:2 - G.Higuain 89'
4:2 - R.Bianchi 90'

nie grali a strzelali: D.Biton [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Pikutkowo 1 1 0 0 3 4-2 Lampard666
2.Nieśmiertelni Nindża 1 1 0 0 3 1-0 Sebo
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 1 0 0 1 0 0-1 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 1 0 0 1 0 2-4 misiek


Grupa E:

Outer Heaven - LZS Olszowa 1:3

1:0 - E.Lavezzi 3'
1:1 - K.Benzema 14'
1:2 - K.Benzema 69'
1:3 - R.v.Wolfswinkel 84'

nie grali a strzelali: brak - brak

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - TerrorMachine 0:4

0:1 - W.Rooney 20'
0:2 - W.Rooney 25'
0:3 - M.Janko 35'
0:4 - W.Rooney 68'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.TerrorMachine 1 1 0 0 3 4-0 Patrick
2.LZS Olszowa 1 1 0 0 3 3-1 Sowa
--------------------------------------------------------
3.Outer Heaven 1 0 0 1 0 1-3 RedDevil89
4.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 1 0 0 1 0 0-4 friko


Grupa F:

FC Czarny Psychol - NZUL 1:2

0:1 - O.Toivonen 10'
1:1 - S.Eto'o 17'
1:2 - J.Defoe 80'

nie grali a strzelali: brak - brak

FC Kuślin - Dunajec Zakliczyn 0:1

0:1 - Maicon 52'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 1 1 0 0 3 2-1 Arjen
2.Dunajec Zakliczyn 1 1 0 0 3 1-0 gracz123
--------------------------------------------------------
3.FC Czarny Psychol 1 0 0 1 0 1-2 Asgar
4.FC Kuślin 1 0 0 1 0 0-1 torres144


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Buciek 1 0 0 1 0 3-4 Lukkar
2.Belzebuby 1 0 0 1 0 1-2 cichy84
-.FC Czarny Psychol 1 0 0 1 0 1-2 Asgar
4.FC Ekstazy 1 0 0 1 0 0-1 tomus88888888
--------------------------------------------------------
5.Outer Heaven 1 0 0 1 0 1-3 RedDevil89
6.Jabol Punk 1 0 0 1 0 2-5 Kris


2 kolejka: (17-18.09) [bez ligi szwajcarskiej!]

Gr.A: Specjal Niepasteryzowany - Belzebuby, South Side - toróń.
Gr.B: WKS Gola - Por qué ?, Nam Strzelać Nie Kazano - Jabol Punk.
Gr.C: Zła pochodna - The Strikers, Buciek - Totentanz.
Gr.D: Dobre chłopaczyny - Nieśmiertelni Nindża, FC Ekstazy - FC Pikutkowo.
Gr.E: TerrorMachine - Outer Heaven, LZS Olszowa - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki.
Gr.F: Dunajec Zakliczyn - FC Czarny Psychol, NZUL - FC Kuślin.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (16.09.) o godz. 18:00.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:35
2 kolejka: (17-18.09)

Grupa A:

Specjal Niepasteryzowany - Belzebuby 5:2

1:0 - P.Diawara 20'
1:1 - G.Hooper 34'
2:1 - Alex 35'
3:1 - Alex 54'
3:2 - A.Matri 54'
4:2 - P.Diawara 71'
5:2 - D.N'Doye 88'

nie grali a strzelali: J.Perbet [3 bramki] - M.Radovic [1 bramka]

South Side - toróń 0:1

0:1 - N.Jelavic 55'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.toróń 2 2 0 0 6 2-0 Kuba_^^
2.Specjal Niepasteryzowany 2 1 0 1 3 5-3 Robak92
--------------------------------------------------------
3.South Side 2 1 0 1 3 2-2 Adi
4.Belzebuby 2 0 0 2 0 3-7 cichy84


Grupa B:

WKS Gola - Por qué ? 2:4

1:0 - S.Agüero 18'
1:1 - D.Villa 34'
1:2 - Nolito 41'
2:2 - S.Agüero 46'
2:3 - D.Villa 76'
2:4 - Nolito 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Nam Strzelać Nie Kazano - Jabol Punk 5:0

1:0 - E.Cavani 13'
2:0 - B.Gomis 17'
3:0 - E.Cavani 36'
4:0 - K.Sigthórsson 45'
5:0 - E.Cavani 51'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nam Strzelać Nie Kazano 2 2 0 0 6 10-0 Trezegez
2.WKS Gola 2 1 0 1 3 7-6 mario.8
--------------------------------------------------------
3.Por qué ? 2 1 0 1 3 4-7 dandel
4.Jabol Punk 2 0 0 2 0 2-10 Kris


Grupa C:

Zła pochodna - The Strikers 2:4

1:0 - Gervinho 10'
1:1 - R.Falcao 23'
1:2 - R.Soldado 30'
1:3 - R.Falcao 36' (pen.)
2:3 - M.Novakovic 44'
2:4 - R.Falcao 55'

nie grali a strzelali: brak - brak

Buciek - Totentanz 2:0

1:0 - E.Atar 72'
2:0 - W.Amasha 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 2 2 0 0 6 8-5 naimadkolo
2.Buciek 2 1 0 1 3 5-4 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 2 1 0 1 3 2-3 Morgan
4.Zła pochodna 2 0 0 2 0 3-6 Fabio


Grupa D:

Dobre chłopaczyny - Nieśmiertelni Nindża 0:3

0:1 - A.Rudnevs 24'
0:2 - A.Rudnevs 57'
0:3 - A.Rudnevs 62'

nie grali a strzelali: brak - brak

FC Ekstazy - FC Pikutkowo 2:4

0:1 - A.D.Natale 8' (pen.)
0:2 - D.Lafata 32'
0:3 - D.Biton 50'
0:4 - D.Biton 59'
1:4 - B.Vleminckx 81'
2:4 - L.Kweuke 85'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Pikutkowo 2 2 0 0 6 8-4 Lampard666
2.Nieśmiertelni Nindża 2 2 0 0 6 4-0 Sebo
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 2 0 0 2 0 2-5 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 2 0 0 2 0 2-7 misiek


Grupa E:

TerrorMachine - Outer Heaven 3:0

1:0 - M.Janko 16'
2:0 - W.Rooney 45'
3:0 - P.Cisse 84'

nie grali a strzelali: T.Tamuz [1 bramka] - brak

LZS Olszowa - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 3:2

1:0 - R.v.Wolfswinkel 3'
2:0 - L.Podolski 47'
3:0 - L.Podolski 54'
3:1 - M.Emnes 65'
3:2 - H.Salihi 90'

nie grali a strzelali: brak - D.Bulykin [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.TerrorMachine 2 2 0 0 6 7-0 Patrick
2.LZS Olszowa 2 2 0 0 6 6-3 Sowa
--------------------------------------------------------
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 2 0 0 2 0 2-7 friko
4.Outer Heaven 2 0 0 2 0 1-6 RedDevil89


Grupa F:

Dunajec Zakliczyn - FC Czarny Psychol 1:1

1:0 - A.Meier 52'
1:1 - S.Doumbia 65'

nie grali a strzelali: J.Guerra [1 bramka] - brak

NZUL - FC Kuślin 4:1

1:0 - L.Messi 5'
2:0 - L.Messi 41'
2:1 - K.Phillips 62'
3:1 - J.Defoe 66'
4:1 - L.Messi 79'

nie grali a strzelali: F.Torres [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 2 2 0 0 6 6-2 Arjen
2.Dunajec Zakliczyn 2 1 1 0 4 2-1 gracz123
--------------------------------------------------------
3.FC Czarny Psychol 2 0 1 1 1 2-3 Asgar
4.FC Kuślin 2 0 0 2 0 1-5 torres144


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.South Side 2 1 0 1 3 2-2 Adi
2.Totentanz 2 1 0 1 3 2-3 Morgan
3.Por qué ? 2 1 0 1 3 4-7 dandel
4.FC Czarny Psychol 2 0 1 1 1 2-3 Asgar
--------------------------------------------------------
5.FC Ekstazy 2 0 0 2 0 2-5 tomus88888888
6.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 2 0 0 2 0 2-7 friko


3 kolejka: (24-25.09)

Gr.A: South Side - Specjal Niepasteryzowany, Belzebuby - toróń.
Gr.B: Nam Strzelać Nie Kazano - WKS Gola, Por qué ? - Jabol Punk.
Gr.C: Buciek - Zła pochodna, The Strikers - Totentanz.
Gr.D: FC Ekstazy - Dobre chłopaczyny, Nieśmiertelni Nindża - FC Pikutkowo.
Gr.E: LZS Olszowa - TerrorMachine, Outer Heaven - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki.
Gr.F: NZUL - Dunajec Zakliczyn, FC Czarny Psychol - FC Kuślin.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (23.09.) o godz. 18:00.

28-29.09 - okienko transferowe - już teraz zacznij przeczesywać rynek.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:40
3 kolejka: (24-25.09)

Grupa A:

South Side - Specjal Niepasteryzowany 1:2

0:1 - J.Perbet 40'
0:2 - D.N'Doye 59'
1:2 - K.J.Huntelaar 63'

nie grali a strzelali: brak - brak

Belzebuby - toróń 1:0

1:0 - M.Radovic 82'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Specjal Niepasteryzowany 3 2 0 1 6 7-4 Robak92
2.toróń 3 2 0 1 6 2-1 Kuba_^^
--------------------------------------------------------
3.South Side 3 1 0 2 3 3-4 Adi
4.Belzebuby 3 1 0 2 3 4-7 cichy84


Grupa B:

Nam Strzelać Nie Kazano - WKS Gola 2:4

1:0 - B.Gomis 7'
1:1 - D.Mertens 20'
2:1 - B.Gomis 33'
2:2 - D.Mertens 34'
2:3 - D.Mertens 57'
2:4 - D.Mertens 89' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - M.Tataj [1 bramka]

Por qué ? - Jabol Punk 1:1

1:0 - D.Villa 9'
1:1 - C.Nöthe 28'

nie grali a strzelali: brak - M.Sulejmani [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nam Strzelać Nie Kazano 3 2 0 1 6 12-4 Trezegez
2.WKS Gola 3 2 0 1 6 11-8 mario.8
--------------------------------------------------------
3.Por qué ? 3 1 1 1 4 5-8 dandel
4.Jabol Punk 3 0 1 2 1 3-11 Kris


Grupa C:

Buciek - Zła pochodna 6:0

1:0 - C.Ronaldo 39'
2:0 - E.Atar 39'
3:0 - W.Amasha 43'
4:0 - O.Cardozo 47'
5:0 - C.Ronaldo 51' (pen.)
6:0 - C.Ronaldo 84' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

The Strikers - Totentanz 4:1

1:0 - B.Yilmaz 26'
2:0 - B.Yilmaz 51'
2:1 - A.Aleksander 66'
3:1 - B.Yilmaz 74'
4:1 - Raul 75'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 3 3 0 0 9 12-6 naimadkolo
2.Buciek 3 2 0 1 6 11-4 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 3 1 0 2 3 3-7 Morgan
4.Zła pochodna 3 0 0 3 0 3-12 Fabio


Grupa D:

FC Ekstazy - Dobre chłopaczyny 1:1

0:1 - G.Higuain 45'
1:1 - B.Vleminckx 56'

nie grali a strzelali: brak - brak

Nieśmiertelni Nindża - FC Pikutkowo 1:3

0:1 - D.Lafata 36' (pen.)
0:2 - D.Biton 42'
1:2 - A.Rudnevs 81'
1:3 - D.Lafata 83' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Pikutkowo 3 3 0 0 9 11-5 Lampard666
2.Nieśmiertelni Nindża 3 2 0 1 6 5-3 Sebo
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 3 0 1 2 1 3-6 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 3 0 1 2 1 3-8 misiek


Grupa E:

LZS Olszowa - TerrorMachine 6:1

0:1 - P.Cisse 2'
1:1 - R.v.Wolfswinkel 7'
2:1 - R.v.Wolfswinkel 15'
3:1 - A.Kerzhakov 43'
4:1 - A.Kerzhakov 54'
5:1 - L.Podolski 64'
6:1 - K.Benzema 73'

nie grali a strzelali: G.Pazzini [1 bramka] - brak

Outer Heaven - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 0:2

0:1 - R.v.Persie 46'
0:2 - R.v.Persie 71'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 3 3 0 0 9 12-4 Sowa
2.TerrorMachine 3 2 0 1 6 8-6 Patrick
--------------------------------------------------------
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 3 1 0 2 3 4-7 friko
4.Outer Heaven 3 0 0 3 0 1-8 RedDevil89


Grupa F:

NZUL - Dunajec Zakliczyn 6:4

1:0 - O.Toivonen 15'
2:0 - L.Messi 26'
3:0 - F.Torres 29'
3:1 - Maicon 43'
3:2 - A.Alves 57'
3:3 - J.Guerra 65'
3:4 - A.Alves 73'
4:4 - L.Messi 78'
5:4 - A.Robben 90'
6:4 - L.Messi 90'

nie grali a strzelali: brak - K.Gameiro [1 bramka]

FC Czarny Psychol - FC Kuślin 4:1

1:0 - S.Doumbia 6'
2:0 - S.Eto'o 14'
2:1 - L.Suarez 38'
3:1 - M.Niculae 84'
4:1 - M.Niculae 85'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 3 3 0 0 9 12-6 Arjen
2.FC Czarny Psychol 3 1 1 1 4 6-4 Asgar
--------------------------------------------------------
3.Dunajec Zakliczyn 3 1 1 1 4 6-7 gracz123
4.FC Kuślin 3 0 0 3 0 2-9 torres144


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Dunajec Zakliczyn 3 1 1 1 4 6-7 gracz123
2.Por qué ? 3 1 1 1 4 5-8 dandel
3.South Side 3 1 0 2 3 3-4 Adi
4.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 3 1 0 2 3 4-7 friko
--------------------------------------------------------
5.Totentanz 3 1 0 2 3 3-7 Morgan
6.FC Ekstazy 3 0 1 2 1 3-6 tomus88888888


28-29.09 - okienko transferowe

4 kolejka: (01-02.10)

Gr.A: toróń - Belzebuby, Specjal Niepasteryzowany - South Side.
Gr.B: Jabol Punk - Por qué ?, WKS Gola - Nam Strzelać Nie Kazano.
Gr.C: Totentanz - The Strikers, Zła pochodna - Buciek.
Gr.D: FC Pikutkowo - Nieśmiertelni Nindża, Dobre chłopaczyny - FC Ekstazy.
Gr.E: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - Outer Heaven, TerrorMachine - LZS Olszowa.
Gr.F: FC Kuślin - FC Czarny Psychol, Dunajec Zakliczyn - NZUL.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (30.09.) o godz. 18:00.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:45
4 kolejka: (01-02.10)

Grupa A:

toróń - Belzebuby 3:2

1:0 - T.Frankowski 26'
1:1 - S.Giovinco 29'
1:2 - S.Giovinco 42' (pen.)
2:2 - Nildo 74'
3:2 - T.Frankowski 87'

nie grali a strzelali: C.Dempsey [1 bramka] - R.Lambert [2 bramki]

Specjal Niepasteryzowany - South Side 3:5

0:1 - K.J.Huntelaar 13'
1:1 - J.Perbet 16'
1:2 - F.Llorente 34'
2:2 - Alex 59'
2:3 - D.Bent 62'
3:3 - D.N'Doye 67'
3:4 - F.Llorente 70'
3:5 - K.J.Huntelaar 73'

nie grali a strzelali: M.Sow [1 bramka] - D.Ljuboja [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.toróń 4 3 0 1 9 5-3 Kuba_^^
2.Specjal Niepasteryzowany 4 2 0 2 6 10-9 Robak92
--------------------------------------------------------
3.South Side 4 2 0 2 6 8-7 Adi
4.Belzebuby 4 1 0 3 3 6-10 cichy84


Grupa B:

Jabol Punk - Por qué ? 1:2

1:0 - J.Riviere 6'
1:1 - R.v.Nistelrooy 64'
1:2 - Nolito 67'

nie grali a strzelali: S.Kiessling [1 bramka] - B.Krkic [1 bramka]

WKS Gola - Nam Strzelać Nie Kazano 1:0

1:0 - A.Ayew 19'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.WKS Gola 4 3 0 1 9 12-8 mario.8
2.Por qué ? 4 2 1 1 7 7-9 dandel
--------------------------------------------------------
3.Nam Strzelać Nie Kazano 4 2 0 2 6 12-5 Trezegez
4.Jabol Punk 4 0 1 3 1 4-13 Kris


Grupa C:

Totentanz - The Strikers 0:2

0:1 - B.Yilmaz 55'
0:2 - B.Yilmaz 57'

nie grali a strzelali: brak - brak

Zła pochodna - Buciek 2:0

1:0 - F.Tavano 10'
2:0 - G.Denis 48'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 4 4 0 0 12 14-6 naimadkolo
2.Buciek 4 2 0 2 6 11-6 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 4 1 0 3 3 3-9 Morgan
4.Zła pochodna 4 1 0 3 3 5-12 Fabio


Grupa D:

FC Pikutkowo - Nieśmiertelni Nindża 3:4

0:1 - M.Jankowski 28'
0:2 - A.Rudnevs 49'
0:3 - M.Jankowski 50'
1:3 - E.Seleznyov 50'
2:3 - E.Seleznyov 64'
3:3 - A.D.Natale 72' (pen.)
3:4 - A.Rudnevs 83'

nie grali a strzelali: R.Bianchi [1 bramka] - R.Lewandowski [3 bramki]

Dobre chłopaczyny - FC Ekstazy 3:3

1:0 - G.Higuain 17'
1:1 - G.Rossi 41' (pen.)
1:2 - A.Frei 44'
2:2 - G.Higuain 66'
2:3 - A.Frei 76'
3:3 - G.Higuain 89'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Pikutkowo 4 3 0 1 9 14-9 Lampard666
2.Nieśmiertelni Nindża 4 3 0 1 9 9-6 Sebo
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 4 0 2 2 2 6-9 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 4 0 2 2 2 6-11 misiek


Grupa E:

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - Outer Heaven 2:2

1:0 - S.Long 5'
1:1 - Cacau 52'
2:1 - H.Salihi 79'
2:2 - D.Welbeck 87'

nie grali a strzelali: brak - brak

TerrorMachine - LZS Olszowa 0:2

0:1 - A.Kerzhakov 47'
0:2 - L.d.Jong 90'

nie grali a strzelali: P.Osvaldo [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 4 4 0 0 12 14-4 Sowa
2.TerrorMachine 4 2 0 2 6 8-8 Patrick
--------------------------------------------------------
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 4 1 1 2 4 6-9 friko
4.Outer Heaven 4 0 1 3 1 3-10 RedDevil89


Grupa F:

FC Kuślin - FC Czarny Psychol 5:0

1:0 - M.Abdellaoue 2' (pen.)
2:0 - M.Abdellaoue 39'
3:0 - M.Abdellaoue 60'
4:0 - M.Götze 75'
5:0 - L.Suarez 82'

nie grali a strzelali: brak - R.Palacio [1 bramka], C.Pizarro [1 bramka]

Dunajec Zakliczyn - NZUL 0:0

nie grali a strzelali: A.Alves [1 bramka], A.Meier [1 bramka] - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 4 3 1 0 10 12-6 Arjen
2.Dunajec Zakliczyn 4 1 2 1 5 6-7 gracz123
--------------------------------------------------------
3.FC Czarny Psychol 4 1 1 2 4 6-9 Asgar
4.FC Kuślin 4 1 0 3 3 7-9 torres144


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nam Strzelać Nie Kazano 4 2 0 2 6 12-5 Trezegez
2.South Side 4 2 0 2 6 8-7 Adi
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 4 1 1 2 4 6-9 friko
-.FC Czarny Psychol 4 1 1 2 4 6-9 Asgar
--------------------------------------------------------
5.Totentanz 4 1 0 3 3 3-9 Morgan
6.FC Ekstazy 4 0 2 2 2 6-9 tomus88888888


5 kolejka: (15-16.10) [bez ligi portugalskiej i szwajcarskiej!]

Gr.A: Specjal Niepasteryzowany - toróń, South Side - Belzebuby.
Gr.B: WKS Gola - Jabol Punk, Nam Strzelać Nie Kazano - Por qué ?.
Gr.C: Zła pochodna - Totentanz, Buciek - The Strikers.
Gr.D: Dobre chłopaczyny - FC Pikutkowo, FC Ekstazy - Nieśmiertelni Nindża.
Gr.E: TerrorMachine - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki, LZS Olszowa - Outer Heaven.
Gr.F: Dunajec Zakliczyn - FC Kuślin, NZUL - FC Czarny Psychol.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (14.10.) o godz. 18:00.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:50
5 kolejka: (15-16.10)

Grupa A:

Specjal Niepasteryzowany - toróń 1:2

0:1 - N.Jelavic 48'
0:2 - Nildo 60'
1:2 - J.Perbet 70' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - J.Murphy [1 bramka]

South Side - Belzebuby 2:4

0:1 - K.Gameiro 2'
1:1 - D.Ljuboja 45'
1:2 - K.Gameiro 50'
1:3 - K.Gameiro 53'
1:4 - R.Lambert 61'
2:4 - K.J.Huntelaar 63' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - O.Giroud [3 bramki]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.toróń 5 4 0 1 12 7-4 Kuba_^^
2.Specjal Niepasteryzowany 5 2 0 3 6 11-11 Robak92
--------------------------------------------------------
3.South Side 5 2 0 3 6 10-11 Adi
4.Belzebuby 5 2 0 3 6 10-12 cichy84


Grupa B:

WKS Gola - Jabol Punk 0:2

0:1 - J.Riviere 50'
0:2 - J.Riviere 80' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - M.Sulejmani [1 bramka]

Nam Strzelać Nie Kazano - Por qué ? 3:0

1:0 - M.Gomez 5'
2:0 - B.Gomis 29'
3:0 - M.Gomez 69' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - P.Brożek [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nam Strzelać Nie Kazano 5 3 0 2 9 15-5 Trezegez
2.WKS Gola 5 3 0 2 9 12-10 mario.8
--------------------------------------------------------
3.Por qué ? 5 2 1 2 7 7-12 dandel
4.Jabol Punk 5 1 1 3 4 6-13 Kris


Grupa C:

Zła pochodna - Totentanz 0:1

0:1 - J.Hernandez 81'

nie grali a strzelali: brak - W.Kędziora [1 bramka]

Buciek - The Strikers 0:1

0:1 - B.Yilmaz 78'

nie grali a strzelali: brak - M.Jovanovic [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 5 5 0 0 15 15-6 naimadkolo
2.Buciek 5 2 0 3 6 11-7 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 5 2 0 3 6 4-9 Morgan
4.Zła pochodna 5 1 0 4 3 5-13 Fabio


Grupa D:

Dobre chłopaczyny - FC Pikutkowo 3:2

0:1 - D.Lafata 13'
1:1 - G.Higuain 46'
2:1 - G.Higuain 70'
3:1 - G.Higuain 73'
3:2 - D.Biton 80'

nie grali a strzelali: A.Stokes [2 bramki] - R.Bianchi [1 bramka]

FC Ekstazy - Nieśmiertelni Nindża 1:0

1:0 - B.Vleminckx 59'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Pikutkowo 5 3 0 2 9 16-12 Lampard666
2.Nieśmiertelni Nindża 5 3 0 2 9 9-7 Sebo
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 5 1 2 2 5 7-9 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 5 1 2 2 5 9-13 misiek


Grupa E:

TerrorMachine - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6:2

0:1 - R.v.Persie 1'
1:1 - M.Janko 43'
2:1 - P.Cisse 47'
3:1 - T.Tamuz 51'
4:1 - M.Janko 51' (pen.)
5:1 - M.Janko 72'
6:1 - T.Tamuz 78'
6:2 - R.v.Persie 83'

nie grali a strzelali: R.McCormack [1 bramka], P.Osvaldo [1 bramka] - J.Gorius [1 bramka]

LZS Olszowa - Outer Heaven 2:0

1:0 - L.Podolski 24'
2:0 - L.Podolski 86'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 5 5 0 0 15 16-4 Sowa
2.TerrorMachine 5 3 0 2 9 14-10 Patrick
--------------------------------------------------------
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 5 1 1 3 4 8-15 friko
4.Outer Heaven 5 0 1 4 1 3-12 RedDevil89


Grupa F:

Dunajec Zakliczyn - FC Kuślin 0:0

nie grali a strzelali: G.Macena [1 bramka] - brak

NZUL - FC Czarny Psychol 4:4

0:1 - M.Niculae 5'
1:1 - L.Messi 11
1:2 - M.Niculae 32'
1:3 - S.Doumbia 47'
2:3 - L.Messi 68'
3:3 - J.Defoe 68'
4:3 - O.Toivonen 71'
4:4 - M.Niculae 80' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - I.Santini [1 bramka]

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 5 3 2 0 11 16-10 Arjen
2.Dunajec Zakliczyn 5 1 3 1 6 6-7 gracz123
--------------------------------------------------------
3.FC Czarny Psychol 5 1 2 2 5 10-13 Asgar
4.FC Kuślin 5 1 1 3 4 7-9 torres144


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Por qué ? 5 2 1 2 7 7-12 dandel
2.South Side 5 2 0 3 6 10-11 Adi
3.Totentanz 5 2 0 3 6 4-9 Morgan
4.FC Ekstazy 5 1 2 2 5 7-9 tomus88888888
--------------------------------------------------------
5.FC Czarny Psychol 5 1 2 2 5 10-13 Asgar
6.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 5 1 1 3 4 8-15 friko


6 kolejka: (22-23.10)

Gr.A: toróń - South Side, Belzebuby - Specjal Niepasteryzowany.
Gr.B: Jabol Punk - Nam Strzelać Nie Kazano, Por qué ? - WKS Gola.
Gr.C: Totentanz - Buciek, The Strikers - Zła pochodna.
Gr.D: FC Pikutkowo - FC Ekstazy, Nieśmiertelni Nindża - Dobre chłopaczyny.
Gr.E: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - LZS Olszowa, Outer Heaven - TerrorMachine.
Gr.F: FC Kuślin - NZUL, FC Czarny Psychol - Dunajec Zakliczyn.

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (21.10.) o godz. 18:00.

Przypominam, że te drużyny które straciły szanse na awans do 1/8 finału i nie wystawią składu na ostatnią kolejke, dyscyplinarnie nie zostaną dopuszczone do wiosennej edycji.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 00:55
6 kolejka: (22-23.10)

Grupa A:

toróń - South Side 1:1

0:1 - D.Bent 23' (pen.)
1:1 - T.Frankowski 66'

nie grali a strzelali: N.Jelavic [1 bramka] - brak

Belzebuby - Specjal Niepasteryzowany 0:2

0:1 - P.Diawara 6'
0:2 - D.N'Doye 81'

nie grali a strzelali: A.Matri [2 bramki] - M.Sow [1 bramka]

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.toróń 6 4 1 1 13 8-5 Kuba_^^
2.Specjal Niepasteryzowany 6 3 0 3 9 13-11 Robak92
3.South Side 6 2 1 3 7 11-12 Adi
--------------------------------------------------------
4.Belzebuby 6 2 0 4 6 10-14 cichy84


Grupa B:

Jabol Punk - Nam Strzelać Nie Kazano 0:0

nie grali a strzelali: J.Riviere [1 bramka] - brak

Por qué ? - WKS Gola 0:3

0:1 - A.Ayew 30'
0:2 - A.Ayew 49'
0:3 - S.Agüero 69'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.WKS Gola 6 4 0 2 12 15-10 mario.8
2.Nam Strzelać Nie Kazano 6 3 1 2 10 15-5 Trezegez
3.Por qué ? 6 2 1 3 7 7-15 dandel
--------------------------------------------------------
4.Jabol Punk 6 1 2 3 5 6-13 Kris


Grupa C:

Totentanz - Buciek 1:4

0:1 - C.Ronaldo 24'
0:2 - C.Ronaldo 28'
0:3 - C.Ronaldo 38'
0:4 - O.Cardozo 42'
1:4 - W.Kędziora 90' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

The Strikers - Zła pochodna 3:1

1:0 - S.Naismith 21'
2:0 - B.Yilmaz 71' (pen.)
3:0 - R.Soldado 89'
3:1 - C.Austin 90'

nie grali a strzelali: R.Falcao [1 bramka] - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.The Strikers 6 6 0 0 18 18-7 naimadkolo
2.Buciek 6 3 0 3 9 15-8 Lukkar
--------------------------------------------------------
3.Totentanz 6 2 0 4 6 5-13 Morgan
4.Zła pochodna 6 1 0 5 3 6-16 Fabio


Grupa D:

FC Pikutkowo - FC Ekstazy 3:1

1:0 - A.D.Natale 33'
2:0 - A.D.Natale 50'
3:0 - D.Biton 51'
3:1 - Hulk 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Nieśmiertelni Nindża - Dobre chłopaczyny 4:1

0:1 - G.Higuain 11'
1:1 - R.Lewandowski 44'
2:1 - R.Lewandowski 50'
3:1 - E.Dzeko 90'
4:1 - E.Dzeko 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.Nieśmiertelni Nindża 6 4 0 2 12 13-8 Sebo
2.FC Pikutkowo 6 4 0 2 11 19-13 Lampard666
--------------------------------------------------------
3.FC Ekstazy 6 1 2 3 5 8-12 tomus88888888
4.Dobre chłopaczyny 6 1 2 3 5 10-17 misiek


-1pkt karny dla Lamparda666 za niewystawienie składu w 6 kolejce

Grupa E:

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - LZS Olszowa 2:1

0:1 - R.v.Wolfswinkel 58' (pen.)
1:1 - R.v.Persie 73'
2:1 - R.v.Persie 82'

nie grali a strzelali: M.Emnes [1 bramka], J.Gorius [1 bramka] - brak

Outer Heaven - TerrorMachine 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.LZS Olszowa 6 5 0 1 15 17-6 Sowa
2.TerrorMachine 6 3 1 2 10 14-10 Patrick
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6 2 1 3 7 10-16 friko
--------------------------------------------------------
4.Outer Heaven 6 0 2 4 2 3-12 RedDevil89


Grupa F:

FC Kuślin - NZUL 2:0

1:0 - M.Abdellaoue 23' (pen.)
2:0 - K.Phillips 43'

nie grali a strzelali: V.Pilar [1 bramka] - brak

FC Czarny Psychol - Dunajec Zakliczyn 4:2

0:1 - G.Macena 23'
1:1 - S.Doumbia 24'
2:1 - S.Doumbia 46'
2:2 - A.Meier 65'
3:2 - C.Pizarro 68'
4:2 - S.Doumbia 80'

nie grali a strzelali: S.Eto'o [1 bramka] - brak

Tabela końcowa:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.NZUL 6 3 2 1 11 16-12 Arjen
2.FC Czarny Psychol 6 2 2 2 8 14-15 Asgar
3.FC Kuślin 6 2 1 3 7 9-9 torres144
--------------------------------------------------------
4.Dunajec Zakliczyn 6 1 3 2 6 8-11 gracz123


Klasyfikacja drużyn z 3 miejsc w grupach:

M Z R P Pkt Bramki Manager
1.FC Kuślin 6 2 1 3 7 9-9 torres144
2.South Side 6 2 1 3 7 11-12 Adi
3.Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 6 2 1 3 7 10-16 friko
4.Por qué ? 6 2 1 3 7 7-15 dandel
--------------------------------------------------------
5.Totentanz 6 2 0 4 6 5-13 Morgan
6.FC Ekstazy 6 1 2 3 5 8-12 tomus88888888


26-27.10 - okienko transferowe

1/8 finału: (29-30.10)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - toróń
Nam Strzelać Nie Kazano - FC Czarny Psychol
FC Pikutkowo - LZS Olszowa
Por qué ? - The Strikers
South Side - WKS Gola
TerrorMachine - NZUL
Specjal Niepasteryzowany - Buciek
FC Kuślin - Nieśmiertelni Nindża

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (28.10.) o godz. 17:00.

Dla spotkań FC Pikutkowo - LZS Olszowa oraz Specjal Niepasteryzowany - Buciek ostateczny termin podawania składów mija w czwartek (27.10.) o godz. 17:00 chyba, że Sowa i Robak92 wytransferują w okienku transferowym zawodników Zenitu, odpowiednio - Kerzhakova i Lazovicia, wtedy termin będzie mijał normalnie w piątek.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:00
1/8 finału: (29-30.10)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - toróń 3:1

1:0 - R.v.Persie 36'
1:1 - N.Jelavic 69' (pen.)
2:1 - R.v.Persie 85'
3:1 - R.v.Persie 90'

nie grali a strzelali: brak - D.Ba [3 bramki], C.Dempsey [1 bramka]

Nam Strzelać Nie Kazano - FC Czarny Psychol 4:5

1:0 - E.Cavani 1'
2:0 - M.Gomez 2'
2:1 - C.Pizarro 29'
3:1 - M.Gomez 69'
4:1 - J.Vossen 71'
4:2 - U.Vera 74'
4:3 - S.Doumbia 83'
4:4 - S.Doumbia 90'
4:5 - S.Doumbia 90'

nie grali a strzelali: C.Santin [2 bramki] - brak

FC Pikutkowo - LZS Olszowa 1:3

0:1 - L.Podolski 19'
0:2 - L.Podolski 24' (pen.)
1:2 - A.D.Natale 38'
1:3 - R.v.Wolfswinkel 65' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - M.Klose [1 bramka]

Por qué ? - The Strikers 0:1

0:1 - M.Jovanovic 11'

nie grali a strzelali: B.Krkic [1 bramka] - Raul [1 bramka]

South Side - WKS Gola 2:0

1:0 - K.J.Huntelaar 73' (pen.)
2:0 - K.J.Huntelaar 77'

nie grali a strzelali: brak - brak

TerrorMachine - NZUL 2:3

0:1 - L.Messi 13' (pen.)
0:2 - L.Messi 21'
0:3 - L.Messi 30'
1:3 - T.Tamuz 71'
2:3 - T.Tamuz 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Specjal Niepasteryzowany - Buciek 1:1

1:0 - R.Ghoochannejhad 50'
1:1 - W.Bony 70'

nie grali a strzelali: J.Perbet [1 bramka] - W.Amasha [3 bramki]

FC Kuślin - Nieśmiertelni Nindża 0:2

0:1 - R.Djebbour 45'
0:2 - E.Dzeko 52'

nie grali a strzelali: brak - brak

1/8 finału - rewanże: (05-06.11)

toróń - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki
FC Czarny Psychol - Nam Strzelać Nie Kazano
LZS Olszowa - FC Pikutkowo
The Strikers - Por qué ?
WKS Gola - South Side
NZUL - TerrorMachine
Buciek - Specjal Niepasteryzowany
Nieśmiertelni Nindża - FC Kuślin

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (04.11.) o godz. 19:00.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:05
1/8 finału - rewanże: (05-06.11)

toróń - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 2:2

1:0 - N.Jelavic 19'
1:1 - R.v.Persie 22'
1:2 - J.Gorius 50'
2:2 - N.Jelavic 63' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - D.Bulykin [2 bramki]

Pierwszy mecz: 3:1 dla Barcelona&Sosnowiec&Suwałki. Awans do ćwierćfinału: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki.

FC Czarny Psychol - Nam Strzelać Nie Kazano 6:3

0:1 - M.Gomez 16'
0:2 - J.Vossen 46'
1:2 - C.Pizarro 49
2:2 - C.Pizarro 54' (pen.)
3:2 - S.Doumbia 64'
4:2 - M.Niculae 82' (pen.)
5:2 - C.Pizarro 86'
6:2 - M.Niculae 90'
6:3 - C.Santin 90'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 5:4 dla FC Czarny Psychol. Awans do ćwierćfinału: FC Czarny Psychol.

LZS Olszowa - FC Pikutkowo 3:2

1:0 - L.Podolski 44'
2:0 - L.d.Jong 59'
2:1 - A.D.Natale 64'
2:2 - E.Seleznyov 90'
3:2 - R.v.Wolfswinkel 90' (pen.)

nie grali a strzelali: K.Benzema [2 bramki] - brak

Pierwszy mecz: 3:1 dla LZS Olszowa. Awans do ćwierćfinału: LZS Olszowa.

The Strikers - Por qué ? 3:1

1:0 - B.Yilmaz 29'
2:0 - R.Falcao 30' (pen.)
2:1 - B.Krkic 73'
3:1 - B.Yilmaz 74'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 1:0 dla The Strikers. Awans do ćwierćfinału: The Strikers.

WKS Gola - South Side 0:3

0:1 - D.Bent 30'
0:2 - D.Bent 62'
0:3 - F.Llorente 80'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 2:0 dla South Side. Awans do ćwierćfinału: South Side.

NZUL - TerrorMachine 3:1

1:0 - O.Toivonen 49'
1:1 - P.Osvaldo 76'
2:1 - J.Defoe 90'
3:1 - L.Messi 90'

nie grali a strzelali: brak - P.Cisse [1 bramka]

Pierwszy mecz: 3:2 dla NZUL. Awans do ćwierćfinału: NZUL.

Buciek - Specjal Niepasteryzowany 3:2

0:1 - P.Diawara 16'
1:1 - C.Ronaldo 23'
1:2 - P.Diawara 48'
2:2 - C.Ronaldo 54' (pen.)
3:2 - C.Ronaldo 58'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: Remis 1:1. Awans do ćwierćfinału: Buciek.

Nieśmiertelni Nindża - FC Kuślin 3:4

1:0 - R.Djebbour 7'
1:1 - M.Götze 12'
2:1 - E.Dzeko 43'
2:2 - M.Abdellaoue 59'
2:3 - K.Phillips 61'
3:3 - R.Lewandowski 66'
3:4 - M.Götze 78'

nie grali a strzelali: brak - Lima [1 bramka]

Pierwszy mecz: 2:0 dla Nieśmiertelni Nindża. Awans do ćwierćfinału: Nieśmiertelni Nindża.

Ćwierćfinały: (19-20.11) [bez 2 ligi francuskiej i portugalskiej!]

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - FC Czarny Psychol
LZS Olszowa - The Strikers
South Side - NZUL
Buciek - Nieśmiertelni Nindża

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (18.11.) o godz. 16:30.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:10
Ćwierćfinały: (19-20.11)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - FC Czarny Psychol 3:1

1:0 - R.v.Persie 27'
1:1 - S.Doumbia 36' (pen.)
2:1 - R.v.Persie 59'
3:1 - J.Gorius 88' (pen.)

nie grali a strzelali: S.Long [1 bramka] - U.Vera [1 bramka]

LZS Olszowa - The Strikers 1:3

1:0 - K.Benzema 20'
1:1 - Raul 39'
1:2 - R.Soldado 75'
1:3 - R.Soldado 83'

nie grali a strzelali: brak - brak

South Side - NZUL 2:1

1:0 - K.J.Huntelaar 13'
1:1 - L.Messi 43'
2:1 - K.J.Huntelaar 66'

nie grali a strzelali: brak - brak

Buciek - Nieśmiertelni Nindża 4:1

1:0 - W.Amasha 27'
2:0 - M.Kruse 40'
2:1 - R.Djebbour 47'
3:1 - C.Ronaldo 79'
4:1 - W.Amasha 90' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - P.Webo [1 bramka]

Ćwierćfinały - rewanże: (26-27.11) [bez ligi szwajcarskiej i 1 ligi polskiej!]

FC Czarny Psychol - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki
The Strikers - LZS Olszowa
NZUL - South Side
Nieśmiertelni Nindża - Buciek

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (25.11.) o godz. 20:30.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:15
Ćwierćfinały - rewanże: (26-27.11)

FC Czarny Psychol - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 1:0

1:0 - I.Santini 27'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 3:1 dla Barcelona&Sosnowiec&Suwałki. Awans do półfinału: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki.

The Strikers - LZS Olszowa 0:0

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 3:1 dla The Strikers. Awans do półfinału: The Strikers.

NZUL - South Side 1:0

1:0 - O.Toivonen 72'

nie grali a strzelali: J.Defoe [1 bramka] - brak

Pierwszy mecz: 2:1 dla South Side. Awans do półfinału: NZUL.

Nieśmiertelni Nindża - Buciek 1:2

1:0 - R.Lewandowski 16'
1:1 - C.Ronaldo 24' (pen.)
1:2 - C.Ronaldo 82' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 4:1 dla Buciek. Awans do półfinału: Buciek.

Półfinały: (03-04.12) [bez ligi portugalskiej, rosyjskiej, bułgarskiej, słowackiej, węgierskiej i 1 ligi polskiej!]

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - The Strikers
NZUL - Buciek

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (02.12.) o godz. 18:00.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:20
Półfinały: (03-04.12)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - The Strikers 3:2

1:0 - J.Gorius 8' (pen.)
2:0 - R.v.Persie 79'
2:1 - R.Soldado 80'
3:1 - S.Long 81'
3:2 - Raul 84'

nie grali a strzelali: brak - R.Falcao [1 bramka]

NZUL - Buciek 4:2

1:0 - L.Messi 55'
1:1 - W.Bony 59' (pen.)
2:1 - J.Defoe 60'
2:2 - C.Ronaldo 65'
3:2 - A.Robben 69' (pen.)
4:2 - A.Robben 83' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - brak

Półfinały - rewanże: (10-11.12) [bez 2 ligi francuskiej, rosyjskiej, duńskiej, chorwackiej, bułgarskiej, czeskiej, słowackiej, węgierskiej i 1 ligi polskiej!]

The Strikers - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki
Buciek - NZUL

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (09.12.) o godz. 20:30.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:25
Półfinały - rewanże: (10-11.12)

The Strikers - Barcelona&Sosnowiec&Suwałki 1:1

1:0 - R.Falcao 32'
1:1 - R.v.Persie 70'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 3:2 dla Barcelona&Sosnowiec&Suwałki. Awans do finału: Barcelona&Sosnowiec&Suwałki.

Buciek - NZUL 1:0

1:0 - O.Cardozo 85'

nie grali a strzelali: brak - brak

Pierwszy mecz: 4:2 dla NZUL. Awans do finału: NZUL.

Faza finałowa bez ligi rosyjskiej, ukraińskiej, szwajcarskiej, duńskiej, serbskiej, chorwackiej, bułgarskiej, czeskiej, słowackiej, węgierskiej, T-Mobile Ekstraklasy i 1 ligi polskiej oraz Barcelony!

WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2011: (17-18.12 - Gdańsk)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - NZUL

Mecz o III miejsce: (17-18.12 - Bydgoszcz)

The Strikers - Buciek

Ostateczny termin podawania składów mija w piątek (16.12.) o godz. 20:30.
Patrick Redaktor
22.01.2012, 01:30
WIELKI FINAŁ PIŁKARZYKÓW - EDYCJA JESIEŃ 2011: (17-18.12 - Gdańsk)

Barcelona&Sosnowiec&Suwałki - NZUL 1:2

0:1 - O.Toivonen 18'
0:2 - O.Toivonen 24'
1:2 - D.Bulykin 79'

nie grali a strzelali: brak - brak

Mecz o III miejsce: (17-18.12 - Bydgoszcz)

The Strikers - Buciek 5:5, karne 4:5

0:1 - C.Ronaldo 10'
1:1 - Raul 16'
2:1 - Raul 20'
2:2 - O.Cardozo 33' (pen.)
3:2 - R.Soldado 36'
3:3 - C.Ronaldo 41'
3:4 - W.Amasha 50' (pen.)
4:4 - R.Soldado 62'
5:4 - Raul 63'
5:5 - C.Ronaldo 86' (pen.)

nie grali a strzelali: brak - M.Kruse [1 bramka]

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

The Strikers [X] [O] [O] [O] [O] [X]

Buciek [O] [O] [X] [O] [O] [O]


0:0 - płaski strzał w prawy dolny róg bramki, bramkarz fenomenalnie wyczuwa intencje strzelca i odbija to uderzenie!
0:1 - delikatny strzał w środek bramki, bramkarz wędruje w swój lewy róg

1:1 - płaski strzał w lewy róg bramki, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki, bramkarz bez szans!
1:2 - identycznie jak w pierwszej serii, delikatnie i w sam środek, bramkarz ponownie wybrał swój lewy róg...

2:2 - strzał w prawy róg, bramkarzowi do skutecznej interwencji zabrakło około metra
2:2 - mocno w prawy róg, niemalże tuż przy słupku, jednak bramkarz wyciąga się jak struna i broni ten strzał!

3:2 - bardzo pewnie w sam środek bramki...
3:3 - niesamowicie precyzyjny strzał w lewy róg, bramkarz rzuca się w przeciwną stronę

4:3 - kapitalne, wręcz profesorskie uderzenie w lewy róg tuż przy słupku, bramkarz wyczuł intencje, jednak nie miał żadnych szans na obronę tego strzału...
4:4 - upodobali dzisiaj sobie środek bramki strzelcy Lukkara, ponownie skutecznie...

4:4 - po drugiej stronie również próba w sam środek bramki, bramkarz zostaje na swoim miejscu i fenomenalnie broni nogami!
4:5 - niesamowite, 4 raz w środek bramki i 4 raz skutecznie! KONIEC! Lukkar z brązowym medalem!

materiał filmowy - http://w894.wrzuta.pl/film/8R5DzuvLLhS/rzuty_karne

Arjen triumfatorem edycji jesiennej 2011 Piłkarzyków! W finałowym pojedynku pokonał frika 2:1, gratulacje! Dla Arjena jest to drugi medal po brązie sprzed dwóch edycji.

Podziękowania dla zwycięzców i pokonanych, za udział i za całą, niekiedy bardzo emocjonującą zabawę w tej edycji jesiennej 2011 Piłkarzyków! Jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych do edycji wiosennej 2012, zapisy jeszcze w tym tygodniu, wszelkie szczegóły już jutro będą dostępne w komentarzach

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji