Football Manager
TheFanFootball Półfinalista
08.11.2012, 20:05
Naimad, będzie patch, nie bój się
Beckham23 Ćwierćfinalista
08.11.2012, 20:19
Patch nie dla piratow wczoraj wyszedl fix ale nie zmieniajacy nic w silniku ale podobno Si juz pracuje nad poprawa silnika
naimadkolo Triumfator
08.11.2012, 20:43
TheFanFootball napisał(a):Naimad, będzie patch, nie bój się
Brak mi cierpliwości, żeby czekać na patche Wszystkie noce czekają aż przywitam je z nowym FM-em!
TheFanFootball Półfinalista
13.11.2012, 22:08
Ja już jestem zombie, a to dlatego że zacząłem grać w SWTOR, jak dojdzie do tego FM to masakra xd
Morgan Administrator Forum
15.11.2012, 07:50
Ja rozumiem że liberalny charakter forum a także mój pozwalają na wiele. Ale tak bezczelnej dyskusji o piractwie to ja nie widziałem dawno. Weźcie takie dyskusje przynajmniej trochę bardziej.....kamuflujcie. Tymczasem muszę wywalić te posty i pogroźić palcem. Następnym razem polecą bany i osty - regulamin.
ShedEnd Ćwierćfinalista
15.11.2012, 16:39
Ekhm, no rzeczywiście mogliśmy trochę przesadzić Ale wszyscy wiemy jakie są realia. No ale jak tabu to tabu. To zrozumiałe.

A co do silnika meczowego. SI już kombinuje od dłuższego czasu stworzyć COŚ. W 2012 silnik był jako taki z naciskiem na 'do niczego'. Silnik w 13stce natomiast to w ogóle katastrofa. W 12stce dodatkowo system kontuzji i kartek (od sędziów) był chory. Kontuzje się sypały jedna za drugą niekiedy, kartki to praktycznie co mecz niezależnie od odbioru...
Mogli by też jakiś porządny edytor zrobić. Co do FMRTE to jest płatne co dla mnie jest śmieszne i żenujące. I tak ludzie obchodzą ich pomysł z kodem... każdy tylko patrzy jak się 'nachapać"... smutne.

Tak czy owak niestety FM13, na którego czekałem jak na zbawienie, może mnie jeszcze bardziej zawieść niż poprzednik.... oby nie.
15.11.2012, 18:10
Silnik w FM 12 jest bardzo dobry Ale co sie dziwic przeciez grales tylko na latce 12.04
Ostatnio zedytowany przez: Beckham23, 15.11.2012, 18:10
ShedEnd Ćwierćfinalista
15.11.2012, 18:17
Beckham23 napisał(a):Silnik w FM 12 jest bardzo dobry Ale co sie dziwic przeciez grales tylko na latce 12.04
Oj tam cicho Zawsze może być lepiej;]

Ogólnie FM12 był świetny. Zresztą zapewne 13 też jest. Ale jednak niedociągnięć i bugów jest multum. Tylko patche niech wyjdą, pare fajnych dodatków i kolejne noce zarwane przez Fma
Ostatnio zedytowany przez: ShedEnd, 15.11.2012, 18:17
15.11.2012, 20:12
w FM 13 poprawia silnik meczowy i bedzie to najlepszy FM w historii
naimadkolo Triumfator
15.11.2012, 23:23
Mam wrażenie, że każdy nowy FM jest najlepszym FM-em w historii
RedDevil89 Ćwierćfinalista
16.11.2012, 13:06
Przepraszam bardzo ale 11 i 12 nie mają startu do 09

FM 13 to pierwszy FM od czasu FM 10 gdzie czuję że seria się rozwinęła zamiast dreptać w miejscu.
Morgan, dzisiaj, 02:22: Luis Suarez my hero ! Morgan, dzisiaj, 02:22: Livapjul till aj daj !
ShedEnd Ćwierćfinalista
16.11.2012, 17:07
I tak najlepiej mi się grało w CM 03/04 :] tej gry nic nie przebije (:
Adi Ćwierćfinalista
03.01.2013, 15:17
Zakończyłem 4 sezon trenowania Evertonu, wygrywając Puchar Ligi i Ligę Mistrzów. Był to mój najlepszy sezon (oprócz tych trofeów wywalczyłem wicemistrzostwo Anglii). W poprzednich 3 sezonach wygrałem Puchar Anglii, zająłem 2 miejsce w lidze i półfinał LM. Oto zwycięski skład z 4 sezonu :
http://i50.tinypic.com/20f5h8p.jpg
http://i45.tinypic.com/34hv3t0.jpg

a tutaj screen z finału LM z Olympique Marsylią (obrońcą tytułu).
http://i47.tinypic.com/esqick.jpg
ɐɪʌoɔɐɹɔ
friko Triumfator
03.01.2013, 16:58
Widzę Taarabta. Grałem sporo QPR w fmie 12 i facet marnuje się niesłychanie, ma zadatki na gwiazdę gry, a statystyki lecą na łeb szyję. U Ciebie warty 2 mln, a startuje z 7mln w 2011 bodajże. Bomba z rozregulowanym detonatorem
Ostatnio zedytowany przez: friko, 03.01.2013, 16:58
pyk
Adi Ćwierćfinalista
03.01.2013, 17:09
friko napisał(a):Widzę Taarabta. Grałem sporo QPR w fmie 12 i facet marnuje się niesłychanie, ma zadatki na gwiazdę gry, a statystyki lecą na łeb szyję. U Ciebie warty 2 mln, a startuje z 7mln w 2011 bodajże. Bomba z rozregulowanym detonatorem
Dokładnie tak, w dodatku do tego jeszcze bardzo często doznaje kontuzji czy urazów. Fizycznie jest słabiutki i ma wahania formy spore. Natomiast młodszy z Hazardów ładnie się rozwija

EDIT : jeszcze apropos Taarabta, to pozyskałem go przed 3 sezonem (?) razem z Handanoviciem za darmo!
Ostatnio zedytowany przez: Adi, 03.01.2013, 18:00
ɐɪʌoɔɐɹɔ
krab13 Uczestnik LM
13.05.2013, 14:03
to teraz was zmiażdze, po 7 miesiącach od premiery wyszedł działający crack od propera
tomus88888888 Triumfator
21.04.2014, 15:51
Panorama Legnicka 1.07.2013.

Nie milkną echa wielkiego sukcesu naszej drużyny. Dzisiaj, w Panoramie Legnickiej, możecie przeczytać wywiad z prezesem naszej Miedzi. Co on powie o wielkim sukcesie? Jak układa się jego współpraca z panem Osemką? Co będzie dalej z naszą drużyną? Jakie są cele na najbliższy sezon? Na te, i wiele innych pytań odpowiedział nam pan Andrzej Dadełło. Zapraszamy:

EP: Jak się pan czuje w prawie miesiąc po zakończeniu sezonu?
AD: Wspaniale. Osiągneliśmy spektakularny sukces. W takich chwilach, czuję ogromną dumę.
EP: Jak to się stało, że awansowaliście? Przed sezonem mówiono, że jesteście najsilniejszym z beniaminków, spodziewano się, że możecie namieszać, ale nikt nie pomyślałby, że wygracie ligę. I to w takim stylu!
AD: Postawienie na pana Tomasza okazało się być strzałem w dziesiątkę. Ten manager podchodził bardzo profesjonalnie do swoich obowiązków, potrafił zbudować zgrany zespół z silnym charakterem. Kto by wpadł na to, żeby kapitanem zrobić Grześka (Grzegorz Bartczak - przyp. EP)? Kto by pomyślał, że 16-latek (Bartłomiej Kuśnierz - przyp. EP) może odgrywać taką rolę w zespole i grać 'na kierownicy'?
EP: 'Na kierownicy?'
AD: Jako rozgrywający. Pan Osemka przyniósł nam tutaj wiele ciekawych określeń na różne role boiskowe. Najbardziej mi się podoba 'na lewej pompie', czyli na lewym skrzydle.
EP: Czy od początku mierzyliście w awans?
AD: Przyznam szczerze, że nie. Jest to dla mnie takim samym zaskoczeniem, jak i dla kibiców. Celowaliśmy w bezpieczną pozycję i utrzymanie, aby zaatakować za rok.
EP: Kiedy pan uwierzył, że jest to możliwe?
AD: Po rundzie jesiennej. Wtedy traciliśmy tylko punkt do Niecieczy. I choć z przodu był ścisk, to miałem nadzieję, że się uda. Co ciekawe, wiosną graliśmy dużo lepiej niż na jesieni, czym zaprzeczyliśmy tezom o beniaminkach. Było to wypadkową tego, że Mariusz (Mariusz Zasada) i przede wszystkim Piotrek (Piotr Madejski - przyp. EP.) w końcu byli zdrowi i grali w większości meczów. Pewności zaś, nabrałem w momencie, gdy wygraliśmy 3-2 w Poznaniu, pomimo iż do przerwy było 0-2. To było coś wspaniałego.
EP: Właśnie miałem pytać o najlepsze spotkanie pana zespołu. Rozumiem, że to w Poznaniu?
AD: Nie. Najlepszy był mecz z Pogonią. Zwycięstwo nad zespołem z wyższej klasy rozgrywkowej. Byłem zaskoczony takim obrotem spraw. Sporo czasu minęło, zanim to do mnie dotarło.
EP: Który z zawodników, pana zdaniem, spisał się w tym sezonie najlepiej?
AD: Zbyszek (Zbigniew Zakrzewski - przyp. EP). Strzelił 22 gole w lidze i został królem strzelców.
EP: A jak się panu współpracuje z panem Osemką?
AD: Świetnie. Rzadko bywa w moim gabinecie, jedyną prośbą, jaką usłyszałem, było zoorganizowanie dnia testów przed sezonem. Czym oczywiście zajęliśmy się.
EP: Nie uważa pan, że lepiej, by rozmawiać o wszystkim? Nie chce pan wszystkiego wiedzieć?
AD: Oglądam mecze, bywam na treningach, dostaję raporty. Tyle mi wystarcza. Pan Osemka prowadzi Miedziankę świetnie. Nie zamierzam się wtrącać do jego pracy.
EP: Rozumiem. Jaki jest cel na przyszły sezon? Utrzymanie?
AD: Nie wiem, póki co. Dopiero dzisiaj piłkarze wracają z urlopów. Ja również niedawno wróciłem. Musimy porozmawiać i ocenić nasze szanse. Dopiero wtedy będziemy wiedzieli coś więcej.
EP: Zgodzi się pan, że w ekstraklasie będzie o wiele trudniej? Każdy mecz może być bolesnym rozczarowaniem?
AD: W zeszłym roku wygraliśmy z Pogonią Szczecin. Walczyliśmy jak równy z równym z Jagiellonią i minimalnie odpadliśmy. Dobre wrażenie zostawiliśmy po sparingu z Lechem, a ogrywaliśmy również pierwszoligowców z Czech. To nie może być przypadek.
EP: A jaka przyszłość czeka Miedziankę?
AD: Na razie instalujemy podgrzewaną płytę boiska. Pan Osemka dostał też 200 tys. złotych do rozdysponowania. Podpisaliśmy nową umowę sponsorską i zyskaliśmy sporo na reputacji. Cel to osiąganie małych sukcesów, a w perspektywie kilku lat nawet mistrzostwo Polski.

Z Andrzejem Dadełło rozmawiał Eustachy Pierdzimąka.
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
tomus88888888 Triumfator
26.04.2014, 19:27
Nikt nie gra w eFeMa? Nikt nawet nie skomentował?
https://www.facebook.com/Taktowlasniewyglada
kacoper Półfinalista
26.04.2014, 22:30
Zgadza się.
"Ogarniętość to doskonałość"

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji