Jaki Router (kablówka)?
Kali Ostatni sprawiedliwy
14.02.2012, 12:11
Witam może ktoś z was mi poradzi muszę jak najszybciej zamówić router z wifi. Od piątku mam internet z vectry niestety ten ich nie ma wifi, dlatego muszę dokupić swój. Internet 24Mb/s w nocy do 64Mb/s więc nie chcę żeby mi router ograniczał prędkość. No i do tego USB.
Znalazłem coś takiego router netgear biorę na firmę więc ostatecznie będzie mnie kosztował około 170zł. Jednak jakby ktoś polecił mi coś tańszego to z chęcią przetrawię.

Dzięki
www.mikolaj-kalina.com www.no-spoon.pl
zyly Uczestnik LM
14.02.2012, 13:16
http://allegro.pl/netgear-wnr3500l-router-wifi-300mbps-tomato-usb-i2099536544.html Na allegro tańszy ; )
14.02.2012, 14:27
Cen jeszcze nie sprawdzałem. Po za tym nie widzę tu opcji wystawienia faktury. Więc jeśli jej nie ma to w tym sklepie praktyczniej mam taniej.
andycole Administrator
14.02.2012, 14:54
Kali, oni wystawiają faktury ("Wystawiam faktury VAT")... ja tam też preferuję zakupy na allegro, w 99% przypadkach taniej nie znajdziesz
14.02.2012, 15:04
Zależy co Jakieś 3 lata temu kupowałem cały sprzęt do domu to wszystko kupiłem w sklepach internetowych, bo było jednak taniej. Nie mniej jednak najpierw wybieram co chcę kupić, a później sprawdzam ceny przez skąpiec i na allegro. No i w razie reklamacji muszę wysyłać kurierem na swój koszt sprzęt. Co prawda w przypadku tego modelu różnica jest bardzo duża więc jeśli ten model wybiorę to chyba się skuszę. Bo jeszcze teraz na innym forum polecili mi to: TPLINK
Ostatnio zedytowany przez: Kali, 14.02.2012, 15:06
andycole Administrator
14.02.2012, 15:35
Miałem na myśli pojedynczy sprzęt. Jakiś czas temu kupowałem wiele podzespołów do kompa i taniej wyszło kupić w jednym sklepie (apollo.pl) niż po jednym podzespole na allegro - płacąc tym samym za X przesyłek.
Pawel1970 Uczestnik LM
14.06.2012, 22:36
Ja mam Linksysa E3200 - bardzo porządny model. Nie gubi zasięgu, nie zrywa połączenia - u mnie w dość sporym domu zasięg jest rewelka. N-ka naprawdę warta polecenia. No i oczywiście ma USB - z routera robię dysk sieciowy, puszczam media server na moją PS3, jak na razie bez problemów.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji