[Zablokowany] PP - podział ligowy (zestaw 5/5) [czas do 03.03 godz. 13:00]
Patrick Redaktor
01.03.2012, 00:15
Mecze do typowania w 5 z 5 zestawów, które zadecydują o podziale ligowym w PP:

03.03 godz. 13:00 [RUS1] CSKA Moskwa - Zenit St.Petersburg
03.03 godz. 13:00 [SCO1] Aberdeen FC - Celtic Glasgow
03.03 godz. 16:00 [AUT1] Rapid Wiedeń - SV Ried
03.03 godz. 16:45 [WAL1] Bangor City - Neath Athletic FC
03.03 godz. 17:45 [SUI1] FC Thun - Servette Genewa
03.03 godz. 18:00 [ITA1] US Citta di Palermo - AC Milan
03.03 godz. 18:30 [GER1] Borussia Dortmund - FSV Mainz 05
03.03 godz. 19:00 [FRA1] Olympique Marsylia - Toulouse FC
03.03 godz. 19:20 [ROU1] Dinamo Bukareszt - Gaz Metan Medias
04.03 godz. 13:00 [ENG1] Newcastle United - Sunderland FC
04.03 godz. 14:30 [NED1] Ajax Amsterdam - Roda JC Kerkrade
04.03 godz. 14:30 [BEL1] Club Brugge - Standard Liege
04.03 godz. 15:00 [UKR1] Szachtar Donieck - Dnipro Dniepropietrowsk
04.03 godz. 16:00 [CYP1] AEL Limassol - AEK Larnaca
04.03 godz. 17:00 [POL1] Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
04.03 godz. 18:00 [TUR1] Besiktas Stambuł - Trabzonspor Kulübü
04.03 godz. 18:00 [DEN1] Aalborg BK - FC Kopenhaga
04.03 godz. 20:00 [BRA1] Santos - Corinthians
04.03 godz. 20:15 [POR1] Vitoria Guimaraes - Maritimo Funchal
04.03 godz. 21:30 [ESP1] Real Madryt - Espanyol Barcelona

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)

Pierwsza ósemka po podliczeniu wszystkich 5 zestawów wyląduje w 1 lidze, druga w 2 lidze, trzecia w 3 lidze itd.

Ostatni, decydujący o wszystkim zestaw!

Gotowiec:

CSKA Moskwa - Zenit
Aberdeen - Celtic
Rapid W. - Ried
Bangor - Neath
Thun - Servette
Palermo - Milan
Borussia D. - Mainz
Marsylia - Toulouse
Dinamo B. - Gaz Metan
Newcastle - Sunderland
Ajax - Roda
Brugge - Standard
Szachtar - Dnipro
AEL Limassol - AEK Larnaca
Jagiellonia - Ruch
Besiktas - Trabzonspor
Aalborg - Kopenhaga
Santos - Corinthians
Guimaraes - Maritimo
Real - Espanyol

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
01.03.2012, 00:40
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 2:0
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 3:1
Marsylia - Toulouse 2:0
Dinamo B. - Gaz Metan 2:1
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 1:2
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 2:0
Guimaraes - Maritimo 2:1
Real - Espanyol 3:0
Katalonczyk131 Uczestnik LM
01.03.2012, 07:25
CSKA Moskwa - Zenit 2:2
Aberdeen - Celtic 1:3
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 1:2
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:3
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 3:0
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 3:0
Szachtar - Dnipro 1:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 2:2
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 0:2
Santos - Corinthians 3:2
Guimaraes - Maritimo 2:0
Real - Espanyol 3:1
Beckham23 Ćwierćfinalista
01.03.2012, 07:38
CSKA Moskwa - Zenit 1:1
Aberdeen - Celtic 0:3
Rapid W. - Ried 3:1
Bangor - Neath 1:2
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:2
Borussia D. - Mainz 2:1
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 2:1
Szachtar - Dnipro 1:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 2:1
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 0:2
Santos - Corinthians 2"0
Guimaraes - Maritimo 2:0
Real - Espanyol 4:1
Adi Ćwierćfinalista
01.03.2012, 09:21
CSKA Moskwa - Zenit 2:2
Aberdeen - Celtic 1:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:1
Borussia D. - Mainz 3:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 2:1
Newcastle - Sunderland 3:1
Ajax - Roda 4:1
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:1
Jagiellonia - Ruch 1:1
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 0:1
Santos - Corinthians 2:0
Guimaraes - Maritimo 0:0
Real - Espanyol 2:0
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Krasus Ćwierćfinalista
01.03.2012, 09:27
CSKA Moskwa - Zenit 1-0
Aberdeen - Celtic 0-1
Rapid W. - Ried 0-1
Bangor - Neath 1-0
Thun - Servette 1-0
Palermo - Milan 0-1
Borussia D. - Mainz 1-0
Marsylia - Toulouse 1-0
Dinamo B. - Gaz Metan 1-0
Newcastle - Sunderland 1-0
Ajax - Roda 1-0
Brugge - Standard 0-1
Szachtar - Dnipro 1-0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
Jagiellonia - Ruch 1-0
Besiktas - Trabzonspor 1-0
Aalborg - Kopenhaga 0-1
Santos - Corinthians 1-0
Guimaraes - Maritimo 1-0
Real - Espanyol 1-0
jasienowiec Redaktor
01.03.2012, 11:06
CSKA Moskwa - Zenit 2:0
Aberdeen - Celtic 0:1
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 1:1
Thun - Servette 1:2
Palermo - Milan 1:3
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 3:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 2:2
Szachtar - Dnipro 1:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 0:0
Jagiellonia - Ruch 2:1
Besiktas - Trabzonspor 1:1
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 2:0
Guimaraes - Maritimo 1:1
Real - Espanyol 2:0
cichy84 Moderator
01.03.2012, 11:58
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:1
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 3:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 2:2
Szachtar - Dnipro 2:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 0:0
Jagiellonia - Ruch 1:2
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 2:0
Guimaraes - Maritimo 2:1
Real - Espanyol 2:0
Bill Półfinalista
01.03.2012, 14:43
CSKA Moskwa - Zenit 3:1
Aberdeen - Celtic 0:3
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 1:0
Thun - Servette 1:3
Palermo - Milan 1:3
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 2:2
Ajax - Roda 1:0
Brugge - Standard 1:2
Szachtar - Dnipro 3:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 2:3
Jagiellonia - Ruch 1:2
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 3:0
Guimaraes - Maritimo 2:1
Real - Espanyol 4:0
Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.
01.03.2012, 15:31
CSKA Moskwa - Zenit 2:0
Aberdeen - Celtic 0:3
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:1
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 3:1
Brugge - Standard 0:2
Szachtar - Dnipro 3:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 0:1
Jagiellonia - Ruch 1:1
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 0:2
Santos - Corinthians 1:2
Guimaraes - Maritimo 1:0
Real - Espanyol 4:1
Lukkar Moderator
01.03.2012, 19:41
CSKA Moskwa - Zenit 1:2
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:3
Borussia D. - Mainz 4:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 3:1
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 4:0
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 3:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 0:1
Jagiellonia - Ruch 1:1
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 1:2
Guimaraes - Maritimo 0:2
Real - Espanyol 4:0
Michal20011999 Zwycięzca grupy
01.03.2012, 19:51
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 1:3
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 2:0
Palermo - Milan 0:3
Borussia D. - Mainz 3:0
Marsylia - Toulouse 2:0
Dinamo B. - Gaz Metan 1:1
Newcastle - Sunderland 2:0
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 3:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 0:1
Jagiellonia - Ruch 0:2
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 0:2
Santos - Corinthians 2:0
Guimaraes - Maritimo 1:3
Real - Espanyol 3:0
VeBpl Triumfator
01.03.2012, 20:03
CSKA Moskwa - Zenit 2-0
Aberdeen - Celtic 1-2
Rapid W. - Ried 3-1
Bangor - Neath 1-1
Thun - Servette 1-0
Palermo - Milan 0-3
Borussia D. - Mainz 2-0
Marsylia - Toulouse 3-1
Dinamo B. - Gaz Metan 2-0
Newcastle - Sunderland 2-1
Ajax - Roda 3-1
Brugge - Standard 0-2
Szachtar - Dnipro 2-0
AEL Limassol - AEK Larnaca 0-0
Jagiellonia - Ruch 2-1
Besiktas - Trabzonspor 2-1
Aalborg - Kopenhaga 0-2
Santos - Corinthians 3-1
Guimaraes - Maritimo 2-1
Real - Espanyol 2-0
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
naimadkolo Triumfator
01.03.2012, 20:07
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:1
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 1:3
Borussia D. - Mainz 2:1
Marsylia - Toulouse 1:1
Dinamo B. - Gaz Metan 1:2
Newcastle - Sunderland 3:2
Ajax - Roda 2:3
Brugge - Standard 1:0
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 2:1
Jagiellonia - Ruch 0:1
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 2:1
Guimaraes - Maritimo 1:2
Real - Espanyol 0:1
MietekGuma Zwycięzca grupy
01.03.2012, 20:13
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:3
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 0:2
Borussia D. - Mainz 3:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 3:1
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 3:0
Brugge - Standard 3:1
Szachtar - Dnipro 3:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 2:3
Jagiellonia - Ruch 1:2
Besiktas - Trabzonspor 2:0
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 2:1
Guimaraes - Maritimo 1:1
Real - Espanyol 4:0
Morgan Administrator Forum
01.03.2012, 20:49
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:4
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 2:0
Thun - Servette 3:1
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 4:0
Marsylia - Toulouse 3:0
Dinamo B. - Gaz Metan 3:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 4:0
Brugge - Standard 3:0
Szachtar - Dnipro 3:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 3:0
Jagiellonia - Ruch 1:2
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 1:3
Santos - Corinthians 3:1
Guimaraes - Maritimo 2:0
Real - Espanyol 4:0
Ostatnio zedytowany przez: Morgan, 01.03.2012, 22:23
Piorun Półfinalista
02.03.2012, 06:23
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 1:1
Thun - Servette 2:0
Palermo - Milan 1:3
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 1:1
Dinamo B. - Gaz Metan 1:0
Newcastle - Sunderland 2:2
Ajax - Roda 4:1
Brugge - Standard 0:0
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 0:2
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 0:0
Santos - Corinthians 3:1
Guimaraes - Maritimo 2:2
Real - Espanyol 4:1
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
gorgeous22 Uczestnik LM
02.03.2012, 09:32
CSKA Moskwa - Zenit 1:0
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 2:1
Thun - Servette 1:1
Palermo - Milan 0:2
Borussia D. - Mainz 3:1
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 1:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 3:1
Brugge - Standard 2:1
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 0:1
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 1:3
Guimaraes - Maritimo 1:1
Real - Espanyol 3:0
Kris Zwycięzca grupy
02.03.2012, 11:38
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 1:0
Thun - Servette 1:1
Palermo - Milan 1:1
Borussia D. - Mainz 2:0
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 3:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 3:1
Brugge - Standard 1:0
Szachtar - Dnipro 2:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:0
Jagiellonia - Ruch 1:0
Besiktas - Trabzonspor 3:1
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 1:0
Guimaraes - Maritimo 2:0
Real - Espanyol 3:1
friko Triumfator
02.03.2012, 16:42
CSKA Moskwa - Zenit 1-0
Aberdeen - Celtic 0-1
Rapid W. - Ried 2-0
Bangor - Neath 1-0
Thun - Servette 1-0
Palermo - Milan 1-2
Borussia D. - Mainz 3-0
Marsylia - Toulouse 2-2
Dinamo B. - Gaz Metan 2-0
Newcastle - Sunderland 3-2
Ajax - Roda 2-1
Brugge - Standard 1-1
Szachtar - Dnipro 0-0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1-0
Jagiellonia - Ruch 1-1
Besiktas - Trabzonspor 2-0
Aalborg - Kopenhaga 2-2
Santos - Corinthians 1-3
Guimaraes - Maritimo 3-1
Real - Espanyol 4-0
pyk
Dawid04111 Zwycięzca grupy
02.03.2012, 18:22
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 1:2
Rapid W. - Ried 2:1
Bangor - Neath 2:0
Thun - Servette 1:0
Palermo - Milan 1:1
Borussia D. - Mainz 3:1
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 2:1
Ajax - Roda 3:1
Brugge - Standard 1:0
Szachtar - Dnipro 2:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:2
Jagiellonia - Ruch 2:0
Besiktas - Trabzonspor 1:0
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 2:2
Guimaraes - Maritimo 1:0
Real - Espanyol 2:1
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
dandel Zwycięzca grupy
02.03.2012, 22:59
CSKA Moskwa - Zenit 3:1
Aberdeen - Celtic 0:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 1:0
Thun - Servette 2:1
Palermo - Milan 0:1
Borussia D. - Mainz 3:0
Marsylia - Toulouse 2:1
Dinamo B. - Gaz Metan 3:1
Newcastle - Sunderland 3:1
Ajax - Roda 4:0
Brugge - Standard 2:0
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 3:1
Jagiellonia - Ruch 0:1
Besiktas - Trabzonspor 3:2
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 3:1
Guimaraes - Maritimo 1:0
Real - Espanyol 1:1
yanki powraca Triumfator
03.03.2012, 09:07
CSKA Moskwa - Zenit 2:1
Aberdeen - Celtic 1:2
Rapid W. - Ried 2:0
Bangor - Neath 1:1
Thun - Servette 2:1
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 3:0
Marsylia - Toulouse 2:0
Dinamo B. - Gaz Metan 2:1
Newcastle - Sunderland 3:0
Ajax - Roda 3:0
Brugge - Standard 2:1
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 2:1
Jagiellonia - Ruch 1:1
Besiktas - Trabzonspor 3:1
Aalborg - Kopenhaga 1:1
Santos - Corinthians 2:1
Guimaraes - Maritimo 2:1
Real - Espanyol 3:0
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Patrick Redaktor
03.03.2012, 12:45
CSKA Moskwa - Zenit 2:2
Aberdeen - Celtic 1:2
Rapid W. - Ried 1:0
Bangor - Neath 1:1
Thun - Servette 2:1
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 1:1
Marsylia - Toulouse 0:0
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 1:1
Ajax - Roda 4:2
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 2:0
AEL Limassol - AEK Larnaca 1:1
Jagiellonia - Ruch 1:1
Besiktas - Trabzonspor 2:3
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 2:1
Guimaraes - Maritimo 1:1
Real - Espanyol 3:1
Arjen Zwycięzca grupy
03.03.2012, 13:53
CSKA Moskwa - Zenit
Aberdeen - Celtic
Rapid W. - Ried 2-0
Bangor - Neath 1-1
Thun - Servette 2-1
Palermo - Milan 2-2
Borussia D. - Mainz 3-0
Marsylia - Toulouse 1-0
Dinamo B. - Gaz Metan 2-0
Newcastle - Sunderland 2-1
Ajax - Roda 2-0
Brugge - Standard 1-1
Szachtar - Dnipro 2-1
AEL Limassol - AEK Larnaca 2-1
Jagiellonia - Ruch 1-1
Besiktas - Trabzonspor 2-1
Aalborg - Kopenhaga 0-1
Santos - Corinthians 0-2
Guimaraes - Maritimo 1-1
Real - Espanyol 3-1
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 05.03.2012, 09:25
Robashenko Zwycięzca grupy
03.03.2012, 16:02
CSKA Moskwa - Zenit
Aberdeen - Celtic
Rapid W. - Ried
Bangor - Neath 1:0
Thun - Servette 2:1
Palermo - Milan 1:2
Borussia D. - Mainz 3:1
Marsylia - Toulouse 1:0
Dinamo B. - Gaz Metan 2:0
Newcastle - Sunderland 1:0
Ajax - Roda 2:0
Brugge - Standard 1:1
Szachtar - Dnipro 2:1
AEL Limassol - AEK Larnaca 2:0
Jagiellonia - Ruch 2:1
Besiktas - Trabzonspor 2:1
Aalborg - Kopenhaga 1:2
Santos - Corinthians 2:1
Guimaraes - Maritimo 1:1
Real - Espanyol 2:0
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 05.03.2012, 09:25
To moja droga

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji