Bukmacherka
Rodrigo Lamus
20.03.2014, 13:23
To sobie yanki pograł Arkę wczoraj
lumix Triumfator
22.03.2014, 16:00
Do tej pory zawsze grałem w naziemnym buku ale chciałbym zrobić sobie konto w internetowym.
No i mam pewne pytania:
1- Który jest waszym zdaniem najlepszy
2- I jeżeli chodzi o bonus czyli ileś tam zł na start czy mogę sobie tą kasą dowolnie rozporządzać czy muszę najpierw coś tam wpłacić żeby zagrać za tą kasę ?
TheGunner1886 Lamus
22.03.2014, 16:30
Fakt, że kursy u internetowych buków są lepsze ale za to u naziemnego jak wygrywasz, kasa jest wypłacana na 100% od ręki..u internetowego różnie z tym bywa (ale to raczej rzadkie wypadki) poza tym jak dobrze grasz to po jakimś czasie mogą nałożyć na Ciebie limity.

Najlepszy bukmacher to Pinnacle, wiele osób tak mówi.
VeBpl Triumfator
22.03.2014, 17:57
Gunner (jeśli tak mogę pisać) nie wiem o czym piszesz odnośnie kasy. Ja gram od roku i żadnych problemów z wypłatą.
Nie ma raczej najlepszego
Są różne rankingi tam można popatrzeć.
Na start polecam betclic.com, jest promocja, której nie ma żaden bukmacher. Zwracają do 100 zł przegrany zakład. Żadnych haczyków, sam z tego skorzystałem! U innych wygraną trzeba obracać, a tutaj od razu wypłacić można. Oczywiście tyczy się to pierwszego zakładu! I drugi bonus na tej stronie, z którego też skorzystałem- przez telefon jak postawisz to do 40 zł ci zwracają w razie przegranej
A jak wykorzystasz te dwie promocje to proponuję bet365, jest bardzo dużo ofert jak rożne czy kartki, na betclicu czy bet-at-home tego nie ma.
Ja używam teraz bet365.
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
TheGunner1886 Lamus
22.03.2014, 18:21
lumix zerknij na priv link Ci wysłałem i sam ocenisz który jest najlepszy dla Ciebie
VeBpl Triumfator
22.03.2014, 18:28
Dla mnie najlepszy to taki, który ma-
-przejrzystą stronę,
-dużo zdarzeń
-jakieś fajne bonusy.

Kieruj się tymi względami.

wczoraj zacząłem grać na rożne- ładnie wchodzą
dziś 140 zł na plus.
Ostatnio zedytowany przez: VeBpl, 22.03.2014, 21:18
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
TheGunner1886 Lamus
23.03.2014, 12:52
Veb typy na dzisiaj?
VeBpl Triumfator
23.03.2014, 12:56
Tylko dwa mecze. W piątej minucie Osasuna z Betisem były dwa rożne i buk oszalał i kurs dali ponad 3 na rożnych poniżej 11 Do końca pierwszej połowy żadnego rożnego nie było. A teraz już brak typu na over under 11 rożnych.
Do tego dołożyłem zwycięstwo Atletico i ako ok. 5.
yanki powraca Triumfator
23.03.2014, 14:50
się zastanawiam czy w meczu Inter - Atlanta obi drużyny strzelą kurs ~ 2
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
VeBpl Triumfator
23.03.2014, 15:18
Statystyki nie są zachęcające.
yanki powraca Triumfator
23.03.2014, 17:13
A jednak... kurde
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
TheGunner1886 Lamus
23.03.2014, 18:37
VeBpl napisał(a):Statystyki nie są zachęcające.
Nie warto na staty patrzeć... zawsze kiedyś pewna seria musi się skończyć

VeBpl Triumfator
23.03.2014, 18:47
To czym się sugerujesz jak obstawiasz?
Lukkar Moderator
24.03.2014, 21:01
Powoli zwiększam swój budżet
Kamo2222 Półfinalista
24.03.2014, 21:28
Ładnie Lukkar mogłeś dać trochę większą stawkę chociaż tą piątkę ale i tak gratuluje wygranej
Keep calm and go to Tomorrowland.
VeBpl Triumfator
24.03.2014, 21:32
Hehe, stawki 2 zł mam dawno za sobą, ale ważna wygrana Trzeba skubać bukmacherów.
TheGunner1886 Lamus
24.03.2014, 22:59
No ja miałem grać Basel jak grało z Salzburgiem.. kusiło mnie kurs na Szwajcarów ponad 7.00, ale stwierdziłem że za duży kurs ;/
VeBpl Triumfator
25.03.2014, 19:07
Typy na dziś- powyżej 11 rożnych w meczach United- City i Newcastle-Everton oraz powyżej 4,5 kartki w meczu BVB Schalke.
TheGunner1886 Lamus
25.03.2014, 19:58
z tymi kartkAMI to ciekawy typ bo obydwa kluby miłością się nie darzą
VeBpl Triumfator
25.03.2014, 20:29
Ale tak sobie myślę teraz, że przesadziłem z tymi rożnymi w meczu United-Cit ale się okaże.

Już po zakładzie. Gunner nie komentuj
Ostatnio zedytowany przez: VeBpl, 25.03.2014, 21:52
yanki powraca Triumfator
26.03.2014, 10:23
Pewnie nikt nie obstawia lig takich jak Filipińska, Indyjska czy Singapurska... no oprócz mnie
zaraz mecz w Indiach się zacznie, więc idę oglądać xD

A macie jakieś pomysły na wieczór, wiem jest w czym wybierać, ale zdecydować się nie mogę ?
VeBpl Triumfator
26.03.2014, 13:42
Moje 3 typy na dziś-
poniżej 5,5 kartek w meczu Rayo-Osasuna, powyżej 10,5 rożnego w meczu Sevilla- Real, i w lidze włoskiej na dobrą w tym sezonie Atalante.
RIKYY Półfinalista
26.03.2014, 16:22
Atalanta - Livorno 1
Liverpool - Sunderland 1
Sevilla FC - Real Madryt 2
Fiorentina - Milan 1

Moje typy na dziś
kolba8 Półfinalista
01.06.2014, 10:33
http://ifotos.pl/zobacz/podsumwop_eerapax.png/
Nie myślcie, że jestem tam jakimś wielkim burżujem bo gram takie stawki, ale tydzień wcześniej z 150 zł zrobiłem 1400, więc postanowiłem z części wygranej pograć większymi stawkami i jak widać się opłaciło
Ostatnio zedytowany przez: kolba8, 01.06.2014, 10:33
przemek27 Debiutant
25.11.2014, 09:08
Moim zakładem internetowym jest Sportingbet.com i często na nim polegam , dobre kursy , promocje , mnie do niego przekonały.Oczywiście każdy z was sam zadecyduje gdzie i u kogo gra, ja jedynie mogę zaproponować wam porównanie jakie są stawki. Dobrze że jeszcze ligi grają , będzie to okazja na dodatkowy zarobek na święta bo na pewno się przyda.
kolba8 Półfinalista
26.11.2014, 15:28
przemek27 napisał(a):Moim zakładem internetowym jest Sportingbet.com i często na nim polegam , dobre kursy , promocje , mnie do niego przekonały.Oczywiście każdy z was sam zadecyduje gdzie i u kogo gra, ja jedynie mogę zaproponować wam porównanie jakie są stawki. Dobrze że jeszcze ligi grają , będzie to okazja na dodatkowy zarobek na święta bo na pewno się przyda.
Nie wiem co takiego widzisz w tym bukmacherze. Średnią marżę mają ogromną = większa strata klienta na każdym spotkaniu - 9,46% (dla porównania Bet365 - 6,19%), oferta live też dużo mniejsza od 365. Jak dla mnie nic ciekawego
VeBpl Triumfator
07.08.2015, 16:50
na jutro
x2 tottenham
Chelsea
Everton
Norwich - Crystal under 2,5
Paolo92 Ćwierćfinalista
07.08.2015, 23:15
Nie ma co teraz obstawiać, początek lig i może być różnie, najlepsi jeszcze dobrze nie weszli w sezon.
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
Kofinho Triumfator
08.08.2015, 08:59
Ja pośle jeden za te ostatnie 50 zł, które zostały mi na Expekcie. Bayern z handicapem -1 w meczu z Hamburgiem to raczej pewna opcja. Zastanawiałem się czy dodać Chelsea ze Swansea albo Arsenal z West Hamem ale to może być ryzyko. Swansea dość mocne a Arsenal o ile się nie mylę to rok albo dwa lata temu przegrał u siebie na otwarcie sezonu, więc w obu przypadkach 1x i do wygrania będzie 85 zł.
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
08.08.2015, 13:35
Cashback w betclicku i expekcie juz wykorzystany niestety. Zaczyna sie sezon i wracam do zakladow i chyba zdecyduje sie na bet365. Interesuje mnie rowniez Pinnacle. Maja swietna reputacje, fajne artykuly, dobre kursy.
Zamierzam grac za 500zl i szukac z calego dnia 2 fajne kursy w okolicach 1.2 i wygrywac 200zl dziennie Bratu sie udalo kiedys zarobic takim sposobem 3000zl. Wydal 2500zl a 500zl przegral na Betisie, ktory nie strzelil bramki. Teraz ja sprobuje przebic granice 3000zl i nie przegrac, tyle ze to by bylo zbyt piekne. Na pewno na czyms sie wyloze i jestem ciekawy kiedy to nastapi i jaki klub mnie pograzy.
Typ na dzis? Mysle, ze warto zainteresowac sie meczem Lazio-Juventus, ktory bedzie rozgrywany na fatalnym boisku w Chinach. Moze jakis under, bo akcji na takim kartoflisku moze byc jak na lekarstwo. Ale kto wie...
!!!FORZA JUVE!!!

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji