[Zablokowany] PP - 2 liga (s01k01) [czas do 10.03 godz. 18:45]
Patrick Redaktor
08.03.2012, 18:00
1 kolejka:

Lukkar - dandel
MietekGuma - Robashenko
Kuba_^^ - Arjen
Piorun - Morgan

Mecze do typowania:

10.03 godz. 18:45 [NED1] FC Groningen - Vitesse Arnhem
10.03 godz. 21:00 [FRA1] Olympique Lyon - OSC Lille
11.03 godz. 13:00 [RUS1] Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa
11.03 godz. 14:30 [NED1] Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
11.03 godz. 16:30 [UKR1] Krywbas Krzywy Róg - Dynamo Kijów
11.03 godz. 17:00 [FRA1] Stade Rennes - AJ Auxerre
11.03 godz. 17:00 [POR1] SC Olhanense - Nacional Funchal
11.03 godz. 18:00 [TUR1] Eskisehirspor Kulübü - Bursaspor Kulübü

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj tylko i wyłącznie gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
# jeżeli oddajesz typy jako drugi po swoim rywalu, to co najmniej 50% musi się różnić (można typować np. zwycięstwo tej samej drużyny, ale w innym rezultacie, po prostu co najmniej 4z8 typów musi się różnić)

Gotowiec:

Groningen - Vitesse
Lyon - Lille
Rubin - Lokomotiv
Feyenoord - Utrecht
Krywbas - Dynamo
Rennes - Auxerre
Olhanense - Nacional
Eskisehirspor - Bursaspor

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
Lukkar Moderator
08.03.2012, 18:07
Groningen - Vitesse 1:2
Lyon - Lille 2:1
Rubin - Lokomotiv 2:1
Feyenoord - Utrecht 4:1
Krywbas - Dynamo 0:2
Rennes - Auxerre 2:1
Olhanense - Nacional 1:0
Eskisehirspor - Bursaspor 0:2
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
08.03.2012, 20:30
Groningen - Vitesse 2:0
Lyon - Lille 3:1
Rubin - Lokomotiv 2:1
Feyenoord - Utrecht 2:0
Krywbas - Dynamo 0:1
Rennes - Auxerre 1:0
Olhanense - Nacional 1:0
Eskisehirspor - Bursaspor 0:1
MietekGuma Zwycięzca grupy
08.03.2012, 22:25
Groningen - Vitesse 2:1
Lyon - Lille 2:2
Rubin - Lokomotiv 2:0
Feyenoord - Utrecht 3:1
Krywbas - Dynamo 0:3
Rennes - Auxerre 2:0
Olhanense - Nacional 2:0
Eskisehirspor - Bursaspor 0:1
Piorun Półfinalista
08.03.2012, 22:39
Groningen - Vitesse 1:1
Lyon - Lille 1:1
Rubin - Lokomotiv 1:0
Feyenoord - Utrecht 2:0
Krywbas - Dynamo 1:2
Rennes - Auxerre 3:1
Olhanense - Nacional 1:0
Eskisehirspor - Bursaspor 3:2
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
Morgan Administrator Forum
09.03.2012, 14:51
Groningen - Vitesse 2:1
Lyon - Lille 3:2
Rubin - Lokomotiv 2:0
Feyenoord - Utrecht 2:1
Krywbas - Dynamo 0:3
Rennes - Auxerre 2:0
Olhanense - Nacional 2:1
Eskisehirspor - Bursaspor 1:1
Ostatnio zedytowany przez: Morgan, 09.03.2012, 14:52
Arjen Zwycięzca grupy
09.03.2012, 15:21
Groningen - Vitesse 2-1
Lyon - Lille 3-2
Rubin - Lokomotiv 1-0
Feyenoord - Utrecht 2-0
Krywbas - Dynamo 0-2
Rennes - Auxerre 1-0
Olhanense - Nacional 1-1
Eskisehirspor - Bursaspor 1-1
dandel Zwycięzca grupy
09.03.2012, 16:21
Groningen - Vitesse 1-1
Lyon - Lille 2-2
Rubin - Lokomotiv 2-0
Feyenoord - Utrecht 3-1
Krywbas - Dynamo 0-2
Rennes - Auxerre 2-0
Olhanense - Nacional 2-1
Eskisehirspor - Bursaspor 1-1
Robashenko Zwycięzca grupy
10.03.2012, 12:22
Groningen - Vitesse 2:1
Lyon - Lille 2:2
Rubin - Lokomotiv 1:1
Feyenoord - Utrecht 2:0
Krywbas - Dynamo 0:1
Rennes - Auxerre 1:0
Olhanense - Nacional 1:0
Eskisehirspor - Bursaspor 1:1
To moja droga
Patrick Redaktor
14.03.2012, 01:30
Wyniki 1 kolejki:

Groningen - Vitesse 1:3
Lyon - Lille 2:1
Rubin - Lokomotiv 0:0
Feyenoord - Utrecht 1:1
Krywbas - Dynamo 0:3
Rennes - Auxerre 1:1
Olhanense - Nacional 4:4
Eskisehirspor - Bursaspor 1:1

Lukkar - dandel 5:4
MietekGuma - Robashenko 3:5
Kuba_^^ - Arjen 2:6
Piorun - Morgan 1:7

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Kary
1.Morgan 1 1 0 0 3 7-1
2.Arjen 1 1 0 0 3 6-2
----------------------------------------------
3.Robashenko 1 1 0 0 3 5-3
----------------------------------------------
4.Lukkar 1 1 0 0 3 5-4
5.dandel 1 0 0 1 0 4-5
----------------------------------------------
6.MietekGuma 1 0 0 1 0 3-5
----------------------------------------------
7.Kuba_^^ 1 0 0 1 0 2-6
8.Piorun 1 0 0 1 0 1-7

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji