[Zablokowany] PP - 2 liga (s01k02) [czas do 17.03 godz. 19:00]
Patrick Redaktor
14.03.2012, 12:45
2 kolejka:

Robashenko - Piorun
Morgan - Kuba_^^
dandel - MietekGuma
Arjen - Lukkar

Mecze do typowania:

17.03 godz. 19:00 [FRA1] FC Lorient - Stade Brestois 29
17.03 godz. 19:00 [TUR1] Fenerbahce Stambuł - Galatasaray Stambuł
18.03 godz. 16:30 [NED1] AZ Alkmaar - NAC Breda
18.03 godz. 17:00 [FRA1] Sochaux Montbeliard - OGC Nice
18.03 godz. 18:00 [TUR1] Gaziantepspor Kulübü - Kardemir Karabükspor
19.03 godz. 16:30 [RUS1] Spartak Moskwa - CSKA Moskwa
19.03 godz. 18:00 [UKR1] Metalist Charków - Karpaty Lwów
19.03 godz. 21:45 [POR1] Gil Vicente FC - Sporting Lizbona

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj tylko i wyłącznie gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
# jeżeli oddajesz typy jako drugi po swoim rywalu, to co najmniej 50% musi się różnić (można typować np. zwycięstwo tej samej drużyny, ale w innym rezultacie, po prostu co najmniej 4z8 typów musi się różnić)

Gotowiec:

Lorient - Brest
Fenerbahce - Galatasaray
Alkmaar - Breda
Sochaux - Nice
Gaziantepspor - Karabükspor
Spartak - CSKA Moskwa
Metalist - Karpaty
Gil Vicente - Sporting

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
Piorun Półfinalista
14.03.2012, 16:10
Lorient - Brest 2:0
Fenerbahce - Galatasaray 1:1
Alkmaar - Breda 3:0
Sochaux - Nice 0:0
Gaziantepspor - Karabükspor 2:1
Spartak - CSKA Moskwa 2:3
Metalist - Karpaty 4:1
Gil Vicente - Sporting 0:1
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
Lukkar Moderator
14.03.2012, 22:00
Lorient - Brest 1:2
Fenerbahce - Galatasaray 1:2
Alkmaar - Breda 3:0
Sochaux - Nice 1:0
Gaziantepspor - Karabükspor 2:1
Spartak - CSKA Moskwa 1:3
Metalist - Karpaty 3:0
Gil Vicente - Sporting 0:3
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
15.03.2012, 02:03
Lorient - Brest 2:0
Fenerbahce - Galatasaray 2:1
Alkmaar - Breda 2:0
Sochaux - Nice 1:0
Gaziantepspor - Karabükspor 2:1
Spartak - CSKA Moskwa 0:2
Metalist - Karpaty 3:0
Gil Vicente - Sporting 0:2
Morgan Administrator Forum
15.03.2012, 17:27
Lorient - Brest 3:1
Fenerbahce - Galatasaray 1:1
Alkmaar - Breda 3:1
Sochaux - Nice 2:1
Gaziantepspor - Karabükspor 2:1
Spartak - CSKA Moskwa 0:1
Metalist - Karpaty 3:0
Gil Vicente - Sporting 1:3
Robashenko Zwycięzca grupy
15.03.2012, 17:32
Lorient - Brest 1:1
Fenerbahce - Galatasaray 3:2
Alkmaar - Breda 3:1
Sochaux - Nice 0:0
Gaziantepspor - Karabükspor 2:0
Spartak - CSKA Moskwa 0:2
Metalist - Karpaty 3:0
Gil Vicente - Sporting 0:1
To moja droga
MietekGuma Zwycięzca grupy
16.03.2012, 17:43
Lorient - Brest 1:1
Fenerbahce - Galatasaray 2:1
Alkmaar - Breda 3:0
Sochaux - Nice 0:1
Gaziantepspor - Karabükspor 2:1
Spartak - CSKA Moskwa 0:1
Metalist - Karpaty 3:0
Gil Vicente - Sporting 0:2
dandel Zwycięzca grupy
16.03.2012, 22:54
Lorient - Brest 2:1
Fenerbahce - Galatasaray 2:2
Alkmaar - Breda 3:0
Sochaux - Nice 1:1
Gaziantepspor - Karabükspor 2:0
Spartak - CSKA Moskwa 1:2
Metalist - Karpaty 2:0
Gil Vicente - Sporting 1:3
Arjen Zwycięzca grupy
17.03.2012, 11:58
Lorient - Brest 2-1
Fenerbahce - Galatasaray 2-1
Alkmaar - Breda 2-0
Sochaux - Nice 1-0
Gaziantepspor - Karabükspor 2-0
Spartak - CSKA Moskwa 1-2
Metalist - Karpaty 2-0
Gil Vicente - Sporting 0-2
Patrick Redaktor
21.03.2012, 19:30
Wyniki 2 kolejki:

Lorient - Brest 2:1
Fenerbahce - Galatasaray 2:2
Alkmaar - Breda 0:0
Sochaux - Nice 2:0
Gaziantepspor - Karabükspor 3:0
Spartak - CSKA Moskwa 1:2
Metalist - Karpaty 3:1
Gil Vicente - Sporting 2:0

Robashenko - Piorun 3:5
Morgan - Kuba_^^ 6:5
dandel - MietekGuma 11:3
Arjen - Lukkar 9:4

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Kary
1.Arjen 2 2 0 0 6 15-6
2.Morgan 2 2 0 0 6 13-6
----------------------------------------------
3.dandel 2 1 0 1 3 15-8
----------------------------------------------
4.Robashenko 2 1 0 1 3 8-8
5.Lukkar 2 1 0 1 3 9-13
----------------------------------------------
6.Piorun 2 1 0 1 3 6-10
----------------------------------------------
7.Kuba_^^ 2 0 0 2 0 7-12
8.MietekGuma 2 0 0 2 0 6-16

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji