[Zablokowany] PP - 2 liga (s01k04) [czas do 31.03 godz. 19:45]
Patrick Redaktor
29.03.2012, 19:00
4 kolejka:

Morgan - Robashenko
Lukkar - MietekGuma
Piorun - Arjen
Kuba_^^ - dandel

Mecze do typowania:

31.03 godz. 19:45 [NED1] Twente Enschede - Roda JC Kerkrade
31.03 godz. 22:15 [POR1] Benfica Lizbona - Sporting Braga
01.04 godz. 12:30 [UKR1] PFC Oleksandria - Arsenał Kijów
01.04 godz. 16:30 [NED1] Vitesse Arnhem - AZ Alkmaar
01.04 godz. 16:30 [RUS1] Lokomotiv Moskwa - Dinamo Moskwa
01.04 godz. 17:00 [FRA1] OSC Lille - Toulouse FC
01.04 godz. 18:00 [TUR1] Trabzonspor Kulübü - Fenerbahce Stambuł
01.04 godz. 21:00 [FRA1] Stade Rennes - Olympique Lyon

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj tylko i wyłącznie gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
# jeżeli oddajesz typy jako drugi po swoim rywalu, to co najmniej 50% musi się różnić (można typować np. zwycięstwo tej samej drużyny, ale w innym rezultacie, po prostu co najmniej 4z8 typów musi się różnić)

Gotowiec:

Twente - Roda
Benfica - Braga
Oleksandria - Arsenał
Vitesse - Alkmaar
Lokomotiv - Dinamo M.
Lille - Toulouse
Trabzonspor - Fenerbahce
Rennes - Lyon

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
Lukkar Moderator
29.03.2012, 19:31
Twente - Roda 3:1
Benfica - Braga 2:0
Oleksandria - Arsenał 0:1
Vitesse - Alkmaar 1:2
Lokomotiv - Dinamo M. 2:0
Lille - Toulouse 2:1
Trabzonspor - Fenerbahce 1:2
Rennes - Lyon 0:2
Morgan Administrator Forum
29.03.2012, 21:50
Twente - Roda 3:0
Benfica - Braga 2:1
Oleksandria - Arsenał 0:1
Vitesse - Alkmaar 1:2
Lokomotiv - Dinamo M. 2:1
Lille - Toulouse 2:0
Trabzonspor - Fenerbahce 1:1
Rennes - Lyon 1:1
Kuba_^^ Ćwierćfinalista
29.03.2012, 23:30
Twente - Roda 2:0
Benfica - Braga 3:1
Oleksandria - Arsenał 0:1
Vitesse - Alkmaar 1:2
Lokomotiv - Dinamo M. 2:1
Lille - Toulouse 2:0
Trabzonspor - Fenerbahce 1:2
Rennes - Lyon 1:1
Arjen Zwycięzca grupy
30.03.2012, 16:55
Twente - Roda 2-0
Benfica - Braga 3-1
Oleksandria - Arsenał 0-1
Vitesse - Alkmaar 1-3
Lokomotiv - Dinamo M. 1-1
Lille - Toulouse 2-1
Trabzonspor - Fenerbahce 1-1
Rennes - Lyon 2-1
MietekGuma Zwycięzca grupy
30.03.2012, 21:47
Twente - Roda 3:0
Benfica - Braga 2:1
Oleksandria - Arsenał 0:1
Vitesse - Alkmaar 0:2
Lokomotiv - Dinamo M. 2:1
Lille - Toulouse 2:0
Trabzonspor - Fenerbahce 1:1
Rennes - Lyon 0:2
dandel Zwycięzca grupy
30.03.2012, 22:00
Twente - Roda 3:1
Benfica - Braga 2:1
Oleksandria - Arsenał 1:1
Vitesse - Alkmaar 1:3
Lokomotiv - Dinamo M. 2:0
Lille - Toulouse 2:1
Trabzonspor - Fenerbahce 2:2
Rennes - Lyon 1:2
Robashenko Zwycięzca grupy
31.03.2012, 12:35
Twente - Roda 2:0
Benfica - Braga 2:1
Oleksandria - Arsenał 0:1
Vitesse - Alkmaar 0:1
Lokomotiv - Dinamo M. 2:0
Lille - Toulouse 1:1
Trabzonspor - Fenerbahce 3:2
Rennes - Lyon 1:1
To moja droga
Piorun Półfinalista
01.04.2012, 10:50
Oleksandria - Arsenał 1:1
Vitesse - Alkmaar 0:2
Lokomotiv - Dinamo M. 2:1
Lille - Toulouse 3:1
Trabzonspor - Fenerbahce 0:0
Rennes - Lyon 1:2
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
Patrick Redaktor
05.04.2012, 12:45
Wyniki 4 kolejki:

Twente - Roda 2:0
Benfica - Braga 2:1
Oleksandria - Arsenał 1:2
Vitesse - Alkmaar 2:2
Lokomotiv - Dinamo M. 0:2
Lille - Toulouse 2:1
Trabzonspor - Fenerbahce 1:1
Rennes - Lyon 1:1

Morgan - Robashenko 12:10
Lukkar - MietekGuma 6:9
Piorun - Arjen 2:11
Kuba_^^ - dandel 9:8

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Kary
1.Arjen 4 4 0 0 12 35-13
2.Morgan 4 4 0 0 12 35-23
----------------------------------------------
3.Lukkar 4 2 0 2 6 27-27
----------------------------------------------
4.MietekGuma 4 2 0 2 6 27-29
5.dandel 4 1 0 3 3 30-27
----------------------------------------------
6.Robashenko 4 1 0 3 3 23-29
----------------------------------------------
7.Kuba_^^ 4 1 0 3 3 21-32
8.Piorun 4 1 0 3 3 15-33

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji