FIFA - kariery piłkarskie
myk1324 Triumfator
01.04.2012, 20:51
Siemka. Założyłem temat dla użytkowników którzy grają w Fife lub w Pesa, tutaj chciałbym żebyście opisywali wasze kariery piłkarskie:
-jakie wyniki w sezonie (wszelkiego rodzaje puchary, trofea)
-jakie dokonaliście transfery
-jakich polecacie zawodników
-jaki macie sklad, jakie rezerwy
-ciekawe wyniki przegranych i wygranych meczów
-statystyki w sezonie

To własnie chcialbym zebyscie opisywali. Więc i ja zaczne.

-Fifa 12

-Real Madrid

-Rozpoczynam 3 sezon

-Liga bbva,Puchar Krajowy,Mistrzów,Hiszpanii,Super puchar Hiszpanii -

-Transfery (sprzedałem wszyskich wychowanków "młodziaków" i kilku innych doświadczonych graczy carvalho 8 mln do lazio, Sahin 31 mln do Arsenalu, Di Maria 39,5 Borussia , Alonso 24 mln Liverpool, Callejon 22 mln Juventus, Arbeloa 7,5 mln Bayern, Altintop 5 mln Bayern, Granero 11,5 mln Malaga.)(A kupiłem bardzo dużo zawodników Aguero 39,5 mln (89 um),Thiago Silva 29 mln (89 um) Hamsik 34,5 mln (89 um) Boateng 91 mln (tak 91 mln, 92 um)Song 34 mln( 91 um.) Fabregas 50 mln (91 um))

-Skład jak sami zauważyliście ja podwiększam umiejętności zawodnikom dlatego tak duzo kosztują a więc mój skad to : Casillas (92) Silva (89) Ramos (90) Pepe (87) Marcelo (86) Song (91) Fabregas (91) Kaka (93) Boateng (92) Ronaldo (95) Aguero (89)
Reserwy: Ozil (90) Higuain (86) Hamsik (89) Diarra (86) Coentrao (86) Adan (74) Benzema (8Albiol (86) Khedira (84)

-Formacja (fifa uważa ze to 4:4:2 ale ja to opisuje jako 4:1:3:2

Statystyki: Meczów 110, Z - 93 R-14 P-3 Zdobyte bramki - 270 stracone - 71

Polecam Aguero baaaaaaardzo bramkostrzelny piłkarz zaraz za Ronaldo najwiecej bramek

Przeniosłem w odpowiedni dział//Lukkar
Ostatnio zedytowany przez: myk1324, 01.04.2012, 22:30
Ignorancja jest błogosławieństwem.
dawid_99 Uczestnik LM
01.04.2012, 21:51
- FIFA12
- Fc Barcelona
- 7-my sezon
- W poprzednim sezonie: Liga, Puchar Krajowy, Puchar Europejski, Puchar Mistrzów i Puchar Hiszpanii.
- Co do transferów to dosyć dużo z Barcelony B + Agger.
- Skład: Valdes, Alves, Mascherano, Pique, Busquets, Thiago, Iniesta, Fabregas, Tello, Messi, Sanchez.
- Rezerwy: Villa, Pedro, Adriano, Cuenca, Dos Santos, S. Roberto, Afellay, Agger, Santi Aguirre, Fontas, Muniesa, Oier.
- Formacja: 3-4-3 i 4-4-3. Ewentualnie 4-3-1-2.
- Statystyki: w ciągu sezonu zdarzy się kilka przegranych, remisów i nieraz to nie wystarcza na tytuł, ale ogólnie to na dobrym poziomie

Dave Ćwierćfinalista
01.04.2012, 23:44
W 12 zagrałem już 4 sezony Juve, 3 United, 3 Liverpoolem, 2 Hoffenheimem, 1 Arsenalem i kończę właśnie pierwszy sezon w Parmie, więc długo by było jakbym zaczął się rozpisywać o każdym klubie.
Zdecydowanie najlepszy tryb kariery ze wszystkich edycji, no ale po łatce jest kilka rażących błędów, np. kilka "drewienek" z Live ma po 5 gwiazdek ze sztuczek, albo Tello z Barcy jest dość wolny jak na niego.
Mimo, że tryb kariery jest świetny, to i tak wirtualne kluby online są najlepsze ^^

/edit błąd z piłkarzami Live już poprawiono.
Ostatnio zedytowany przez: Dave, 04.04.2012, 13:55
Bartex1309 MUFC Uczestnik LM
02.04.2012, 00:19
- FIFA 12
- Manchester United
- 3 sezon
- poprzedni sezon: Barclays Premier League\ '\ F.A. CUP \ \ League Cup \ \ Puchar Mistrzów \ \ Community Shield \ \
- sprzedałem paru młodzików/wychowanków paru zostawiłem kupiłem: Nuri Sahin 37,5 mln ( 86 ), Robert Lewandowski 7,5 mln ( 79 ), Verdan Corluka niepamietam ile dałem za niego xd ( 80 ), i świezy nabyek Kun Sergio Aguero 45 mln ( 89 )
- Skład: De Gea - Rafael ( Corluka ), Vidić, Smalling ( Ferdinand ), Evra - Young, Nani, Valencia, Carrick ( N.Sahin ) - Rooney
Manchester jest CZERWONY! [KOLEjORZ]
AlexPato7 Uczestnik LM
02.04.2012, 00:47
- Fifa 12
- AC Milan
- 5 sezon
- trofea: 4x mistrzostwo Włoch 3x Puchar Włoch 3x Superpuchar Włoch 2x Puchar Mistrzów 2x Superpuchar Europy
- poziom: Klasa Światowa(od sezonu peirwszego do 3, od 4 Legendarny)
- Polecane transfery: Ganso, Lennon, Hazard, David Luiz
- Skład: 4-3-1-2
Abbiati; T.Silva, David Luiz, Abate, Cissokho; Nocerino, Ganso, Lennon, Hazard; Pato, Ibrahimovic

Strzelam około 2-3 bramki na mecz, trace 1-2. Moja arytmia meczów wygranych przegranych, remisów wygląda mniej więcej tak: W, W, P, W, R, W, W, P...
AlexPato7
naimadkolo Triumfator
02.04.2012, 00:56
- FIFA 12
- Olympique Lyon
- rozpoczynam 3 sezon
- w pierwszym sezonie zwycięstwo w LM, w drugim zwycięstwo w lidze i ćwierćfinał LM
- kupiłem Hulka, Bale'a, Pjanicia, Prusa, Szczęsnego, Pedro Botelho, Verthongena, Javi Martineza, M.Sissoko (z Tuluzy), Kakutę, Azpilicuetę i chyba tyle Sprzedałem Llorisa i Bastosa - zarząd to na mnie wymusił Brianda i kilku jeszcze, ale nie pamiętam. Stawiam na wychowanków, powoli wprowadzam ich do składu, np. Lacazzetta, Greniera, Gassamę, Kolodziejczaka, Belfodila, itd...
skład: Prus - Azpilicueta, Verthongen, Lovren, Botelho - Grenier, Sissoko, Gonalons, Bale - Lisandro, Lacazzette.
- formacja 4-4-2
- statystyki: nie pamiętam
Polecam:
1. Mateusz Prus - sprowadziłem go z Rody Kerkrade i jak na razie spisuje się lepiej od Szczęsnego!
2. Alexandre Lacazzette - wychowanek OL, w drugim sezonie został królem strzelców i wygryzł ze składu Hulka!
3. Verthongen - prawdziwy król w obronie sprowadzony z Ajaxu
4. Grenier - na prawym skrzydle wygryzł ze składu Gourcuffa i Pjanicia, również wychowanek OL
ProJAjoker Zwycięzca grupy
19.07.2012, 12:06
mam pytanie kogo mógłbym sprowadzić do Barcelony potrzebuje ŚP, chciałbym, żeby był młody no i, żeby nie kosztował sporo. Macie jakieś propozycje?
Bill Półfinalista
19.07.2012, 13:07
http://www.fifafanatic.com/fifa-12-best-young-players-winter-roster-update/

Tu go znajdziesz.
Nie wiesz co zrobić z piłką? Oddaj ją przeciwnikowi, niech on się martwi.
Bartok123 Uczestnik LM
19.07.2012, 13:16
Może David Alaba ?
DaRoMu ! Półfinalista
19.07.2012, 19:34
3 sezon z PSG

Mój skład to Sirgu , Dede, Beck , Diego Renan , Otamendi , Honda, Cabaye ,Tiote, Belhanda , Gameiro , Balotelli

Rezerwa Pandev , Bisevac Menez Fellaini Piatti i paru młodzików Iturbe , Ananidze , Fetfatzidis (polecam ) to nie wszyscy ale nię bede kazdego wymieniał Polecam Lucasa Moure wymiata tak samo jak Neymar Ganso jakoś nie zachwyca
Neral Triumfator
19.07.2012, 19:53
-Fifa 12

- FC Kopenhaga

- poziom trudności : klasa światowa

-Rozpoczynam 11 sezon

- Trofea : 10x SuperLiga 7x Landspokalturneringen 3x Liga Mistrzów 2x Liga Europy

-Transfery : Za dużo ich nie dokonywałem. Nikogo nie sprzedawałem , kupiłem Eriksena i Aggera a reszte werbowałem dzięki Łowcy Talentów (młodziki)
-Skład młodziki + Agger i Eriksen więc nie będę pisać ich nazwisk bo nie za bardzo pamiętam ale za to pamiętam ich punkty

BR 89 LO 88 ŚO 81 ŚO 92 (Agger) PO 84 ŚPD 90 LP 79 PP 91 ŚPO 93 (Eriksen) N 80 N 87

-Formacja 4-1-2-1-2
,,Prędzej Cristiano Ronaldo wygra Euro z Portugalią, aniżeli Messi stanie się prawdziwym kapitanem."
TheNeymar Zwycięzca grupy
20.07.2012, 10:16
-Fifa Online 2

-Fc Barcelona

-Poziom Trudności Rośnie z Twoimi Umiejętnościami

-Trofea: Premier League, Bundes Liga, Liga BBVA

-Transfery: Piszczek,Esien,Kaka,Cisse i 2-3 piłkarzy których nazwiks nie pamiętam.

Formacja: 4-3-1-2 lub 4-2-1-3 jak dobrze pamiętam

Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
Bartok123 Uczestnik LM
20.07.2012, 13:27
-FIFA 12

-FC Bayern Monachium

-2 sezon (wcześniej FC Koeln i Legia Warszawa)

-Trofea w pierwszym : Bundesliga i Deustcher Pokal.

-Transfery przyszli: Sergio Ramos,Victor Kompany,Tiago Silva,Davide Santon,Andre Santos,Kevin Boateng, Eden Hazard,Thiago Motta,Gabriel Agbonlahor.

-Transfery odeszli:Breno,Luiz Gustavo i różni młodzi.

Skład:M.Neuer(8-S.Ramos(86),V.Kompany(84),T.Silva(8,D.Santon(87)-Andre Santos(87),D.Alaba(85),E.Hazard(93),T.Kroos(8,A.Robben(87)-T,Muller(89).
ars4ever Ćwierćfinalista
21.07.2012, 09:54
- FIFA 12
- Spartak Moskwa
- 5 sezon
- trofea: 4 tytuły ligowe, 2 puchary krajowe, 1 Puchar Mistrzów
- formacja 4-2-3-1
- Skład BR Mihaylov 86, PO Maicon 84, ŚO Hummels 88, SO Kompany 88, LO Coentrao 85, ŚPD M'Vila 84, ŚP Wilshere 88, PPO Hulk 87, ŚPO Gotze 89, LPO Bale 89, N van Persie 88
- Ławka rez : Ananidze, Nene, Kombarov, Suchy, van der Wiel, Dikan, Kayumov
- Statystyki klubu M- 170 Z- 130 R- 24 P- 16 BR 376-97
Polecani zawodnicy
Obrońcy: Ogbonna, Ranocchia,Pique,T. Silva,Kompany, Vidic, Hummels,Ramos,Santon,Criscito,Phil Jones,Lahm ,Marcelo
Pomocnicy: Sanchez, Pedro, Eriksen, Wilshere, Bale, Hazard, Robben,Lucas, Mata, Vidal, Dzsudzsak, Shaarawy, Coutinho
Napastnicy: Pato, Balotelli, Neymar, Lukaku, Cavani, Suarez

Ostatnio zedytowany przez: ars4ever, 21.07.2012, 10:02
militomen Uczestnik LM
21.07.2012, 13:49
- FIFA 12
- Real Madryt
- Rozpoczynam 5 sezon
- trofea : 2 super puchary hiszpanii , 2 puchary hiszpanii , 1 liga europy , 1 superpuchar europy , 1 tytuł ligowy .
- formacja 4-2-3-1
- skład : BR Casillas , PO Piszczek , ŚO Kompany , ŚO Pique , LO Criscito , ŚPD Javi Martinez , ŚP Wilshere , PS Sanchez , ŚPO ERIKSEN , LS CR7 , N Neymar.
- Ławka rezerwowych : Hoilett , Hugo Mallo , Russel , Leandro , Mata , Giovincho , Xabi Alonso , Fabio Coentrao .
- Nie mam włonczonej gry i niewiem jak spisze to napisze na forum
- 3 najlepsze Transfery : Messi .( już go nie mam ) , Fabregas ( też go nie mam ) , Russel ( utalentowany napasnik ... niesamowicie szybki .
- Polecani zawodnicy :
Obrona : Kompany , Criscito , Piszczek , Felipe Santana
Pomoc : Wilshere , Javi Martinez , Hoilett , Mata , CR7 , Sanchez , Eriksen ,
Napad : Russel , Leandro , Neymar , Pato
Piorun Półfinalista
21.07.2012, 21:41
Jeśli grasz Realem to nie mógł być Messi Twoim transferem bo pomiędzy tymi klubami nie można robić transferów bo to tradycyjni rywale i zawsze jest odmowa -,-
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
Neral Triumfator
21.07.2012, 22:02
Piorun napisał(a):Jeśli grasz Realem to nie mógł być Messi Twoim transferem bo pomiędzy tymi klubami nie można robić transferów bo to tradycyjni rywale i zawsze jest odmowa -,-
Oj uwierz mi , że nie jest tak jak myślisz. Jeśli dasz 2-3x większą cenę niż ten zawodnik chce i dość wysokie wynagrodzenie za gre to do ciebie dołączą , zobacz se na YT.
,,Prędzej Cristiano Ronaldo wygra Euro z Portugalią, aniżeli Messi stanie się prawdziwym kapitanem."
Grawint Ćwierćfinalista
21.07.2012, 22:59
Neral napisał(a):
Piorun napisał(a):Jeśli grasz Realem to nie mógł być Messi Twoim transferem bo pomiędzy tymi klubami nie można robić transferów bo to tradycyjni rywale i zawsze jest odmowa -,-
Oj uwierz mi , że nie jest tak jak myślisz. Jeśli dasz 2-3x większą cenę niż ten zawodnik chce i dość wysokie wynagrodzenie za gre to do ciebie dołączą , zobacz se na YT.
no dokładnie.. tak jak sprowadzałem lavezziego grając milanem.. musiałem dać 2razy wiecej za zawodnika i 2 razy większą tygodniówke
a co do tematu
-FIFA 12
-AC Milan
-zaczynam 2 sezon. w 1 praktycznie nic nie wygrałem strasznie nie równo gram w dodatku 1 zawodnikiem (grający menedżer)
-formacja 4-2-1-3
-skład BR De Gea, Stoperzy: Thiago Silva i David Luiz, Boczni obrońcy Abate i Santon, 2 rozgrywających Moutinho i Strootman jako ŚPO EL Sharaawy skrzydłowi to Hazard i ja ^^ w ataku Lewandowski.
polecam wam Lewego Moutinho i Davida Luiza
Ostatnio zedytowany przez: Grawint, 21.07.2012, 23:04
DaRoMu ! Półfinalista
22.07.2012, 09:55
Jeżeli Messi np chce opuścić Barce a ty grasz Realem to jest wielka szansa że go kupisz sam też tak miałem gdy grałem Realem kupiłem Messiego a do Barcy przeszedł Ronaldo który juz nie chciał grać u mnie ;]
militomen Uczestnik LM
22.07.2012, 16:20
Piorun a ty kim grasz ?
mostian Półfinalista
23.07.2012, 08:27
Poleca lukaku

Grafik na zamówienie!!!
militomen Uczestnik LM
23.07.2012, 08:56
dla mnie sturridge jest sporo lepszy od lukaku jest zwinny dobre straly ma i jest dosc mlody
barcamessimessi Uczestnik LM
23.07.2012, 12:10
-FIFA12
-Fc Barcelona
-Zaczynam 5 sezona wygrałem 3x Superpuchar puchar Hiszpanii,3x lige mistrzów i 5x lige BBVA
-formacja 4-1-4-1
-skład BR. Ter Stegen,Stoperzy Pique i Martinez,Lo Criscito,Po Clyne,Śpd Busquets,Śp Dos Santos i Modrić.Lp Iniesta,Pp D.Silva.N Leandro.
-Polecam Clyne(około 4sezonu),wychować Dos Santosa i Leandro)
To forum to GÓWNO
Piorun Półfinalista
23.07.2012, 12:49
Ja gram 6 sezon na x'ie 360. 2 lata w QPR , potem Sunderland , Everton , Real i teraz Chelsea. Mój skład wygląda tak :
Szczęsny

Rafael - Jorgensen - Benatia - van Anhoolt

Henriksen

Nani - Hazard

Eriksen

Lukaku - De Jong

A już ławki nie pamiętam. Chyba niedługo zacznę grac od nowa bo nie lubię grac długo jak już wszyscy podstarzali i trzeba grac beztwarzowcami Albo już się wstrzymam do 30 września i będę młócił w 13.
Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! Glory Glory Man United! And the Reds go marching on, on, on.
militomen Uczestnik LM
23.07.2012, 13:17
barcamessi na jakim poziomie grasz ?

a jeszcze zapomnialem napisać że gram na klasie światowej

Nie pisz posta pod postem. Używaj opcji "edytuj". /Patrick
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 23.07.2012, 14:45
Grawint Ćwierćfinalista
23.07.2012, 14:00
tak ja też.. 1 sezon mi nie wyszedł bo kompletnie przebudowałem skład ale w 2sezonie moja 11 jest bardziej zgrana :]
KanonierGJ Zasłużony w serwisie
23.07.2012, 21:37
Fifa 12
- Real Madryt ,rozpoczynam 4 sezon
- poziom klasa światowa
- 3x wygrana liga ,2x puchar krajowy,2x puchar mistrzów
-skład niemal nie zmieniony ,jedynie kupiłem Silve.
4-2-3-1 ,
Casillas(89),Arbeloa(80),Pepe(85),Ramos(89),Coentrao(85),Sahin(87),Alonso(86),Ozil(88 ),Silva(90),Ronaldo(94),Benzema(88 )
Rezerwy: Higuain(86),Marcelo(84),Lass(82),Morata(75),Albiol(84),Khedira(84) i ktoś kogo nie pamiętam bo i tak nie gra.
Z ważniejszych sprzedałem Kake i Carvalho i jakieś pionki. Mam zamiar kupić kogoś na miejsce Pepe i Arbeloi. Sprzedać Lassa i Higuaina i za Igłe kupić Aguero lub Pato.
Z ciekawych wyników to tabela. Mój Real 85 punktów i Barca też 85 punktów. Barca miała lepszy bilans bramkowy i więcej wygranych ,a to ja wygrałem ligę ,lol.

Polecam też poprzenosić piłkarzy ,jak Hazard,Hulk czy Neymar. Wtedy ich ktoś kupuję itp. Nie siedzą ciągle w jednym klubie. Bo Porto,Banfica,Ajax,Santos itp. wcale nie sprzedają swoich gwiazd ,ani nie ma zainteresowania tymi piłkarzami.
Ostatnio zedytowany przez: KanonierGJ, 23.07.2012, 21:43
Grawint Ćwierćfinalista
24.07.2012, 09:14
KanonierGJ napisał(a):Fifa 12
- Real Madryt ,rozpoczynam 4 sezon
- poziom klasa światowa
- 3x wygrana liga ,2x puchar krajowy,2x puchar mistrzów
-skład niemal nie zmieniony ,jedynie kupiłem Silve.
4-2-3-1 ,
Casillas(89),Arbeloa(80),Pepe(85),Ramos(89),Coentrao(85),Sahin(87),Alonso(86),Ozil(88 ),Silva(90),Ronaldo(94),Benzema(88 )
Rezerwy: Higuain(86),Marcelo(84),Lass(82),Morata(75),Albiol(84),Khedira(84) i ktoś kogo nie pamiętam bo i tak nie gra.
Z ważniejszych sprzedałem Kake i Carvalho i jakieś pionki. Mam zamiar kupić kogoś na miejsce Pepe i Arbeloi. Sprzedać Lassa i Higuaina i za Igłe kupić Aguero lub Pato.
Z ciekawych wyników to tabela. Mój Real 85 punktów i Barca też 85 punktów. Barca miała lepszy bilans bramkowy i więcej wygranych ,a to ja wygrałem ligę ,lol.

Polecam też poprzenosić piłkarzy ,jak Hazard,Hulk czy Neymar. Wtedy ich ktoś kupuję itp. Nie siedzą ciągle w jednym klubie. Bo Porto,Banfica,Ajax,Santos itp. wcale nie sprzedają swoich gwiazd ,ani nie ma zainteresowania tymi piłkarzami.
nie polecam ci pato. sprzedałem go w połowie 1 sezonu. prawie wcale nie strzelal bramek. ktos na forum polecal aguero. ja osobiscie polecam ci lewego. jak gram 1 graczem to on spisuje sie swietnie lepiej niz pato
Ostatnio zedytowany przez: Grawint, 24.07.2012, 09:32
militomen Uczestnik LM
24.07.2012, 09:41
neymara też bym nie kupował mialem go w poprzednim sezonie w realu ale go sprzedałem bo był wolny i słabe strały miał .
P.S. sprzedałem go za niecałe 40 mln
ars4ever Ćwierćfinalista
24.07.2012, 10:52
barcamessimessi napisał(a):
-Zaczynam 5 sezona wygrałem 3x Superpuchar puchar Hiszpanii,3x lige mistrzów i 5x lige BBVA
Ciekaw jestem w jaki sposób wygrałeś BBVA pięć razy w czterech sezonach

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji