Juventus
Antyszatan Lamus
02.04.2012, 10:45
Co sądzicie o Juventusie Turyn pod wodzą Antonio Conte jakich roszad dokonał. Jak myślicie, czy zespół Bianconeri pod wodzą tego szkoleniowca jest w stanie wrócić na dobre do Ligi Mistrzów po Aferze Calciopoli czy jest w stanie po 8 sezonach zdobyć mistrzostwo kraju i na dobre zabawić w Lidze Mistrzów tak jak to miało miejsce przed laty.Czy mimo,straty w uznaniach kibiców Juve jest w stanie przywrócić wiarę swoim fanom na trofea których brakowało ostanimi czasy ? Zapraszam do dyskusji.
cichy84 Moderator
02.04.2012, 12:04
No więc tak, Juve pod wodzą Conte radzi sobie świetnie, powiem więcej, lepiej niż przypuszczaliby najwięksi optymiści... gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział, że będzie tak dobrze jak jest uznałbym go za wariata. Ja jestem niewiarygodnie szczęsliwy i dumny z postawy graczy Juve, mimo, że wcale takiego silnego składu nie mają jak chociażby Milan, Napoli czy nawet Inter. Tak, ci ostatni mają nieco lepszy skład ale i tak nie potrafią sobie poradzić. Nie ważne zreszta, najważniejsze jest to że Conte dokonał cudu i bedzie jeszcze wiele sezonów pracował w klubie (dostanie nowy kontrakt, kilku piłkarzy zresztą też).

Jeśli chodzi o LM to Juve zagra w niej na pewno, nie sądzę, że stracą te 2 miejsce w Serie A, bedą do konca walczyc z Milanem o 30 scudetto. Oczywiście jest przed nimi jeszcze finał Coppa Italia z Napoli, pokazali ostatnio w lidze, że potrafią z nimi wygrać (było 3:0 dla Juve wczoraj), więc sądzę, że 10 puchar będzie należał własnie do Bianconerich. Ja bynajmniej będę zadowolony nawet z 2 miejsca, zwłaszcza po ostatnich 2 słabych sezonach, nawet jak nie prześcigną Milanu to i tak będzie wielki sukces.

Co do straty w uznaniach przez kibiców Juve... hmmm u mnie nie stracili nigdy nic, bo wiem że Calciopoli w którą Juve niby było zamieszane okazało się ostatnio trampoliną do sukcesu dla Interu, który jak widać po obecnym sezonie bez tej afery wygrać nie potrafi. Wiele innych klubów Serie A też było w nią zamieszanych i to więcej jak Juve, z tym że Bianconeri stracili na tym najwięcej... najważniejsze jest jednak to, ze odrodzili się pod wodzą Conte i zaczęli grać jak na Juve przystało. mam nadzieję że to nie koniec sukcesów Juventusu i w przyszłym sezonie pokażą się z równie dobrej strony.
Antyszatan Lamus
02.04.2012, 13:12
cichy84 napisał(a):Co do straty w uznaniach przez kibiców Juve... hmmm u mnie nie stracili nigdy nic, bo wiem że Calciopoli w którą Juve niby było zamieszane okazało się ostatnio trampoliną do sukcesu dla Interu, który jak widać po obecnym sezonie bez tej afery wygrać nie potrafi. Wiele innych klubów Serie A też było w nią zamieszanych i to więcej jak Juve, z tym że Bianconeri stracili na tym najwięcej... najważniejsze jest jednak to, ze odrodzili się pod wodzą Conte i zaczęli grać jak na Juve przystało. mam nadzieję że to nie koniec sukcesów Juventusu i w przyszłym sezonie pokażą się z równie dobrej strony.
Juventus stracił najwięcej bo odeszli ich największe gwiazdy Cannavaro, Thuram ,Zambrotta i paru innych jeszcze a jakby nie ta afera pewnie Cannavaro nie grał by dla Realu a tamta dwójka nie dla Barcy.Oczywiście inne kluby tez były zamieszane w aferę może nawet sam Inter tego się już niedowiemy....Lecz najważniejsze jest że Juve się odrodziło tak jak mówisz brakuje mi tej ekipy w Champions League
TheNeymar Zwycięzca grupy
02.04.2012, 13:18
Teraz to co pokazują obecną formę grę, są w stanie powojować w LM teraz nawet jeśli im się uda może wygrają Puchar Włoch, gwiazdy podchodziły ale dalej pamiętają mieli słabszy okres treraz wrócili do dawnej formy.

Sorry za Interpunkcje Ortografie itp.
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
cichy84 Moderator
02.04.2012, 13:35
"Juventus stracił najwięcej bo odeszli ich największe gwiazdy Cannavaro, Thuram ,Zambrotta i paru innych jeszcze a jakby nie ta afera pewnie Cannavaro nie grał by dla Realu a tamta dwójka nie dla Barcy.Oczywiście inne kluby tez były zamieszane w aferę może nawet sam Inter tego się już niedowiemy....Lecz najważniejsze jest że Juve się odrodziło tak jak mówisz brakuje mi tej ekipy w Champions League"

Ja tam kibicuję Juve bez wzgledu na to czy graja w nim gwiazdy czy też nie, oczywiście nie byłem zadowolony z faktu że w/w gracze odeszli ale cóż, kiedyś i tak pewnie by odeszli, może nie wszyscy, bo byliby tacy, którzy zakończyliby swoje kariery w klubie. Poza tym zostali Buffon, DP, Nedved czyli najlepsi i najbardziej przywiązani do klubu co mnie cieszy bardzo, tacy zawodnicy zawsze sie przydają w trudnych momentach

Ostatnio zedytowany przez: cichy84, 02.04.2012, 13:37
Antyszatan Lamus
02.04.2012, 13:47
TheNeymar napisał(a):Teraz to co pokazują obecną formę grę, są w stanie powojować w LM teraz nawet jeśli im się uda może wygrają Puchar Włoch, gwiazdy podchodziły ale dalej pamiętają mieli słabszy okres teraz wrócili do dawnej formy.

Sorry za Interpunkcje Ortografie itp.
Pokazują formę wysoką od dłuższego czasu ważne jest by jak najdłużej utrzymać taki poziom i latem dokonac ciekawych wzmocnień zwłaszcza w pomocy gdzie odejdzie Krasic i Elia no i przydał by im się pożądny napastnik np Dzeko

TheNeymar Zwycięzca grupy
02.04.2012, 13:51
No wzmocnienia jak najbardziej i oby pokazywali przez długi długi czas taką formę jaką pokazują to Seria A będzie jeszcze ciekawsza bo coraz więcej klubów tam też gra lepszy futbol i pokazuję że też się liczą a nie tylko czołowe drużyny też zaskakujące są wyniki jak i inne rzeczy. A Juventusowi życzę sukcesów i dobrej rywalizacji z Interem i Milanem żeby mecze ich były jak zawsze bardzo ciekawe i emocjonujące.
Czasem trzeba umrzeć by znów narodzić się jak Pelson Zrobić szum wizerunkiem jak to zrobił Marylin Manson.. Patrz jak czas nam zmienił twarz
Antyszatan Lamus
02.04.2012, 22:05
Musza trzymać formę to jest ich klucz do zwycięstwa
JuveT Triumfator
10.09.2013, 16:04
Początek tego sezonu wypadł dobrze, ale martwią mnie kontuzje jakich doznali Martin i Claudio.
cichy84 Moderator
12.09.2013, 07:14
JuveT napisał(a):Początek tego sezonu wypadł dobrze, ale martwią mnie kontuzje jakich doznali Martin i Claudio.
i znowu Pepe, największy pechowiec
JuveT Triumfator
25.09.2013, 16:08
Powiem, że cieszy dobra forma Teveza, bo bardzo dobrze wpasował się w drużynę, dobrze gra w ofensywnie i defensywie. Co do Llorente, to dobry debiut miał i do tego dołożył gola. Zobaczymy jak się potoczy dzisiejsze spotkanie .
Juvenito Uczestnik LM
18.01.2014, 23:22
Ewidentnie brakuje nam świeżości w obronie.
JuveT Triumfator
19.01.2014, 16:30
Może i brakuje, ale trzymają dobry poziom. Oczywiści będzie powoli szukać zastępstwa za nich, ale jeszcze czas na to jest.
BVB09 Półfinalista
22.03.2015, 15:30
Juventus Turyn 4 raz z rzędu będzie mistrzem Włoch. Gratuluje!
JuveT Triumfator
22.03.2015, 15:52
Cieszy mnie, że zdobędziemy 4 Scudetto z rzędu, ale liczę, że będą grać w każdym meczu o wygraną. Natomiast liczę, że Puchar Włoch wygramy w końcu i w LM w półfinale zagramy, a może nawet o finał się pokusimy.
Blanco Triumfator
22.03.2015, 16:20
We Włoszech nie ma kompletnie żadnej konkurencji. Drugi zespół dostaje 8 bramek od Bawarczyków, więc to pokazuje jaki tam jest poziom w tej chwili.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
JuveT Triumfator
22.03.2015, 16:49
Nie ma, ale jest co raz lepiej. Przyszły sezon zapowiada się dużo lepiej. Myślę, że walka o Scudetto będzie dużo bardziej wyrównana.
Blanco Triumfator
22.03.2015, 17:57
Co roku się tak mówi, a kończy się jak zwykle.
"90 minut na Bernabéu to bardzo dużo czasu"
JuveT Triumfator
22.03.2015, 18:32
Tylko, że tym razem widać poprawę u niektórych zespołów. Może Inter i Milan coś ciekawego zaprezentują na przyszły sezon. A tak to Lazio, Fiorentina, Napoli mogą zagrozić Juve. Romy nie wymieniam, bo poraz kolejny pokazali, że są rywalami na pół sezonu.
Paolo92 Ćwierćfinalista
22.03.2015, 18:34
Przy pomyślnych wiatrach Juve może nawet w finale LM zagrać
"„Kiedy jesteś sportowcem, to nie chodzisz na prostytutki i nie pijesz do rana. Nic nie mogę zrobić kiedy ktoś pije o czwartej rano, a potem idzie na dziwki”." A. De Laurentis
MerdaczACM Ćwierćfinalista
22.03.2015, 18:53
Skończy się na ćwierćfinale LM, Pucharze Włoch i mistrzu
JuveT Triumfator
22.03.2015, 18:56
Tego nie można wykluczyć. Mamy realne szanse na zagranie w finale. A w półfinale musimy po prostu zagrać. To już będzie duży progres i dobry sezon w wykonaniu Bianconeri.

MerdaczACM napisał(a):Skończy się na ćwierćfinale LM, Pucharze Włoch i mistrzu
To był plan minimum na sezon. Także krzywda się nie stanie, ale mając okazję zagrać w półfinale, a może i finale, to trzeba się postarać.
Ostatnio zedytowany przez: JuveT, 22.03.2015, 19:01
Hitsugaya_juve Ćwierćfinalista
23.03.2015, 01:14
Oczywiscie chcialbym by Juventus zaszedl jak najdalej w LM, ale obawiam sie ze polfinal to obecnie maksimum dla Starej Damy. W Pucharze Wloch Juve musi sie spiac. Potrzeba wyniku 0:2, 2:3 albo 1:2 i dogrywka. Scudetto juz nikt nam nie zabierze
!!!FORZA JUVE!!!
JuveT Triumfator
24.03.2015, 15:19
Dla zainteresowanych aferą Calciopoli :
http://www.juvepoland.com/news.php?id=31369

Jesteśmy oficjalnie niewinni. Mamy realne szanse na odzyskanie dwóch zdobytych uczciwie tytułów, a nawet możemy walczyć o odszkodowanie w wysokości 440 mln.
Ostatnio zedytowany przez: JuveT, 24.03.2015, 16:47
BVB09 Półfinalista
03.04.2015, 15:18
Juve ma szansę na potrójną koronę przebili nawet Real.

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji