Pub(bary) jakie znacie i polecacie
VeBpl Triumfator
04.04.2012, 21:22
Mam zamiar wyjechać do Berlina na jakiś czas , jednak mam pytanie . Są może jakieś puby , bary gdzie można oglądać mecze ? Chodzi mi o Ligę Mistrzów oraz ligę hiszpańską . Choć jeden jakiś mecz w La Liga lub w LM bym obejrzał , ale nie orientuje się .
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
Fabio Moderator forum
04.04.2012, 23:11
Zmieniłem nazwę tematu na bardziej ogólną, bo zaraz znajdzie się gimbus, który założy "pub w poznaniu" etc.
orcio Uczestnik LM
18.10.2013, 19:06
Temat nie żyje a szkoda, można by było sie wymienić doświadczeniami.
Jeśli chodzi o Gdańsk to polecam pub Polufka , dwie sale, w kazdej meczyk. Na starcie obstawia sie wynik u barmana, można drinka wygrać chyba, w zeszlym roku tak było przynajmniej. Fajnie jest bo słychać komentarz, jest dobre żarełko (tanie) i ogólnie atmosfera na plus. http://polufka.pl/

W głównym w pijalni Warki można meczyki LM obejrzeć, ale dla mnie tam jest za głośno, i za duży chaos. Skądinąd z warki mam bliżej do domu , i mimo że wolę polufkę to czesciej jestem w warce.

Ktoś coś może polecić ciekawszego w GD?
adi841 Uczestnik LM
25.04.2014, 21:54
Czas więc temat ożywić. Jeśli chodzi o całą Polskę to polecam bazę lokali (puby, bary, pizzerie, restaurację) transmistujące sport stolikkibica.pl Co ważne - lokale są autoryzowane przez właścicieli - baza jest bardzo duża. Każdy znajdzie lokal w swoim mieście, gdzie może wyjść na piwko i obejrzeć meczyk w dobrym towarzystwie.
filipES1 Ligowiec
27.10.2016, 20:10
Też polecam. BYłem w paru i jest ok
Chyba właśnie po tym można poznać ludzi naprawdę samotnych... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone "zawsze".

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji