[Zablokowany] PP - 3 liga (s01k04) [czas do 07.04 godz. 16:00]
Patrick Redaktor
05.04.2012, 13:30
4 kolejka:

cichy84 - Dawid04111
Beckham23 - yanki powraca
jasienowiec - gorgeous22

Mecze do typowania:

07.04 godz. 16:00 [SCO1] Aberdeen FC - Dundee United FC
07.04 godz. 16:00 [POL2] Flota Świnoujście - Wisła Płock
07.04 godz. 16:00 [POL2] Ruch Radzionków - Arka Gdynia
07.04 godz. 17:45 [SUI1] FC Luzern - FC Basel
07.04 godz. 18:00 [BEL1] KRC Genk - KAA Gent
07.04 godz. 20:00 [BEL1] Sint-Truiden - KVC Westerlo
08.04 godz. 16:00 [AUT1] SV Mattersburg - Sturm Graz
08.04 godz. 18:00 [GRE1] Aris Saloniki - Asteras Tripolis

Wszystko liczone jest przez komputer, dlatego muszą być zachowane pewne, kluczowe zasady, aby wszystko było ok:

# skopiuj tylko i wyłącznie gotowiec i dopisz do niego swoje typy
# przykład prawidłowego typu: "Real - Barcelona 3:2", przykłady nieprawidłowych typów: "Real 3:2 Barcelona", "Real - Barcelona 1"
# pod żadnym pozorem nie zmieniaj kolejności gotowca czy jakiejkolwiek jego treści, nie należy również umieszczać w poście z typami żadnych komentarzy i dodatkowych informacji prócz skopiowanego gotowca i dopisanych typów, bowiem niemożliwe będzie wtedy podliczenie Twoich typów, wszystko poza typami piszemy w temacie z komentarzami
# obowiązująca punktacja:
a) 3 punkty za trafienie dokładnego wyniku bramkowego
b) 1 punkt za trafienie rozstrzygnięcia (zwycięstwo, remis, porażka)
# jeżeli oddajesz typy jako drugi po swoim rywalu, to co najmniej 50% musi się różnić (można typować np. zwycięstwo tej samej drużyny, ale w innym rezultacie, po prostu co najmniej 4z8 typów musi się różnić)

Gotowiec:

Aberdeen - Dundee Utd.
Flota - Wisła P.
Ruch R. - Arka
Luzern - Basel
Genk - Gent
Sint-Truiden - Westerlo
Mattersburg - Sturm
Aris - Asteras

Uwaga Za wytypowanie zakończonego lub trwającego meczu grozi dyskwalifikacja Przy spóźnieniu proszę o kopiowanie całego gotowca, zostaw po prostu puste miejsce obok zakończonego/trwającego meczu Edytowanie postów z typami po rozpoczęciu pierwszego ze spotkań surowo zabronione
cichy84 Moderator
05.04.2012, 13:38
Aberdeen - Dundee Utd. 1:2
Flota - Wisła P. 1:1
Ruch R. - Arka 1:2
Luzern - Basel 0:3
Genk - Gent 2:2
Sint-Truiden - Westerlo 1:0
Mattersburg - Sturm 1:0
Aris - Asteras 2:1
yanki powraca Triumfator
05.04.2012, 14:24
Aberdeen - Dundee Utd. 0-2
Flota - Wisła P. 1-0
Ruch R. - Arka 1-2
Luzern - Basel 1-3
Genk - Gent 2-1
Sint-Truiden - Westerlo 2-0
Mattersburg - Sturm 1-1
Aris - Asteras 2-0
"Mógłbym okradać kościoły albo chlać jak żul Ale zamiast butli wódy postawiłem na skun"
Beckham23 Ćwierćfinalista
05.04.2012, 14:34
Aberdeen - Dundee Utd. 1:0
Flota - Wisła P. 1:2
Ruch R. - Arka 0-2
Luzern - Basel 1:2
Genk - Gent 1:2
Sint-Truiden - Westerlo 1:0
Mattersburg - Sturm 2-1
Aris - Asteras 2-1
Dawid04111 Zwycięzca grupy
05.04.2012, 15:33
Aberdeen - Dundee Utd. 0:1
Flota - Wisła P. 2:1
Ruch R. - Arka 2:1
Luzern - Basel 1:3
Genk - Gent 1:0
Sint-Truiden - Westerlo 2:1
Mattersburg - Sturm 1:2
Aris - Asteras 2:0
http://pokelife.pl/?polec=324393 Polecam gre Pokemon Online :)
gorgeous22 Uczestnik LM
06.04.2012, 09:52
Aberdeen - Dundee Utd. 0:2
Flota - Wisła P. 1:0
Ruch R. - Arka 0:1
Luzern - Basel 0:2
Genk - Gent 1:1
Sint-Truiden - Westerlo 1:0
Mattersburg - Sturm 1:0
Aris - Asteras 1:0
Patrick Redaktor
12.04.2012, 13:00
Wyniki 4 kolejki:

Aberdeen - Dundee Utd. 3:1
Flota - Wisła P. 2:2
Ruch R. - Arka 2:3
Luzern - Basel 1:1
Genk - Gent 2:0
Sint-Truiden - Westerlo 3:1
Mattersburg - Sturm 0:2
Aris - Asteras przerwany

cichy84 - Dawid04111 3:3
Beckham23 - yanki powraca 3:3
jasienowiec - gorgeous22 0:2

Tabela:

M Z R P Pkt Bramki Kary
1.gorgeous22 4 3 0 1 9 14-9
2.yanki powraca 4 2 1 1 7 13-13
----------------------------------------------
3.Dawid04111 4 2 1 1 7 15-16
----------------------------------------------
4.Beckham23 4 1 1 2 4 17-15
5.cichy84 4 1 1 2 4 14-16
6.jasienowiec 4 1 0 3 3 9-13 X

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji