Komu kibicujesz?
Shapia12 Uczestnik LM
13.04.2012, 19:45
Jakie jest Wasze zdanie na temat kibicowania? Serio jesteście napaleni na jedną drużynę czy macie co do niej wątpliwości? Jak Wam udało się wybrać, i skąd wiedzieliście,że to właśnie ta drużyna,na którą będziesz kibicować? Ja mam z tym straaaszny problem,ale Ligę Mistrzów bez kibicowania, narazie wypatruję TEJ drużyny

Przeniosłem temat tam, gdzie jego miejsce /Patrick
Ostatnio zedytowany przez: Patrick, 14.04.2012, 17:15
Daj się ponieść piłkarskim emocją !
muszek62 Półfinalista
13.04.2012, 19:50
kibicuj drużynie z rodzinnego miasta
Shapia12 Uczestnik LM
13.04.2012, 19:55
Uczestnik LM; to dobry pomysł,ale z mojego małego miasteczka drużyny klubowe nie brały udziału w żadnym ciekawszym meczu.Z ciekawości spróbuje poszukać coś na ich temat w internecie,może się mylę ? Za to mogę śmiało na WKS głosować.Również moje tereny
muszek62 Półfinalista
13.04.2012, 19:57
a z jakiego miasta jesteś
Shapia12 Uczestnik LM
13.04.2012, 20:00
Ojoj ... poradzę sobie sama Ty mi podpowiedziałeś,ja znajdę sobie wszystko. Dzięki.
Beckham23 Ćwierćfinalista
13.04.2012, 21:14
Kibicuj barcelonie ostatnio to jest modne
Kingow Uczestnik LM
13.04.2012, 21:26
Jestem Kibicem Manchesteru United podoba mi sie styl gry a także historia klubu gdy po katastrofie w Monachium w 1958r. zdołali podnieść sie z dna i dalej tworzyc niesamowitą historie klubu, a takze uwzieło mnie jak długo można być trenerem 1 klubu^^ SAF w tym roku skończy 26 lat pobytu na ławce trenerskiej MU
Manchester zawsze Czerwony!!!
KanonierGJ Zasłużony w serwisie
13.04.2012, 21:34
Bierz przyklad z sezonowcow Barcelony. Wybierz ten klub ,ktory wygra. Potem pisz ,ze kibicujesz Barcelonie od urodzenia i ,ze jestes z klubem w ciezkich czasach . Tak na parwde nie wiedz nic o klubie ani lidze ,w ktorej gra po za tym ,ze jest tez w niej Real Madryt ,ktorego masz nie lubic. Mozesz tez sie chwalic znajomoscia hiszpanskiego wklejajac wszedzie "visca el barca".
Ostatnio zedytowany przez: KanonierGJ, 13.04.2012, 21:36
boixon nois Ćwierćfinalista
13.04.2012, 21:48
KanonierGJ napisał(a):Bierz przyklad z sezonowcow Barcelony. Wybierz ten klub ,ktory wygra. Potem pisz ,ze kibicujesz Barcelonie od urodzenia i ,ze jestes z klubem w ciezkich czasach . Tak na parwde nie wiedz nic o klubie ani lidze ,w ktorej gra po za tym ,ze jest tez w niej Real Madryt ,ktorego masz nie lubic. Mozesz tez sie chwalic znajomoscia hiszpanskiego wklejajac wszedzie "visca el barca".
wzruszyła mnie Twoja głupota
bicho
CitizensFan Ćwierćfinalista
13.04.2012, 22:25
Z klubów zagranicznych kibicujemy Manchesterowi City, przez to że podobał mi sie herb City po prostu na ulicy 3 lata temu naklejke z ich herbem znalazłem i powiedziałem że od dziś im kibicuje, i do dziś nie żałuje Kibicuje tez Realowi, od kiedy na Wikipedii zobaczyłem ich dokonania, powiedziałem "HALA MADRID".Do United i Barcy nic nie mam, ale często Barcy sędziowie pomagają, United tylko wtedy gdy City ma szanse ich dogonić....
Ostatnio zedytowany przez: CitizensFan, 13.04.2012, 22:51
Manchester jest Niebieski, Madryt biały a Łódź czerwona!
DaRoMu ! Półfinalista
14.04.2012, 09:54
CitizensFan napisał(a): Z klubów zagranicznych kibicujemy Manchesterowi City, przez to że podobał mi sie herb City po prostu na ulicy 3 lata temu naklejke z ich herbem znalazłem i powiedziałem że od dziś im kibicuje, i do dziś nie żałuje Kibicuje tez Realowi, od kiedy na Wikipedii zobaczyłem ich dokonania, powiedziałem "HALA MADRID".Do United i Barcy nic nie mam, ale często Barcy sędziowie pomagają, United tylko wtedy gdy City ma szanse ich dogonić....
Wzruszyłem się Twoja wspaniała historią OD Naklejek zaczeła się twoja historia z City ? Sorry oni nie maja historii
Bertą Żill Zwycięzca grupy
14.04.2012, 11:32
Nie rozumiem was po co ta napinka... Pomyślcie sobie jak by pomiędzy kibicami Barcy i Realu byłby wzajemny szacunek i poszanowanie .. Ale raczej tak nigdy nie bd .Choć bardzo bym tego chciał..
Krasus Ćwierćfinalista
14.04.2012, 11:33
DaRoMu ! napisał(a):Wzruszyłem się Twoja wspaniała historią OD Naklejek zaczeła się twoja historia z City ? Sorry oni nie maja historii
A dlaczego nie? Gość ma 11 czy 12 lat, pewnie dopiero zaczyna interesować się piłką, to nic dziwnego, że zainteresował się klubem, który jest na (prawie) topie. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że ty będąc takim bajtlem jak on zacząłeś kibicować United na przykład z powodu tragedii pod Monachium w 1958.

Gdyby za kilka lat Arabom znudziło się pakować kasę w klub, a on dalej byłby kibicem City, to pewnie nikomu by to nie przeszkadzało. I teraz też nie powinno.
Ostatnio zedytowany przez: Krasus, 14.04.2012, 11:33
devil44445 Uczestnik LM
14.04.2012, 12:45
ja tam kibicuję tylko United

do innych kubów to raczej nic nie mam
pawlo.007 Zwycięzca grupy
14.04.2012, 13:45
Od zawsze i na zawsze Manchester United
VeBpl Triumfator
14.04.2012, 14:43
Fani Realu pojawili się w Polsce w 2011 roku bo Real wygrał CDR , pokazali ich na TVP , więc nie mieli co robić to oglądali :-)
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
Beckham23 Ćwierćfinalista
14.04.2012, 14:45
Ta a za tydz byl mecz LM na polsacie i juz byli za barca )
VeBpl Triumfator
14.04.2012, 14:56
Beckham23 napisał(a):Ta a za tydz byl mecz LM na polsacie i juz byli za barca )
I po tym meczu Mourinho powiedział parę słów na temat sędziego , ogłupił fanów , którzy zostali wielbicielami Realu Madryt i tak już zostało do dziś
"Miłość i nienawiść to dzieci niewoli Wydane na świat dla lepszej kontroli Nad ludźmi którzy muszą mieć podziały Bo bez nich świat zrobi się zbyt szary"
jigga Zwycięzca grupy
14.04.2012, 18:48
Japierdziele, nie moge. Chłopak temat zaczął o swoich ulubionych klubach. Już napinka od strony realowców, diabłów, czy kanonierów.. Ludzie, opanujcie sie! Szkoda słów normalnie na takich. Na cholere zaczynasz temat "sezonowców" Barcelony? Chcesz normalnie gadać czy sie kłócić. Bo jak widać chyba jednak kłócić. Głupoty Ci nie brakuje.

Ja zacząłem kibicować Barcelonie w 2005 roku, gdy z kuzynem odpaliliśmy FIFE 05 na PC i graliśmy we dwójke. On Milanem a ja znalazłem "jakąś" Barcelone. Dobra, zagrałem nimi, grało mi się nimi konkretnie. Wygrałem ten mecz 4:1 i postanowiłem, że trzeba całkiem zacząć interesować się piłką na świecie a nie tylko w kraju. Gdzie kolwiek próbowałem szukać meczów Barcelony, śledziłem ich terminarz, oglądałem mecze te, które mogłem. I tak zostało do dziś.

Stoje także za WKS, ale to od dawna, jestem z pod Wrocławia, to normalne, że jestem ich kibicem. Kiedy można to się jeździ na mecze, itd.
Dzisiejszy remis z Podbeskidziem, parodia -,-
Ostatnio zedytowany przez: jigga, 14.04.2012, 18:50
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
VeBpl Triumfator
14.04.2012, 19:56
jigga - na tym forum nie można porozmawiać na poziomie , wymienić swoje poglądy bo zaraz ktoś zacznie pisać nie prawdę , tylko po to by sprowokować

Pozdrawiam .
Krasus Ćwierćfinalista
14.04.2012, 20:03
To nie pisz i poszukaj sobie jakiegoś forum "na poziomie". Nikt się nie popłacze z tego powodu.
CrisssCR7 Uczestnik LM
14.04.2012, 21:08
VeBpl napisał(a):Fani Realu pojawili się w Polsce w 2011 roku bo Real wygrał CDR , pokazali ich na TVP , więc nie mieli co robić to oglądali :-)

Gówno prawda tak na prawdę kibiców Realu w Polsce przybyło kiedy Ronaldo przeszedł do Madrytu, ja osobiście jestem kibicem Jagielloni B-stok jako klubu i Ronalda jako zawodnika (a co za tym idzie równiez Realu bo w nim gra)
aimR^^
muszek62 Półfinalista
14.04.2012, 21:11
ja jestem fanem Barcelony i Korony Kielce, Vive Targów Kielce
VeBpl Triumfator
14.04.2012, 21:49
CrisssCR7 napisał(a):
VeBpl napisał(a):Fani Realu pojawili się w Polsce w 2011 roku bo Real wygrał CDR , pokazali ich na TVP , więc nie mieli co robić to oglądali :-)

Gówno prawda tak na prawdę kibiców Realu w Polsce przybyło kiedy Ronaldo przeszedł do Madrytu,
Pewnie , że tak ale czy prawdą jest , że Barcelona ma fanów w Polsce od 2009 roku ? Nie , ale fani przeciwników nie potrafiąc nic sensownego napisać to po prostu prowokują .
jigga Zwycięzca grupy
14.04.2012, 22:37
CrisssCR7 napisał(a):ja osobiście jestem kibicem Jagielloni B-stok jako klubu i Ronalda jako zawodnika (a co za tym idzie równiez Realu bo w nim gra)

[Nie mam nic do twojego stylu kibicowania, ale dla mnie to jest śmieszne gdy ktoś kibicuje tylko piłkarzowi, jest zaślepiony jego umiejętnościami, widzi tylko jego i pragnie by zawsze on był w centrum uwagi.
Moim zdaniem prawdziwe kibicowanie jest wtedy, kiedy stoisz za całą drużyną. Poświęcasz się temu kibicowaniu
Bo taka jest prawda. Wszyscy kiedyś byli fanami ManU, lecz gdy CR doszedł do Realu to nagle wszyscy gadają, piszą na jakis forach, portalach (FACEBOOK, itd), że są wielkimi fanami Realu i kibicują im od 8 lat. To jest totalna żenada.
Ostatnio zedytowany przez: jigga, 14.04.2012, 22:40
Mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas, więc Śląsku prowadź nas! __________________________ Visca El Barca!
slawkomir11 Uczestnik LM
14.04.2012, 23:06
Ja kibicuje Interowi Mediolan nawet w tak trudnych czasach jak ten sezon!
Forza Inter!
Lukkar Moderator
14.04.2012, 23:58
VeBpl napisał(a):Pewnie , że tak ale czy prawdą jest , że Barcelona ma fanów w Polsce od 2009 roku ? Nie , ale fani przeciwników nie potrafiąc nic sensownego napisać to po prostu prowokują .
Chłopie, sam tak piszesz i prowokujesz ludzi do napinki..
Mars Uczestnik LM
15.04.2012, 09:47
Lukkar

Jakbyś był obiektywny i umiał czytac ze zrozumieniem to byś zauważył że Beckham23 i KanonierGJ zaczęli prowokacje
theo Zwycięzca grupy
15.04.2012, 11:30
muszek62 napisał(a):ja jestem fanem Barcelony i Korony Kielce, Vive Targów Kielce
Podobnie jak kolega ,ale ja jestem fanem Manchesteru United zamiast Barcelony.....

adrian04 Uczestnik LM
15.04.2012, 12:37
Ja jestem za Barceloną, Realem Madryt, Manchesterem United i za Manchesterem City

Szybka odpowiedź

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji